Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Πήγαινε κάτω 
+7
abrassard
Migiagi
killbill
Schumi
Silkman
Antonis Kliamenakis
Fugitiv3R
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Antonis Kliamenakis

Antonis Kliamenakis


Αριθμός μηνυμάτων : 205
Τόπος : Χίος

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty4/4/2012, 05:41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonis Kliamenakis

Antonis Kliamenakis


Αριθμός μηνυμάτων : 205
Τόπος : Χίος

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty10/4/2012, 03:56

Εμεις δεν απολαυσαμε τιποτα. Ειμασταν εκτος ανταγωνισμου, οχι γιατι δεν μπορουσαμε, αλλα δεν μας βοηθουσε το μονοθεσιο στην συγκεκριμενη πιστα. Ειδαμε στις τελευταιες ειμασταν μεσα στα δρωμενα και καταφεραμε να κανουμε πολλα. Δεν απογοητευομαστε αφου εγκατελειψαν και αλλοι και δεν χασαμε διαφορα. Δεν μπορουσα να αμυνθω και τοσο για τις θεσεις. Μπραβο στον Κωστα για την υπομονη του και το περιμενα οτι θα πηγαινε να εκμεταλλευτει το DRS και καλα εκανε ωστε να παρει την θεση με ασφαλεια. Δυσκολο ειναι το προγραμμα μεχρι και την Κορεα. Μακαρι να μας το επιτρεψει το μονοθεσιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abrassard




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Τόπος : aachen

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απαισιο ΣΚΔ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty10/4/2012, 04:30

Απαισια Πιστα, (Μπραβο στον μαγκα που την σχεδιασε), Απαισιο Μονοθεσιο, Απαισιος Οδηγος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonis Kliamenakis

Antonis Kliamenakis


Αριθμός μηνυμάτων : 205
Τόπος : Χίος

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty27/4/2012, 16:20

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonis Kliamenakis

Antonis Kliamenakis


Αριθμός μηνυμάτων : 205
Τόπος : Χίος

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty30/4/2012, 18:07

ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
Ήταν ένας δύσκολος αγώνας για την ομάδα της Lotus. Ανατροπή στις καιρικές συνθήκες με τα μονοθέσια να έχουν ελάχιστη ώρα για Practice στην βροχερή Suzuka...
Για περισσοτερα εδω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abrassard




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Τόπος : aachen

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Όγδοος αλλά..    ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty2/5/2012, 04:08


Πρώτη φορά έτρεξα σε αυτήν την πίστα και η εντυπώσεις καταπληκτικές.
Το γεγονός ότι έβρεχε γενικός μου άρεσε, είχα μάθει την πίστα καλά και δεν αντιμετώπισα πάρα πολλά προβλήματα.
Όγδοος στα μέσα του αγώνα έβλεπα ότι πλησίαζα αρκετά την έβδομη θέση, με του που φτάνω κοντά....... τσουπ ο Μανουσάκης...... overlap, κάνω στην άκρη και γενικός βγαίνω εκτός ρυθμού.
Κατασταλάζω λοιπόν και λέω οκ καλά είμαι πάμε να τερματίσουμε. (Έχω και τον Αντώνη από τα Πιτσ να με ζαλίζει για τους 4 βαθμούς και ότι θα πλησιάσουμε την Φεραρι)
Στα 2/3 του αγώνα βλέπω ότι ο Μιχάλης μπροστά μου έχει χάσει κάπου 10δ και ότι ίσως κάτι να παίζει. Αρχίζω πάλι να πιέζω και με το που πλησιάζω ίσως και κάτω από 1δ από τον Μιχάλη, τσουπ ο Μανουσάκης.......2 overlap,javascript:emoticonp('toixos') κάνω άκρη, πιέζω άλλα η θερμοκρασία των ελαστικών πάγος, σβούρες και φτου και από την αρχή. Ξανά φτάνω κοντά και εκεί που είμαι σε θέση να περάσω ξανά overlap από τα ασημένια βέλη, κάνω καμιά 20 σβούρες ............... τέλος εβδόμη θέση.

Ευχαριστώ τον Αντώνη, Γιάννη και Κώστα για τις συμβουλές και από τα Πιτσ, επίσης τον Μάνο για τα πρακτις στον ............ ΣΕΡΒΕΡ.......... και ένα μεγάλο ευχαριστώ από τον Λευτέρη που έκατσε και έγραψε ένα τόσο ωραίο και χρονοβόρο άρθρο για την Lotus javascript:emoticonp('musicband')
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty2/5/2012, 09:25

abrassard έγραψε:

(Έχω και τον Αντώνη από τα Πιτσ να με ζαλίζει για τους 4 βαθμούς και ότι θα πλησιάσουμε την Φεραρι)

Laughing Laughing Laughing Laughing








Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Antonis Kliamenakis

Antonis Kliamenakis


Αριθμός μηνυμάτων : 205
Τόπος : Χίος

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty7/5/2012, 10:20

Υστερα απο πολυωρες συζητησεις με την οικογενεια σε μια ιδιαιτερη κρισιμη περιοδο για την φοιτηση μου στο πανεπιστημιο (εξεταστικη περιοδος και χρωστουμενα μαθηματα αλλα και proficiency - ευκαιρια για να γλυτωσω με τα διπλωματα αγγλικων) αποφασισα να σταματησω τωρα το πρωταθλημα. Δεν ειμαι ανθρωπος της οργανωσης, ειχα χαλαρωσει παρα πολυ τον πρωτο χρονο με ασχημα αποτελεσματα.
Οσων αφορα την ομαδα, πολυ κριμα, θα μπορουσα να βοηθησω και στους τελευταιους αγωνες για την 6η θεση. Ο Αλεξανδρος θα εχει δυσκολο εργο και στεναχωριεμαι που θα λειπω απο τα δρωμενα.
Δεν θα παψω να μαθαινω νεα σας. Το site της Lotus εφοσον το διαχειριζομαι εγω θα μεινει ανοικτο αλλα χωρις νεα.
Ολη αυτην την χρονια, την πρωτη μου, περασα τελεια με εσας. Θα ηθελα να ευχαριστησω Διαχειριστες που με εγκριναν για να παρω μερος. Τους οδηγους που μου εμαθαν τι ειναι ανταγωνισμος και συναγωνισμος και αγχοι μου να εξαφανιζονται οσον αφορα την οδηγηση. Κυριως να ευχαριστησω τον Μανο, Γιαννη, Κωστα, Παμπο, τον Μεγα Αλεξανδρο και τελευταια τον Θοδωρη και Λουκα για τις παρεες που καναμε. Aκομα ενα ευχαριστω στον Γιαννη και Κωστα για τις συμβουλες στα σεταπ, βοηθησαν αρκετα και να συνεχισουν στους τελευταιους αγωνες να βοηθανε την ομαδα. Πραγματικα αξιζουν πολλα. Και το πιο μεγαλο ευχαριστω στον Αλεξανδρο που πραγματικα ειναι φοβερος, αξιος teammate, σε μεγαλη ομαδα θα διεπρεπε. Περασαμε πολυ καλους αγωνες, συνεχισαμε να το παλεβουμε για να ανεβει η ομαδα και δικαιοθηκαμε. Συνεχισε ετσι διδυμε.
Συγχαρητηρια στον Γιωργο για το πρωταθλημα.
Ευχομαι καλη συνεχεια, καλους αγωνες.

Υ.Γ. Αλεξανδρε οποτε ειναι δωσε μου το οκ σε μηνυμα, εχεις το κινητο μου, για να βαλω μπροστα την επιστροφη της τιμονιερας και να το συζητησουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty7/5/2012, 10:26

Αντώνη, σε ευχαριστούμε για την παρουσία σου στο φετινό πρωτάθλημα της F1aXion και σίγουρα σε περιμένουμε και στα επόμενα πρωταθλήματα. Πάνω απ'όλα για όσους είστε ακόμα σε στάδιο μάθησης/φοίτησης θεωρούμε απαραίτητη την προσήλωσή σας στις υποχρεώσεις σας. Ευχόμαστε καλή επιτυχία στις σπουδές σου και με το καλό να επιστρέψεις στα αγωνιστικά δρώμενα της F1aXion!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty7/5/2012, 10:40

Καλή συνέχεια Αντώνη.Ευχαριστώ για την παρέα που κάναμε όλοι μαζί.Θα προσπαθήσω να μην το περάσω αυτό το στάδιο εγώ αν μπορέσω στο κοντινό μέλλον.Όσο αφορά στην βοήθεια προς τον Αλέξανδρο μην φοβάσαι.Ελπίζω να έρθεις πίσω κάποια μέρα και να έχουμε ξανά μονομαχίες.

Υ.Γ Στατιστικά μαθηματικά χρωστάς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
Antonis Kliamenakis

Antonis Kliamenakis


Αριθμός μηνυμάτων : 205
Τόπος : Χίος

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty7/5/2012, 10:48

Mοοονοοοο. Εχω περασει 1 απο τα 7 στο πρωτο εξαμηνο, ειπα το κακο μου. Απλως πιεστηκα μεσα στην συζητηση στο οτι περασα 4ος στην σχολη και ειμαι απο τους τελευταιους τωρα. Αναδειχθηκα μεν αλλα δεν πρεπει και να πεσω. Παιζουν πολλα το ρολο τους στο πανεπιστημιο, ιδιαιτερα στα περιφεριακα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty7/5/2012, 10:51

Fugitiv3R έγραψε:
Αντώνη, σε ευχαριστούμε για την παρουσία σου στο φετινό πρωτάθλημα της F1aXion και σίγουρα σε περιμένουμε και στα επόμενα πρωταθλήματα. Πάνω απ'όλα για όσους είστε ακόμα σε στάδιο μάθησης/φοίτησης θεωρούμε απαραίτητη την προσήλωσή σας στις υποχρεώσεις σας. Ευχόμαστε καλή επιτυχία στις σπουδές σου και με το καλό να επιστρέψεις στα αγωνιστικά δρώμενα της F1aXion!
Δεν θα μπορουσα να τα πω καλυτερα. Smile

Τελειωνε με τις εξετασεις και τελος σεζον διαλεξε ομαδα και επιστροφη το Σεπτεμβρη. Και χεσμένες οι σπουδές. Πάνω απο ολα F1aXion!!!
Τι να τα κάνει τα αγγλικά αν δεν μπορεις να πεις στην τουριστρια το καλοκαιρι οτι εισαι οδηγος F1. Tι να τα κανεις τα μαθηματικα αν εχεις pit manager. Τι να το κανεις το πτυχιο αμα ειναι να σε περνανε ολοι στο δρομο.
Δωσε φετος για τα ματια του κοσμου και του χρονου παρατα τα και κάψου εδω μαζί μας!!!!










tomates
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
abrassard




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Τόπος : aachen

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χωρίς Κυβέρνηση ........   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty10/5/2012, 04:31


Χωρίς Κυβέρνηση μπορώ να ζήσω ....... χωρίς Τεαμ Ματε όμως ?

Αντώνη σε περιμένω μετά το τέλος καλοκαιριού να κάνουμε παρέα (τιμονιερα κράτα την θα κάνει απόσβεση έτσι και αλλιώς μαζί σου)

Τι έγινε ρε γμ@$$#$ έλειψα 3 μέρες και ήρθαν τα πάνω κάτω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonis Kliamenakis

Antonis Kliamenakis


Αριθμός μηνυμάτων : 205
Τόπος : Χίος

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty10/5/2012, 06:04

abrassard έγραψε:

Χωρίς Κυβέρνηση μπορώ να ζήσω ....... χωρίς Τεαμ Ματε όμως ?

Αντώνη σε περιμένω μετά το τέλος καλοκαιριού να κάνουμε παρέα (τιμονιερα κράτα την θα κάνει απόσβεση έτσι και αλλιώς μαζί σου)

Τι έγινε ρε γμ@$$#$ έλειψα 3 μέρες και ήρθαν τα πάνω κάτω

Δεν υπαρχει καλυτερος teammate...Και ναι Αλεξανδρε θα ειμαστε ομαδα και μετα το καλοκαιρι. Και σε ευχαριστω παρα πολυ για την τιμονιερα. Μου φευγει ενα μικρο αγχος. Θα προσπαθησω να τρεξω στον τελευταιο αγωνα. Οι υποχρεωσεις μου τελειωνουν 15/6 αλλα με μια βδομαδα κενο μεχρι το τελευταιο μαθημα που δινω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manosk69

manosk69


Αριθμός μηνυμάτων : 185
Τόπος : Αθήνα

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty10/5/2012, 07:57

Αντώνη Καλή επιτυχία στην εξεταστική...
και μην αγχώνεσαι για τίποτα... Ο teamate σου βρίσκεται σε καλά χέρια... Smile
Και να ξέρεις ότι η αυτοσυγκέτρωση και η αυτοκυριαρχία είναι η καλύτερη συνταγή για να πετύχεις αυτά που θέλεις... salute

Φυσικά η επιστροφή σου στις πίστες είναι δεδομένη... hola

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonis Kliamenakis

Antonis Kliamenakis


Αριθμός μηνυμάτων : 205
Τόπος : Χίος

ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ   ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Σελίδα 3 Empty18/6/2012, 13:36

Comeback με βαθμους. Ειμαι ικανοποιημενος απο την συγκομηδη βαθμων. Κακως κερδισμενες θεσεις απο τον teammate και τον Μανο που αξιζαν τις θεσεις. Κριμα στους τελευταιους γυρους να εγκαταλειπουν απο βλακεια των widgets.
Ολη η χρονια για εμενα ηταν καταπληκτικη. Γνωρισα πολλους και εμαθα πολλα. Και του χρονου να μαστε καλα. Να χουμε διασκεδαστικους αγωνες με πιο πολλες μαχες και ανταγωνισμο. Εγω και ο Αλεξανδρος καταφεραμε να σπασουμε ρεκορ της Team Lotus (περισσοτερη συγκομηδη βαθμων σε μια χρονια, περισσοτερες συμμετοχες ). Μπραβο στην ομαδα και ευχαριστουμε αυτους που μας βοηθησαν φετος.
Συγχαρητηρια στους νικητες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
» ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
» ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
» ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
» ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Περασμένα Πρωταθλήματα :: F1aXion Πρωτάθλημα 2011-2012 :: Κεντρικά Ομάδων :: Team Lotus-
Μετάβαση σε: