Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π

Πήγαινε κάτω 
+22
Antonis Kliamenakis
mad_dog
Leon
Lazosrai
KnightRiderXD
michael
Spiros Fakis
Nick Atsidakos
proedros4
Vastzo
Billie Jean
Reisis
Manos Monster
Stephen
killbill
Migiagi
Gergis Pashalis
Schumi
Fugitiv3R
Armada
Giouvannakis Asterios
Silkman
26 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty1/3/2010, 17:45

@ silkman

ψηφιζω με την σειρα αυτη-> 1)μνημες (κανε ενα τεστ) 2)καρτα γραφικων(συμβαινει και στις καλυτερες οικογενιες 3) cpu (αντε βγαλε ακρη...)

αλλαξε μνημες και καρτα γραφικων με καμια δανεικη και δες αν θα ξαναγινει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty1/3/2010, 23:25

Ευχαριστώ παλικάρια. Να ρωτήσω κάτι.
Χτες για πρώτη φορά μπήκα σε κάτι ρυθμίσεις της nvidia. Παρατήρησα ότι πολλά μενού της που είχαν να κάνουν με το cooling ήταν ρυθμισμένα στο 46%. Τα ανέβασα στο 100% και για πρώτη φορά στα 2.5 χρόνια που έχω το pc άκουσα το ανεμιστηράκι της κάρτας να δουλεύει στο φουλ. Δουλευε και πριν αλλα δεν ακουγόταν....τώρα το άκουγα.
Μπορεί να ήταν αυτό ή και αυτό??? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty2/3/2010, 03:05

Λευτέρη καλά όλα αυτά που αναφέρεις.......αλλά θα με πείσεις ότι έχεις πρόβλημα αν αυτό γίνει off line και αφού έχεις δοκιμάσει κανονικό αγώνα κλπ. Το στιγμιαίο αυτό κόλλημα μπορεί να οφείλεται και στα διάφορα pings που υπάρχουν λόγω του on-line......

Σε On line μου έχει συμβεί και σε μένα...... Σε off line ποτέ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Stephen

Stephen


Αριθμός μηνυμάτων : 59

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty2/3/2010, 03:21

Oxi lefteri dn itan afto. To rfactor einai super elafri game gia ta spec tou pc sou, ta anemistirakia valta stis rithmiseis pou itan giati profanos dn einai thema iperthermansis. To mono pou mou fenete logiko kai tha sto sinisthousa einai na valeis ts neoterous drivers tis nvidia (se periptosi pou exeis na ts alla3eis apo tote pou pires to pc Rolling Eyes )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty2/3/2010, 03:42

Drivers εχω βαλει τους πιο φρεσκους. Θα δοκιμασω το οffline που λεει ο αρμαδα. Θα το βαλω μα AI να τρεξει full race και με τους ανεμιστηρες της οπως τους ειχε στο 46% και επειτα ξανα με τους ανεμιστηρες στο 100%.
Ευχομαι να ειναι θεμα υπερθερμανσης γιατι λογικα θα ειναι το πιο απλο....τα υπολοιπα που προτεινατε...οπως ελεγχο στις μνημες δεν ξερω πως να το κανω. Οποιος εχει λιγο χρονο να εξηγησει (Αν γινεται μεσω φορουμ) θα το εκτιμουσα παρα πολυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty2/3/2010, 04:20

Silkman έγραψε:
Drivers εχω βαλει τους πιο φρεσκους. Θα δοκιμασω το οffline που λεει ο αρμαδα. Θα το βαλω μα AI να τρεξει full race και με τους ανεμιστηρες της οπως τους ειχε στο 46% και επειτα ξανα με τους ανεμιστηρες στο 100%.
Ευχομαι να ειναι θεμα υπερθερμανσης γιατι λογικα θα ειναι το πιο απλο....τα υπολοιπα που προτεινατε...οπως ελεγχο στις μνημες δεν ξερω πως να το κανω. Οποιος εχει λιγο χρονο να εξηγησει (Αν γινεται μεσω φορουμ) θα το εκτιμουσα παρα πολυ.

εχω τρεξει αυτο με απολυτη επιτυχια διαγνωσης.

http://oca.microsoft.com/en/windiag.asp
μην κατσεις να το διαβασεις ολο. κατεβασε το, καψε ενα cd και μετα ξεκινα το pc απο το cd rom. κατω θα γραφει τα fail. κανονικα δεν πρεπει να γραφει τιποτα! ανεβασε στο τερμα και τα ανεμιστηρια, δεν χανεις τιποτα. υπαρχουν και τεστακια επεξεργαστη αλλα δεν ειμαι γνωστης. παντως μπορεις να τσεκαρεις με ενα benchmark τις επιδοσεις της καρτας σου και να τις συγκρινεις με αλλους που εχουν τον ιδιο επεξεργαστη. αν εχεις μεγαλη διαφορα εχεις θεμα. κανε αυτα και τα ξαναλεμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty2/3/2010, 05:13

Εγω θα ελεγα δεν φταιει το PC. Δοκιμασε να κανεις ενα clean install το παιχνιδι και βαλε ΜΟΝΟ τα απαρετιτα μεσα.Και εγω ειχα προβλημα με μια πιστα εβλεπα το γκαζον ασπρο,τοσο ασπρο που πονουσαν τα ματια μου.Τελικα ειχα βγαλει το τρακ πακ και το ξαναεβαλα για να διορθωθει.

Επισης δοκιμασε να παιξεις με το config του παιχνιδιου βαζε διαφορα ποτε δεν ξερεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty2/3/2010, 06:45

Έχει γινει και αυτο Schumi...και clean install το game εχω και φρεσκοφορματ εχει πέσει πριν δυο εβδομαδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προσωπικά Μηνύματα   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty6/3/2010, 02:46

Billie Jean έγραψε:
ΥΓ. Αρμάδα γράφε στο pm με λευκά γράμματα γιατί για
αρκετή ώρα νόμιζα ότι μου έχεις στείλει κενό μήνυμα! Very Happy

Όταν επιλέξω να στείλω p.m. μου ανοίγει λευκό φόντο και δεν βλέπω τίποτα όταν πληκτρολογώ. Κατάλαβα ότι ήταν το χρώμα γραμματοσειράς. Επέλεξα μαύρη για να έχει καλύτερο αποτέλεσμα στο λευκό φόντο. Μόνο σε μένα γίνεται αυτό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Manos Monster




Αριθμός μηνυμάτων : 9

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty6/3/2010, 02:55

Αποτι βλεπω εμενα εινε μαυρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty6/3/2010, 04:06

Armada έγραψε:
Billie Jean έγραψε:
ΥΓ. Αρμάδα γράφε στο pm με λευκά γράμματα γιατί για
αρκετή ώρα νόμιζα ότι μου έχεις στείλει κενό μήνυμα! Very Happy

Όταν επιλέξω να στείλω p.m. μου ανοίγει λευκό φόντο και δεν βλέπω τίποτα όταν πληκτρολογώ. Κατάλαβα ότι ήταν το χρώμα γραμματοσειράς. Επέλεξα μαύρη για να έχει καλύτερο αποτέλεσμα στο λευκό φόντο. Μόνο σε μένα γίνεται αυτό?

Προφανώς έχεις πατήσει καταλάθος ενα κουμπί στη δεύτερη σειρά των εργαλειών το οποίο έχει δύο άλφα.
Στην δευτερη σειρα δηλαδη, κατω απο τα bold, italics κλπ εχει ενα πληκρτο με τιτλο others, και κατι αλλα και ενα πληκτρο με 2 Αλφα κεφαλαια. Πατα το να γινει ο φοντος στα pm σου παλι μαυρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty20/3/2010, 05:56

Η τιμονιερα μου ειναι στα τελευταια της...
Την περιμενουμε απο μερα σε μερα...
Το πιο πιθανο ειναι να βγαλει και την Κινα με τα 1000 ζορια και μετα να μας αποχαιρετησει....
To προβλημα που αντιμετοπιζω ειναι το εξης.
Το τιμονι καθως ειμαι σε ευθεια, η σε μικρης κλισης στροφη,
χανει την ζυγοσταθμιση του και αλλαζει μονο του κι εντελως ξαφνικα πορεια,
της ταξης των 20-25 μοιρων απο καθε μερια, δηλαδη 50 μοιρες συνολο!!
Με αποτελεσμα ειτε να χανω εντελως τον ελεγχο,
ειτε να κανω απλα επικινδυνους ελιγμους.
Πολυ πιθανο να ειναι το τελευταιο μου GP το επομενο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty20/3/2010, 06:42

Reisis έγραψε:
Η τιμονιερα μου ειναι στα τελευταια της...
Την περιμενουμε απο μερα σε μερα...
Το πιο πιθανο ειναι να βγαλει και την Κινα με τα 1000 ζορια και μετα να μας αποχαιρετησει....
To προβλημα που αντιμετοπιζω ειναι το εξης.
Το τιμονι καθως ειμαι σε ευθεια, η σε μικρης κλισης στροφη,
χανει την ζυγοσταθμιση του και αλλαζει μονο του κι εντελως ξαφνικα πορεια,
της ταξης των 20-25 μοιρων απο καθε μερια, δηλαδη 50 μοιρες συνολο!!
Με αποτελεσμα ειτε να χανω εντελως τον ελεγχο,
ειτε να κανω απλα επικινδυνους ελιγμους.
Πολυ πιθανο να ειναι το τελευταιο μου GP το επομενο....

Πόσο καιρό την έχεις;
Από βδομάδα θα είμαι Θεσσαλονίκη μια μέρα, αν όχι αύριο Κυριακή. Φέρτην να στην φτιάξω Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty20/3/2010, 07:04

Την εχω περιπου 3 χρονια.... νομιζω....
Ευχαριστω για το ενδιαφερον αλλα πολυ φοβαμαι οτι δε θα γινει τιποτα.... Sad
Σου δινω το κινητο μου σε pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty20/3/2010, 07:43

γιατι τρελενεσαι? μετα απο 3 χρονακια παρε μια καινουργια βρε αδερφε.... bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty20/3/2010, 13:05

Reisis έγραψε:
Πολυ πιθανο να ειναι το τελευταιο μου GP το επομενο....

Η δήλωση αυτή σε πρώτο ενικό πρόσωπο σημαίνει ότι δεν θα ξανατρέξεις μαζί μας οπότε μας γεμίζει από ικανοποίηση.......επιτέλους ένας λιγότερος......μπας και δούμε καμιά θέση στο πόντιουμ..... Laughing Laughing Laughing Laughing

Αν τη δήλωση αυτή την κάνει η τιμονιέρα σου πραγματικά λυπούμαστε γιατί στον αγώνα της Μαλαισίας έδωσε ρέστα στον 6ο γύρο......... bounce bounce bounce bounce

Επειδή όμως η τιμονιέρα δεν μπορεί να εκφέρει άποψη....... η πρώτη άποψη υπερισχύει και επιτέλους τα όνειρά μας γίνονται σιγά σιγά πραγματικότητα...... :cheers: :cheers: :cheers:

Χαιρετίσματα στην τιμονιέρα έτσι...... benedizione


lol! lol! lol!


Α ρε αθάνατη ελληνική γλώσσα............. respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty20/3/2010, 15:05

Βρε αφου σε ειχα πει και μενα τα ιδια εκανε και μετα ηρθε μονη της στα καλα της (φτου φτου benedizione μην την ματιαξω).
Αλλα νωμιζω μετα απο 2-3 φροματ ειχε ερθει στα καλα της (μεσα σε ενα μηνα).Νωμιζω οτι φτενε τα drivers της.Αλλα και να μην φταινε δοκιμασε το αλλο κολπο συνιθως πιανει σε μενα .... 1 κλοτσια 2 μπουνιες πεταγμα απο το μπαλκονη μαζεψε την και εισαι οκ lol! lol! .Σε αλλο PC την δοκιμασες?Για να δεις αμα φτενε τα Drivers ποτε δεν ξερεις ολα τα κουλα να περιμενεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty20/3/2010, 17:35

Παρίση, πέρα απο τα drivers δοκίμασε να αλλάξεις και θύρα USB.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Billie Jean

Billie Jean


Αριθμός μηνυμάτων : 110

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty13/4/2010, 02:20

Τι εστί επαγωγική αλοιφή???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vastzo

Vastzo


Αριθμός μηνυμάτων : 261
Τόπος : Αυλωναρι Ευβοια

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty13/4/2010, 02:40

Είναι μια αλοιφή που μπαίνει όπου χρειάζεται για να γίνει απαγωγή θερμότητας. Συνήθως τέτοια αλοιφή βάζουμε ανάμεσα στην ψήκτρα και τον επεξεργαστή στο motherboard για όσο το δυνατόν καλύτερη ψύξη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty13/4/2010, 02:43

Billie Jean έγραψε:
Τι εστί επαγωγική αλοιφή???

Δεν υπάρχει "επαγωγική αλοιφή", αλλά αγώγιμη και ακόμη καλύτερα στον τεχνικό της όρο, θερμοαγώγιμη πάστα. Σε οποιαδήποτε εφαρμογή τοποθετείτε ανάμεσα σε 2 επιφάνειες για την βέλτιστη επαφή τους, καλύπτοντας τα όποια κενά αφήνουν οι όχι τέλεια λείες επιφάνειες, με αποτέλεσμα της καλύτερη ροή θερμότητας από το ένα μέρος στο άλλο και συνεπώς την καλύτερη και γρηγορότερη ψύξη.

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Coolinkchillaramic01gm5
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty13/4/2010, 03:46

Στην δική σου περίπτωση Billie θα ξεβιδώσεις την ψύκτρα του pcιου σου και θα απλωσεις απο κατω αλοιφουλα και θα την ξαναβιδώσεις και δεν θα ξαναφριζαρει η οθόνη σου........εγω πηρα πριν κανα μηνα νομιζω?..και ειχε 6.5 ευρω...εχει διαφορες συσκευασιες εγω πηρα με 3.5ml που ειναι υπεραρκετα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty19/4/2010, 13:24

Το τι μπινελικια θελω να χωσω δεν λεγεται.

Τo PC μου εκανε παλι τα ιδια παρολο την αλοιφη τη θερμοεπαγωγικη η οπως αλλιως λεγεται η ριμαδα δεν ξερω.

Δεν την παλευω αλλο. Ο σγωνας μου πηγαινε καλυτερα απο οτι περιμενα και μετα ηρθε το ΟΛΙΚΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ!!!
ΦΡΙΖΑΡΕ Η ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ GAME OVER.

ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΝΕΟΥ ΠΙΣΙΟΥ.
ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΜΕΧΡΙ 800 ΕΥΡΑ.

Η ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ. ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΕΞΩ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ERROR ΜESSAGE H NVIDIA ΚΑΙ Η ΑΝΑΛΥΣΗ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ 680Χ400 ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ΗΤΑΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΕΠΑΝΩ. ΓΙΑ ΡΙΧΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΕΧΕΤΕ....ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΕΣ? ΕΧΩΟ NVIDIA 8800 ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ DDR3?...KANEI? OTI NANAI ΡΩΤΑΩ....ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty19/4/2010, 15:30

Πάρε μια GTX 260 και πάνω να σωθείς. Εγώ έχω GTX 260 και τρέχω με τέρμα γραφικά. Κανένα πρόβλημα. Πάρε και 2Χ2GB γρήγορες μνήμες και θα είσαι μια χαρά.
Επιτέλους να πάρεις και κανένα πόντο Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 2 Empty19/4/2010, 22:44

Yποθέτω αυτή λές?

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.516358&u=GIGABYTE-GEFORCE-GTX260-GV-N26SO-896I-CUDA-SUPER-OVERCLOCK-896MB-DDR3-PCI-E-RETAIL

Τώρα για τις μνήμες είναι απαραίτητο. Έχω νομίζω 2gb. Θέλει κι άλλη για να τρέχουμε rfactor?
Ειμαι ασχετος το ξερετε και ρωταω οτι μου κατεβει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά Θέματα :: Διάφορα Θέματα-
Μετάβαση σε: