Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....

Πήγαινε κάτω 
+10
Leon
Tronicgr
Fugitiv3R
killbill
Armada
Spiros Fakis
Silkman
Schumi
Stephen
Parasol
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty13/12/2010, 01:21

Αααα και οπως θα δειτε Ελληνας το εφτιαξε lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Spiros Fakis

Spiros Fakis


Αριθμός μηνυμάτων : 378
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty13/12/2010, 09:24

Το φραπε τον ειδατε πισω απο τα ηλεκτρονικα!Ε ρε τι εχει να γινει αμα χυθει Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myf1axionteam.hostoi.com/
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty13/12/2010, 09:52

Eγω παντως του εστειλα ενα μυνημα μπας και τον ενδιαφερει το πρωταθλημα...και αν οχι...αν δωριζει ενα για το πρωταθλημα μας.......πιστευω πως θα δεχτει το 2ο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Spiros Fakis

Spiros Fakis


Αριθμός μηνυμάτων : 378
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty14/12/2010, 06:18

Και ποιος θα το παρει αν το δωρισει;Λεω να το παρει αυτος που τρακαρε πιο πολλες φορες στο Monaco Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myf1axionteam.hostoi.com/
Tronicgr

Tronicgr


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Τόπος : Athens

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty14/12/2010, 06:19

Silkman έγραψε:
Eγω παντως του εστειλα ενα μυνημα μπας και τον ενδιαφερει το πρωταθλημα...και αν οχι...αν δωριζει ενα για το πρωταθλημα μας.......πιστευω πως θα δεχτει το 2ο.

Και να'μαι εδω... Smile

Δεν εχω κανενα να σας δωρισω (καταραμενη κριση) αλλα ειναι ενδιαφερον το πρωταθλημα σας!

Τα βιντεακια που ειδατε ειναι λιγο παλια. Τωρα πια δεν το πολυχρησιμοποιω λογω περιορισμενου χρονου. Οσο αφορα το κατασκευαστικο μερος καθενας θα μπορουσε να το φτιαξει με υλικα απο το χρωματοπωλειο της γειτονιας του. Το μεγαλο εμποδιο ειναι μονο τα ηλεκτρονικα που τα ξεπερερασα σχεδιαζοντας και προγραμματιζοντας δικα μου. Αυτη την εποχη σχεδιαζω να διαθεσω εναν μικρο αριθμο απο τα ηλεκτρονικα μου σε ΚΙΤ ή και ετοιμα (για εντελως ασχετους με το κολλητηρι), ωστε να ειναι πιο προσιτο αυτο το ιδιορυθμο χομπι του "motion simulation".

Τεσπα δεν ειναι ο σκοπος μου να κανω διαφημιση. Οποιος ενδιαφερεται για τετοια ήδη ξερει που να ψαξει Cool

Ελπιζω να μπορεσω και εγω να παρω μερος στους αγωνες σας (εχω ήδη το Rfactor original) με τον εξομειωτη μου, γιατι οχι?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty14/12/2010, 06:28

Kαλως ηρθες Tronic και καλη διαμονη. Απο τη στιγμη που εχεις το rfactor ριξε μια ματια στο φορουμ και κατεβασε οτι χρειαζεται. Θα σου στειλει pm με λεπτομερειες ο Fugitiv3R και σε περιμενουμε στον σερβερ για δοκιμες με ή χωρις τον ρομπότ!! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty15/12/2010, 00:03

Tronicgr έγραψε:
Silkman έγραψε:
Eγω παντως του εστειλα ενα μυνημα μπας και τον ενδιαφερει το πρωταθλημα...και αν οχι...αν δωριζει ενα για το πρωταθλημα μας.......πιστευω πως θα δεχτει το 2ο.

Και να'μαι εδω... Smile

Δεν εχω κανενα να σας δωρισω (καταραμενη κριση) αλλα ειναι ενδιαφερον το πρωταθλημα σας!

Τα βιντεακια που ειδατε ειναι λιγο παλια. Τωρα πια δεν το πολυχρησιμοποιω λογω περιορισμενου χρονου. Οσο αφορα το κατασκευαστικο μερος καθενας θα μπορουσε να το φτιαξει με υλικα απο το χρωματοπωλειο της γειτονιας του. Το μεγαλο εμποδιο ειναι μονο τα ηλεκτρονικα που τα ξεπερερασα σχεδιαζοντας και προγραμματιζοντας δικα μου. Αυτη την εποχη σχεδιαζω να διαθεσω εναν μικρο αριθμο απο τα ηλεκτρονικα μου σε ΚΙΤ ή και ετοιμα (για εντελως ασχετους με το κολλητηρι), ωστε να ειναι πιο προσιτο αυτο το ιδιορυθμο χομπι του "motion simulation".

Τεσπα δεν ειναι ο σκοπος μου να κανω διαφημιση. Οποιος ενδιαφερεται για τετοια ήδη ξερει που να ψαξει Cool

Ελπιζω να μπορεσω και εγω να παρω μερος στους αγωνες σας (εχω ήδη το Rfactor original) με τον εξομειωτη μου, γιατι οχι?


Καλως ηρθες και απο μενα.Μιας και θα διαθεσης εναν μικρο αριθμο απο αυτα τα ηλεκτρονικα λεω μοιπως εγω που σε βρηκα και σου εκανα 1ος διαφιμηση εδω μεσα μοιπως εγω εχω καμια εκπτωση lol! lol! lol! .
Πλακα κανω αλλα απο απορια ποσο περιπου σου βγηκε να το φταξεις αυτο?Γιατι βλεπουμε κατι τρελα νουμερα σε διαφορα στο ιντερνετ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Tronicgr

Tronicgr


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Τόπος : Athens

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty15/12/2010, 00:18

Schumi έγραψε:


Καλως ηρθες και απο μενα.Μιας και θα διαθεσης εναν μικρο αριθμο απο αυτα τα ηλεκτρονικα λεω μοιπως εγω που σε βρηκα και σου εκανα 1ος διαφιμηση εδω μεσα μοιπως εγω εχω καμια εκπτωση lol! lol! lol! .
Πλακα κανω αλλα απο απορια ποσο περιπου σου βγηκε να το φταξεις αυτο?Γιατι βλεπουμε κατι τρελα νουμερα σε διαφορα στο ιντερνετ.

Τα μηχανικα μερη, σωληνες, καθισμα, μεταλλικα μερη dexion, ιμαντες λεωφοριου, τροχαλιες, κανανε γυρω στα 500 ευρω. Τα ηλεκτρονικα μερη, μοτερ ιαλοκαθαριστηρων αυτοκινητου, αισθητηρες θεσης και πλακετες motor controller και motor driver, γυρω στα 200 ευρω! Αυτο ειναι περιπου το κοστος των υλικων!

Τωρα αν βαλεις στα παραπανω και τιμονιερα και οθονη, πας περιπου στο χιλιαρικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leon

Leon


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Τόπος : Θεσσαλονίκη

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty5/7/2011, 12:22

Κατα καιρούς σκεφτόμουν και εγώ να κάνω ένα cockpit. Απλό όχι με motion κλπ δεν είμαι για τέτοιο ούτε από άποψη χώρου ούτε από €€€. Το να κάνω όμως ένα απλό για να έχω πάνω τιμόνι πετάλια και κάθσιμα δεν κοστίζει ιδιαίτερα. Αξίζει όμως να μπω στην διαδικασία; Θα μου προσφέρει κάτι παραπάνω η θέση οδήγησης; Γιατί στην ουσία αυτό θα αλλάξει. Για πείτε τις απόψεις σας και κάτοχοι και μή κάποιου cockpit. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://leongr.wordpress.com/
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty5/7/2011, 12:53

Καταρχήν θα αρχίσεις να ζεις διαφορετικά τον εξομειωτή........ Και μόνο η διαδικασία να μπεις σε αυτό σε κάνει να αισθάνεσαι ότι μπαίνεις σε μονοθέσιο.......

Από τα βασικά πλεονεκτήματα είναι ότι οδηγείς πλέον πιο ξεκούραστα.....δεν πιάνονται μέσες αυχένας κλπ.......κάθεσαι αναπαυτικά και απολαμβάνεις οδήγηση........

.....με καρφωμένα τα πεντάλ δεν φοβάσαι να πιέσεις όσο θες......σκεφτόμενος μη φύγει από κάτω η πενταλιέρα......πόσες φορές δεν πατήσαμε απότομα ένα φρένο και με το άλλο πόδι προσπαθούσες να ισιώσεις την πεταλιέρα..... Laughing Laughing Laughing

...ρυθμίζεις πλάτη καθίσματος, ύψος τιμονιέρας και τα φέρνεις στα μέτρα σου άπαξ διαπαντός......κι όχι να φτιάχνεις κάθε φορά την τιμονιέρα το κάθισμα στο γραφείο. κλπ.......

....τα πόδια πλέον έχουν τη σωστή θέση και θυμίζει αρκετά F1 και επίσης δεν κουράζονται.......για ρώτα το Λευτέρη μετά από κάθε αγώνα πόσα δίνει σε μασάζ για να επανέλθει στη σωστή διάσταση......για κανά μισάωρο μετά πηγαίνει μπουσουλώντας.... Laughing Laughing bounce 🔨

....το τοποθετείς εύκολα μπροστά στο PC κάνεις δουλειά σου αγώνα κλπ....και το παίρνεις εύκολα και πάλι πίσω.......άρχοντας.....και με ένα ασύρματο πληκτρολόγιο και ποντίκι τα ελέγχεις όλα από το κάθισμα........

.....όταν οι φίλοι επισκεφτούν το χώρο F1 μένουν άναυδοι......ΟΥΆΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ τι είναι αυτό ρε μεγάλε........ Laughing Laughing Laughing

.......προσαρμόζεις τα ηχεία στο χώρο διαφορετικά και έχεις το σωστό ήχο ακόμη κι από που είναι το πίσω μονοθέσιο.....

το μόνο μειονέκτημα: όταν δεν έχεις πολύ χρόνο να το απολαμβάνεις μπορεί εύκολα να μετανιώσεις......αλλά ο κόπος αξίζει και με το παραπάνω.....

....α και κάτι ακόμη......δεν έχει εγγύηση και δεν σε καλύπτει αν τραυματιστείς από παντόφλες των γονιών σου..... ή από το έτερο ήμισυ........ για τους παντρεμένους αρνητικό σημείο ότι είναι ο πρώτος στόχος της συζύγου....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

....άντε και καλούς αγώνες εύχομαι........ Laughing bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Leon

Leon


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Τόπος : Θεσσαλονίκη

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty5/7/2011, 13:05

Laughing Laughing Laughing

Με κατατόπισες πλήρως. Το θέμα μου εμένα είναι ότι δεν φεύγει η πεταλιέρα, αλλά εχω αλλαγμένα ελατήρια και φεύγω ολόκληρος με την καρέκλα όταν φρενάρω (ναι έχει ροδάκια Laughing ).
Σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://leongr.wordpress.com/
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty6/7/2011, 07:27

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...κι αλλος του club!! Ελα ρε συναδελφε. Κι εγω με ροδακια ειμαι και καθε φορα ψαχνω τον αρμο στο πλακακι για να λοκαρει η καρεκλα!!!Laughing
Μη μασας...το πιο ρεαλιστιο συστημα το εχουμε εμεις. Τα G λειτουργουν κανονικα και μετατοπιζεσε δεξια και αριστερα οπως στην πραγματικη F1....ασε τους αλλους με την αναπαυση. Και ναι..οταν τελειωνει ο αγωνας...εγω και ο Λεωνιδας εχουμε χασει 3 κιλα απο την προσπαθεια να μεινουμε απεναντι απο το τιμονι και σε σταθερη αποσταση.....ρεαλισμος...τι να λεμε τωρα..... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Leon

Leon


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Τόπος : Θεσσαλονίκη

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty6/7/2011, 07:34

Silkman έγραψε:
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...κι αλλος του club!! Ελα ρε συναδελφε. Κι εγω με ροδακια ειμαι και καθε φορα ψαχνω τον αρμο στο πλακακι για να λοκαρει η καρεκλα!!!Laughing
Μη μασας...το πιο ρεαλιστιο συστημα το εχουμε εμεις. Τα G λειτουργουν κανονικα και μετατοπιζεσε δεξια και αριστερα οπως στην πραγματικη F1....ασε τους αλλους με την αναπαυση. Και ναι..οταν τελειωνει ο αγωνας...εγω και ο Λεωνιδας εχουμε χασει 3 κιλα απο την προσπαθεια να μεινουμε απεναντι απο το τιμονι και σε σταθερη αποσταση.....ρεαλισμος...τι να λεμε τωρα..... Laughing Laughing Laughing

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://leongr.wordpress.com/
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty8/2/2012, 09:54

Επιτελους αξιωθηκα να φτιαξω τα pedal που τοσο καιρο το λεω!!
Πηρα και οθονη της προκοπης μετα απο 5-6 χρονια μελετης...
Μοιραζομαι τη χαρα μου λοιπον!!
Αντε παρτε σειρα να δουμε ολα τα cockpit!!

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Jim1p


F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Jim2l
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michael




Αριθμός μηνυμάτων : 169
Τόπος : Θεσσαλονικη

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty8/2/2012, 23:01

Οι ταχυτητες ειναι οι δικες μου η και της g25 ειναι ιδιες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty8/2/2012, 23:39

Η καρτα γραφικων η δικιά μου ειναι ή του Μιχάλη οπως και οι ταχυτητες?..Το μπουφανακι πισω ειναι αυτο που σου εδωσε ο Ιορδανης?........έλα ο επομενως... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty9/2/2012, 02:37

Νομιζω της G27 ειναι μονο με Η ενω της G25 εχει και πανω κατω.... (δε θυμαμαι πως λεγεται!!) Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Reisis στις 9/2/2012, 02:38, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty9/2/2012, 02:38

Silkman έγραψε:
Η καρτα γραφικων η δικιά μου ειναι ή του Μιχάλη οπως και οι ταχυτητες?..Το μπουφανακι πισω ειναι αυτο που σου εδωσε ο Ιορδανης?........έλα ο επομενως... Laughing

Αχαχαχαχα!!!
Και ποσα ακομα που δεν φαινονται!!!!
Η καρτα δικια σου ειναι! Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty9/2/2012, 02:59

Silkman έγραψε:
Η καρτα γραφικων η δικιά μου ειναι ή του Μιχάλη οπως και οι ταχυτητες?..Το μπουφανακι πισω ειναι αυτο που σου εδωσε ο Ιορδανης?........έλα ο επομενως... Laughing


Ντροπή και ΑΙΣΧΟΣ!!...



Στο θέμα μας, βασικά τα 11/12 της οθόνης δεξιά ακόμα μου ανήκουν....!!! Το μπουφάν το δικό μου θα του ήταν μπέρτα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty24/10/2012, 10:35

"Όμορφο" Jim!!
Το γραφείο όμως...θυμίζει λίγο την κουζίνα της μαμάς μου...γιατί? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty24/10/2012, 10:36

Το νεο μου driving place!!!

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 57278341



F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 73344194



F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 82858586

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty24/10/2012, 10:37

Σωστο σε βρισκω!! Αφου ειναι παγκος κουζινας!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty24/10/2012, 10:59

Ωραίο...Driving Place Laughing beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
Migiagi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Migiagi


Αριθμός μηνυμάτων : 237
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty24/10/2012, 11:17

Σύμφωνα με αυτά που βλέπω, διάμετρος ποδιών-ύψος-διαστάσεις πάγκου θα πρέπει να το βιδώσεις στον τοίχο γιατί θα κουνάει υπερβολικά στις απότομες τιμονιές. Αν όχι τώρα, σε λίγο καιρό. Παρ'όλα αυτά καλορίζικο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....   F1 Seat - Συμβατο για virtual racing.... - Σελίδα 2 Empty24/10/2012, 12:32

Thanks παιδες!
Γιωργο οχι νταξει μεχρι στιγμης δειχνει αρκετα σταθερο, τουλαχιστον πολυ πιο σταθερο απτο προηγουμενο θρανιο που ειχα!
Θα δειξει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
F1 Seat - Συμβατο για virtual racing....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ferrari Virtual Academy!!!
» Inside Sim Racing
» Apex Racing League (ARL)
» Racing In Slow Motion
» Racing In Slow Motion IV

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά Θέματα :: Διάφορα Θέματα-
Μετάβαση σε: