Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 British GP

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

British GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: British GP   British GP Empty1/2/2011, 02:30

"Οι χρονοι που σημειωσα στα επισημα δοκιμαστικα ηταν λιγο εκπληξη αφου δεν ειχε δειξει μεχρι εκεινη τη στιγμη το μονοθεσιο οτι μπορουσε να χτυπησει τετοιους χρονους. Τελικα με 3 πολυ καλους και καθαρους γυρους καταφερα να βρεθω στην pole, γεγονος που με βοηθησε πολυ στον αγωνα. Ομαλη εκκινηση, κρατηθηκα πρωτος, αλλα ανασα δεν πηρα ουτε στιγμη. Θυμαμαι 3-4 φορες τον Γιωργο να ορμαει για την πρωτη θεση αλλα μπορεσα και αμυνθηκα σωστα και κρατησα την πρωτοπορια. Μετα τα πιτ στο μεσο του αγωνα εχασα την πρωτη θεση για 2-3 δεκατα το πολυ. Μια καθυστερηση στα πιτ που οφειλετε στο δικο μου κακο σταματημα του μονοθεσιου για αλλαγη ελαστικων, αναγκασε ολο το team να αλλαξει θεσεις. Κυνηγοντας τον Γιωργο και βλεποντας τον να ανοιγει 2 με 3 δεκατα στον γυρο τη διαφορα μας, απογοητευτηκα διοτι νομιζα πως ηταν σε ιδια στρατηγικη αλλα προς εκπληξη μου μπηκε για μια ακομα αλλαγη ελαστικων περιπου 16 γυρους πριν το τελος. Απο εκει και περα δεν πιεσα οσο μπορουσα απλα προσπαθησα να ελεγξω τη διαφορα μας και να φερω το μονοθεσιο στον τερματισμο. Ενας ακομα πολυ καλος αγωνας με τον νικητη να κρινετε και παλι στις λεπτομεριες."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

British GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: British GP   British GP Empty7/2/2011, 22:59

"Τα συγχαρητήρια μου στο Δημήτρη που έκανε έναν πολύ καλό αγώνα και γενικότερα σε όλα τα παιδιά. Για μένα ήταν ένας σχετικά βαρετός αγώνας, ειδικά από τη στιγμή που είδα ότι δε μπορούσα να βρω ιδιαίτερο ρυθμό και δε μπορούσα να παλέψω για κάποια καλύτερη θέση. Το γεγονός ότι ο Βασίλης και ο Λευτέρης είχαν ποινές μου έδωσε απλώς τη δυνατότητα να χαλαρώσω και να φέρω το μονοθέσιο στον τερματισμό."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
 
British GP
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» NEWS

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Περασμένα Πρωταθλήματα :: F1aXion Πρωτάθλημα 2010-2011 :: TEAMS HEADQUARTERS :: SCUDERIA FERRARI-
Μετάβαση σε: