Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Suzuka

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Suzuka Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Suzuka   Suzuka Empty28/6/2010, 21:57

"Στα δοκιμαστικά τα πράγματα πήγαν αρκετά καλά και δείχνουν το ότι είμαστε ικανοί να παλεύουμε για τις πρώτες θέσεις της κατάταξης. Δυστυχώς όμως ο αγώνας για εμάς τελείωσε πολύ νωρίς... Στο 2ο γύρο, στην 1η στροφή κυνηγώντας τους Μανουσάκη και Παρίση όφειλα να είμαι πιο προσεκτικός. Έδειξα υπέρμετρη εμπιστοσύνη στην κατάσταση των ελαστικών μου, κάτι που θεώρησα ότι θα κάνουν και οι προπορευόμενοι οδηγοί. Το αποτέλεσμα ήταν να μην προλάβω να αντιδράσω στην επιφυλακτική στάση των πρωτοπόρων και να συγκρουστώ με τον Μανουσάκη τον οποίο και αυτομάτως έθεσα εκτός μάχης πρωταθλήματος, αφού και σε αυτόν οι ζημιές ήταν μη επισκευάσιμες. Οφείλω μια συγγνώμη στο ότι του στέρησα κάτι καλύτερο. Ήταν ευκαιρία από τη στιγμή που εγκατέλειψε και ο Παρίσης μερικούς γύρους μετά. Ευτυχώς για τους θεατές έγινε ένας πολύ δυνατός αγώνας, με αρκετές εναλλαγές, διαφορετικές στρατηγικές και πολύ καλές μάχες. Τα συγχαρητήρια μου στους οδηγούς που κατέλαβαν τις πρώτες θέσεις! Μας αποζημίωσαν τουλάχιστον με πολύ καλό θέαμα!"

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
 
Suzuka
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Suzuka GP

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Περασμένα Πρωταθλήματα :: F1aXion Πρωτάθλημα 2009-2010 :: TEAMS HEADQUARTERS :: WILLIAMS F1-
Μετάβαση σε: