Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 German GP

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

German GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: German GP   German GP Empty7/2/2011, 23:08

"Αυτός ο αγώνας ήταν μακράν ο χειρότερος της καριέρας μου. Όχι τόσο από πλευράς απόδοσης, όσο από πλευράς συγκέντρωσης. Ήδη από τα δοκιμαστικά φαινόταν ότι δεν ήταν η μέρα μου. Δε μπόρεσα να πάρω κατάταξη και ξεκίνησα από την προτελευταία θέση. Στην εκκίνηση είχα το νου μου στο να αποφύγω ενδεχόμενη σύγκρουση στα μπροστά μονοθέσια και όταν διαπίστωσα ότι όλα είχαν πάει καλά, είπα να κάνω εγώ τη βόλτα μου στα χώματα... Στο 1ο κομμάτι για 2 γύρους περίπου προσπάθησα να κρατήσω πίσω μου τον Μανουσάκη, αλλά ένα στιγμιαίο λάθος στην Κ1 μου χάλασε την προσπάθεια. Από εκεί πέρα έπιασα ρυθμό, πέρασα τον Σπύρο και ξεκίνησε ένας ψυχολογικός πόλεμος με τον Λευτέρη. Έπειτα από το 1ο pit stop, έβλεπα ότι μπορούσα σιγά σιγά να ψαλιδίσω τη διαφορά, όμως εκεί κάπου έκανα ένα ακόμα λάθος και πάτησα στα τόσο "φιλικά" kerbs του Hockenheim..... Επίσκεψη στα pit, αλλαγή ελαστικών και κάπου εκεί τελείωσε ο αγώνας μου. Από εκείνο το σημείο και μετά δε μπορούσα με τίποτα να συγκεντρωθώ και περίμενα να τελειώσει ο αγώνας.....

Τα συγχαρητήρια μου στο Δημήτρη και στο Γιώργο για την ανάκαμψή του."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

German GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: German GP   German GP Empty8/2/2011, 08:16

"Αλλη μια pole στα χιλιοστα για μενα φετος! Παραδεχομαι παντως τον Μιχαλη, με εξεπληξε με την επιδοση του αυτη!
Ο αγωνας μου ηταν απλος και σταθερος. Δεν απειληθηκα σε κανενα σημειο του αγωνα, ελεγχα τη διαφορα μου απο τους υπολοιπους και απλα εφερα το μονοθεσιο της Ferrari πρωτο στον τερματισμο! Εμαθα οτι ο Ιορδανης δυσκολευτηκε πολυ στον αγωνα και θελω να του πω ενα μεγαλο μπραβο για την υπομονη και την επιμονη που εδειξε και καταφερε να παρει πολυτιμους βαθμους γι'αυτον και την ομαδα μας!"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
German GP
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» NEWS

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Περασμένα Πρωταθλήματα :: F1aXion Πρωτάθλημα 2010-2011 :: TEAMS HEADQUARTERS :: SCUDERIA FERRARI-
Μετάβαση σε: