Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Malaysian GP

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Malaysian GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Malaysian GP   Malaysian GP Empty1/11/2010, 15:52

"Δυστυχώς για μένα ο αγώνας της Μαλαισίας ήταν και πάλι απογοητευτικός. Καταρχήν δεν είχα ποτέ την ταχύτητα που θα ήθελα στο βρεγμένο με αποτέλεσμα να μη μπορώ να παλέψω ούτε κατά διάνοια για το βάθρο. Λόγω των εγκαταλείψεων των Κατέλα και Φάκη, καθώς και λόγω της ποινής που είχε ο Χρύσογλου, είχα την ευκαιρία να πάρω την 4η θέση σχετικά άνετα. Αυτή βέβαια δεν ήρθε ποτέ, λόγω του σπασμένου κινητήρα. Ενώ είχα μια σχετικά καλή διαφορά μέχρι περίπου εκείνη τη στιγμή από τον Μιχάλη, ο σχετικά χαμηλός ρυθμός μου και ένα λάθος είχαν ως αποτέλεσμα να μειωθεί αρκετά η διαφορά αυτή και να αρχίσω να πιέζω για να κρατήσω τη διαφορά. Ίσως αυτή η πίεση οδήγησε στο σπάσιμο του κινητήρα. Αν αναλογιστεί βέβαια κανείς τι έγινε στον προηγούμενο αγώνα, ο Μιχάλης έλαβε το ίδιο δώρο που μου είχε χαρίσει! Τα συγχαρητήρια μου σε όλα τα παιδιά που τερμάτισαν, και ιδιαίτερα στους 3 πρώτους που ήταν άπιαστοι για το δικό μου ρυθμό."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

Malaysian GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Malaysian GP   Malaysian GP Empty3/11/2010, 04:07

"Πηρα οτι καλυτερο μπορουσα. Αυτο μονο εχω να πω για τον αγωνα στη Μαλαισια. Αν αναλογιστει κανεις οτι περσι σε παρομοιες συνθηκες βρεθηκα να τα λεω με τους υπευθηνους της πιστας πισω απο τις μπαριερες, φετος τα πραγματα πηγαν καλα. Τωρα κοιταω μονο το επομενο GP."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Malaysian GP
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Περασμένα Πρωταθλήματα :: F1aXion Πρωτάθλημα 2010-2011 :: TEAMS HEADQUARTERS :: SCUDERIA FERRARI-
Μετάβαση σε: