Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Hungarian GP

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

Hungarian GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Hungarian GP   Hungarian GP Empty22/2/2011, 05:56

"Πραγματικα οι φετινες μαχες για την pole position ειναι εξωπραγματικες! Παλι για λιγα χιλιοστα καταφερα να βρεθω πρωτος! Συγχαρητηρια στον Κατελα για τις προσπαθειες του και κριμα που 2 απο αυτες ηταν ακυρες και του στερεισαν την πρωτη θεση..... πολυ κριμα.....! Twisted Evil
Το πρωτο δεκαγυρο ηταν καπως δυσκολο για μενα καθως το μονοθεσιο δεν πατουσε οπως αναμενοταν στην πιστα με αποτελεσμα να εχω τον Κατελα κολλημενο πισω μου! Μετα καταφερα και ανοιξα την διαφορα και ειχα στο μυαλο μου την στρατηγικη που θα ακολουθουσα και πως αυτη θα απεδιδε τα μεγιστα. Με τη διαφορα μου απο τον Μανουσακη στα 6 περιπου δευτερολεπτα στα μεσα του αγωνα ηξερα πως εαν κρατηθω αλανθαστος και με ενα αξιοπρεπη και οχι αναγκαστικα γρηγορο ρυθμο θα εβλεπα πρωτος την καρο σημαια! Ετσι λοιπον 11 γυρους πριν το τελος μπηκα για τα μαλακα λαστιχα, προσπερασα με προσοχη τον Γιωργο, αν και ειχαμε μια μικροεπαφη πιο πριν, και πηρα τη νικη!
Τωρα μπορουμε λιγο να χαλαρωσουμε καθως εχουμε διαλλειμα 3 εβδομαδων για το GP του Βελγιου!
Τα λεμε!" Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Hungarian GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hungarian GP   Hungarian GP Empty22/2/2011, 11:18

"Δε μπορώ να πω ότι ήταν ένας αγώνας ο οποίος αξίζει να σχολιαστεί ιδιαίτερα από πλευράς απόδοσής μου. Το μονοθέσιο ήταν αξιοπρεπές θα έλεγα, αλλά η αλήθεια είναι ότι μου έλειπε τουλάχιστον μισό δευτερόλεπτο για να πω ότι μπορούσα να παλέψω για κάτι καλύτερο. Μέσα σε όλα ήρθε να προστεθεί και ένα μυστήριο πρόβλημα στη χρονομέτρηση, το οποίο μου χρέωσε ένα ολόκληρο γύρο παραπάνω. Εκεί που ήξερα ότι είχα μάχη με τον Λευτέρη για την 6η θέση, ξαφνικά βρέθηκα να κυνηγάω τον Πάμπο που κανονικά ήταν ένα γύρο πίσω μου. Το αποτέλεσμα ήταν να βαθμολογηθώ στην 7η θέση προς μεγάλη μου απογοήτευση, όχι ότι η 6η θα ήταν κάτι καλύτερο, αλλά τουλάχιστον στη βαθμολογική μου μάχη με το Λευτέρη αλλά και με τη McLaren χάσαμε 4 βαθμούς.... Ευτυχώς που ο Δημήτρης δείχνει δυνατότερος από ποτέ και μπορεί και ροκανίζει τη διαφορά από τον Μανουσάκη με συνεχόμενες νίκες. Τα συγχαρητήρια μου στον teamate μου λοιπόν και σε όλα τα παιδιά που έκαναν ένα καθαρό αγώνα. Επίσης θέλω να συγχαρώ και το καινούριο οδηγό Αργυρίου για την αξιοπρεπή πρώτη του παρουσία στον αγώνα παρά κάποια μικρά παρατράγουδα τα οποία πιστεύω ότι οφείλονται περισσότερο στην απειρία του, παρά στην ιδιοσυγκρασία του ως οδηγού."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
 
Hungarian GP
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Hungarian GP
» Hungarian GP

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Περασμένα Πρωταθλήματα :: F1aXion Πρωτάθλημα 2010-2011 :: TEAMS HEADQUARTERS :: SCUDERIA FERRARI-
Μετάβαση σε: