Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Valencia GP

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

Valencia GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Valencia GP   Valencia GP Empty18/1/2011, 13:46

"Τι να πω γι'αυτον τον αγωνα?
Θα πω ΠΟΙΟΝ ΑΓΩΝΑ??
Σιγουρα η πιο ατυχη στιγμη στην καριερα μου..
Ημουν στο λαθος σημειο τη λαθος στιγμη..
Εκεινη τη στιγμη ειχα πολλα νευρα. Μεσα στη συγχυση μου ρωτουσα επανειλημμενα το ιδιο πραγμα στους μηχανικους μου λες και περιμενα να αλλαξει κατι καθε επομενη φορα που ρωτουσα.
Φυσικα η κατασταση δεν αλλαζε με τιποτα.
Βγαινοντας απ'το cockpit βλεπω το replay στην μεγαλη οθονη και κατευθυνομαι αμεσως προς τους αγωνοδικες
λεγοντας τους πως θα επρεπε να γινει επανεκκινηση του αγωνα!!
Καθως βλεπω πως οντως δεν υπηρχε λογος επανεκκινησης και εμφανισης αυτοκινητου ασφαλειας στην πιστα,
ηρεμω αμεσως και δεχομαι την κατασταση ως εχει.
Απο εδω και περα εμεις συνεχιζουμε στον ιδιο ρυθμο και αφηνουμε πισω μας το ατυχες αυτο γεγονος το οποιο τεσταρε τα νευρα μου!! Laughing "
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Valencia GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valencia GP   Valencia GP Empty18/1/2011, 14:08

Luca Di Menoxsekolo
"Πραγκματικά ντο αγκώνα σήμερα ήνταν μπολύ ντύσκολο να ντο γκρίνουμε. Ήταν μια άντυχη στιγκμή για ντην ομάντα μας. Ντεν έχουμε να μπούμε ντίποτα μπαρανπάνω από ντο ότι τέτοια άντυχη στιγκμή θα τύχει και ζτον Μανουσάκη ενδεχόμενα. Ντύχαίνουν αυτά. Μπράβο ζτον Τζιορτάνι που ντερμάτισε στην 4η θέση με μπληγωμένο μονοθέσιο απ'την αρχή."

Αθανασιάδης Ιορδάνης
"Ο αγώνας ήταν αρκετά επεισοδιακός σήμερα. Από τα δοκιμαστικά ακόμα φάνηκε ότι μας κυνηγάει η κατάρα της Βαλένθια. Στην εκκίνηση επίσης επικράτησε το χάος. Συμβαίνουν βέβαια αυτά, αλλά δε ξέρω κατά πόσον είναι τυχαίο μια McLaren να βρίσκει τυχαία και τα 2 μονοθέσια της ομάδας μας...... Με κατεστραμμένο το αριστερό μέρος του μονοθεσίου, πάλεψα για ότι καλύτερο. Ευτυχώς υπήρξαν αρκετές εγκαταλείψεις, που χωρίς αυτές θα πέρναμε ελάχιστους βαθμούς. Κρατήσαμε με νύχια και με δόντια την πρωτοπορία στο πρωτάθλημα κατασκευαστών και αυτό έχει περισσότερη σημασία. Θα τα πούμε στο Silverstone....."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
 
Valencia GP
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Περασμένα Πρωταθλήματα :: F1aXion Πρωτάθλημα 2010-2011 :: TEAMS HEADQUARTERS :: SCUDERIA FERRARI-
Μετάβαση σε: