Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Yas Marina

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Yas Marina Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Yas Marina   Yas Marina Empty13/7/2010, 08:30

"Ο τελευταίος αγώνας για φέτος, αν και δεν είχε μεγάλο grid, ήταν αρκετά συναρπαστικός. Στα quali ο Τζώρτζης ήταν άπιαστος και δεν υπήρχε περίπτωση να τον πλησιάσουμε. Η 2η θέση ήταν αρκετή για μια καλή εμφάνιση. Στην εκκίνηση, δυστυχώς δεν ήμουν συγκεντρωμένος με αποτέλεσμα να πέσω πάνω στον Βασίλη, ευτυχώς όμως χωρίς να του προκαλέσω ζημιά, γιατί πραγματικά θα ήταν κρίμα να τεθεί εκτός μάχης από ένα παιδαριώδες λάθος που προήλθε από εμένα, οπότε και του ζητώ δημόσια συγγνώμη για την παρά λίγο καταστροφή του αγώνα του. Από εκεί κι έπειτα ήμουν κι εγώ τυχερός που δεν προκλήθηκε ζημιά στο μονοθέσιό μου. Μπορεί να έπεσα στην τελευταία θέση (5η) όμως έπειτα από συναρπαστικές μάχες κατάφερα και ανέβηκα μέχρι τη 2η θέση την οποία και κατάφερα να διατηρήσω έως το τέλος, χωρίς να απειληθώ, αλλά και κυρίως χωρίς να υπάρχει περίπτωση να απειλήσω τον supersonic Τζώρτζη. Τα συγχαρητήρια μου στον Βασίλη λοιπόν, και στα υπόλοιπα παιδιά. Ένα μεγάλο μπράβο και στον Κατέλα για την φοβερή μάχη που είχαμε για μερικούς γύρους.

Κλείνοντας, να ευχαριστήσω την ομάδα που με δε με εγκατέλειψε όταν αντιμετώπιζα προβλήματα και δεν μπορούσα να συμμετέχω στους αγώνες, καθώς και για το μονοθέσιο που μου έδωσε στους αγώνες που πήρα μέρος, το οποίο μου χάρισε μια νίκη στο Interlagos. Το μέλλον θα δείξει αν θα συνεχίσουμε τη συνεργασία, καθώς για τη νέα σεζόν ακόμα δεν υπάρχει συμβόλαιο και όλα είναι ανοιχτά. Να ευχαριστήσω και τον teamate αν και έλαμψε δια της απουσίας του στο 2ο σκέλος του πρωταθλήματος, όμως με τους βαθμούς του στους πρώτους αγώνες συνέβαλε κι αυτός όσο μπορούσε στο να έχουμε μια αξιοπρεπή θέση στο πρωτάθλημα."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
 
Yas Marina
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Περασμένα Πρωταθλήματα :: F1aXion Πρωτάθλημα 2009-2010 :: TEAMS HEADQUARTERS :: WILLIAMS F1-
Μετάβαση σε: