Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Belgian GP

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Belgian GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Belgian GP   Belgian GP Empty14/3/2011, 14:43

"Η αλήθεια είναι ότι υπήρχαν μεγάλες προσδοκίες για το συγκεκριμένο grand prix. Έως κάποιο σημείο του αγώνα η 2η θέση και το 1-2 για την ομάδα έμοιαζε ρεαλιστικό. Μια στιγμιαία έλλειψη αυτοσυγκέντρωσης και το αποτέλεσμα είναι αυτό που ήρθε. Πήραμε βαθμούς τουλάχιστον. Τα συγχαρητήρια μου στον teamate μου για την κατάκτηση της 1ης θέσης. Μακάρι να μπορούσα να είμαι πιο εκδηλωτικός, αλλά η απογοήτευση είναι μεγάλη αυτήν τη στιγμή. Συγχαρητήρια επίσης στον Λευτέρη για το καλύτερο του αποτέλεσμα φέτος, όπως επίσης και για τον Βασίλη."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

Belgian GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Belgian GP   Belgian GP Empty20/3/2011, 05:16

"Δοκιμαστικα κι αγωνας ειχαν την καλυτερη πιθανη καταληξη για μενα. Ηταν σιγουρα απο τους πιο βαρετους αγωνες που εχω κανει. Πολυ κριμα για τον Ιορδανη που εχασε μια σιγουρη 2η θεση."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Belgian GP
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» NEWS
» BELGIAN
» Belgian GP Spa Francorchamps

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Περασμένα Πρωταθλήματα :: F1aXion Πρωτάθλημα 2010-2011 :: TEAMS HEADQUARTERS :: SCUDERIA FERRARI-
Μετάβαση σε: