Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΣΧΟΛΙΑ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΣΧΟΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΟΛΙΑ   ΣΧΟΛΙΑ Empty18/10/2010, 14:04

Προσωπικά για μένα ήταν ο καλύτερος αγώνας που έχουμε τρέξει, από πολλές απόψεις. Σίγουρα οι δύο τρελοί μπροστά έδωσαν και πάλι ρέστα. Ωραίες μάχες έγιναν όμως και στις πιο πίσω θέσεις. Κρίμα για τον Μιχάλη που κρατούσε μέχρι τέλους την 3η θέση αλλά έμεινε από καύσιμα. Η αίσθηση που μου μένει είναι ότι τα καλύτερα έρχονται! Κρίμα για αυτούς που δε συμμετείχαν, θα υπήρχε μεγαλύτερο σασπένς. Μπράβο σε όλους που έτρεξαν!

Υ.Γ. Λευτέρη, μόνο στην ιδέα να πάει όλη η χρονιά μεταξύ μας έτσι, τρελαίνομαι!!! Δε πα να χτυπιούνται μπροστά!!! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΣΧΟΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΟΛΙΑ   ΣΧΟΛΙΑ Empty18/10/2010, 23:29

Fugitiv3R έγραψε:
Προσωπικά για μένα ήταν ο καλύτερος αγώνας που έχουμε τρέξει, από πολλές απόψεις. Σίγουρα οι δύο τρελοί μπροστά έδωσαν και πάλι ρέστα. Ωραίες μάχες έγιναν όμως και στις πιο πίσω θέσεις. Κρίμα για τον Μιχάλη που κρατούσε μέχρι τέλους την 3η θέση αλλά έμεινε από καύσιμα. Η αίσθηση που μου μένει είναι ότι τα καλύτερα έρχονται! Κρίμα για αυτούς που δε συμμετείχαν, θα υπήρχε μεγαλύτερο σασπένς. Μπράβο σε όλους που έτρεξαν!

Υ.Γ. Λευτέρη, μόνο στην ιδέα να πάει όλη η χρονιά μεταξύ μας έτσι, τρελαίνομαι!!! Δε πα να χτυπιούνται μπροστά!!! Twisted Evil

Δεν θα ειμαι αργος την επομενη φορα θα σας κυνηγησω μεχρι το τελος Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΣΧΟΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΟΛΙΑ   ΣΧΟΛΙΑ Empty22/10/2010, 10:25

Κατελα απαιτω να αλλαξεις avatar

bounce


Νταξει ο αγωνας ηταν ο καλυτερος που εχω παρει μερος. Η μαχη μου ειχα ηταν μακραν η καλυτερη μεχρι στιγμης.
Το κακο ειναι οτι πιστευω πως ετσι θα παει το πρωταθλημα ως το τελος!!! Δεν αντεχετε στ'αληθεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΧΟΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κανονισμοί.....σχόλια.....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Περασμένα Πρωταθλήματα :: F1aXion Πρωτάθλημα 2010-2011 :: RACE RESULTS 2011 :: AUSTRALIAN GP-
Μετάβαση σε: