Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!

Πήγαινε κάτω 
+71
pantelis tselepis
Mirogianis Vasilis
stauros gr
ondrift
harisdd2
eddie-volos
andreaskgdi
AnarkCY
Stanley King
dragon66
thePanic
George Zalo
manosk69
eZiS F1
mgr7
tragikos
Mimis966
buttong
kimonaras95
nickcrete
Giannis Hatzaliotis
Afentiko
giwrgos23
Orestis.D
theBrain
Lactobacillus
abrassard
Billopoulos
F.Alonso 5
loukoumoui
KnightRiderXD
nikolas7haliths
Lazosrai
bood
FakeSenSe
SGolous
Manos Aerakis
Manos
mad_dog
thanos7
John Kosta
bokoboko
MhtSo$
MsR
Leon
Margarito
thanos341
migf1
Nick Atsidakos
Manos Monster
proedros4
killbill
Spiros Fakis
Migiagi
nikolisGNR
Pambos
Akis Vasdekis
Gergis Pashalis
Armada
jhpaloukis
Antonis Kliamenakis
Stephen
Giouvannakis Asterios
michael
Vastzo
Silkman
sakisthegr
Parasol
Reisis
Schumi
Fugitiv3R
75 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty6/1/2010, 03:55

Καλως ηρθες κι απο μενα γειτονα! :cheers:
Εχω να αναφερω στα παιδια που δεν σε ξερουν οτι προκειτε για εναν γρηγορο οδηγο αλλα τον εχω δει μονο με aids on αν δε με γελαει η μνημη μου αν και δεν νομιζω να αντιμετοπισει προβληματα χωρις τα aids.
Απλα να θυμαστε ποιος σας ειπε πρωτος οτι ειναι γρηγορος.... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jhpaloukis




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Τόπος : thessaloniki

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty6/1/2010, 04:15

καλημερα!αν καταλαωα καλα παιζεται χωρις aids right?εγο παντα δουλευω mediut tc αλλα δε με (μου) χαλαει και χωρις! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giouvannakis Asterios

Giouvannakis Asterios


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Τόπος : Thessaloniki

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty12/1/2010, 02:51

geia sou kai kalws irthes kai apo emena.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gergis Pashalis




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Τόπος : Αθηνα ,

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty15/1/2010, 07:05

Καλησπέρα σε όλους! Ονομάζομαι Γκεργκης Πασχάλης , 15 χρονών και καταγομαι απο την Λαρισα(Διαμενω Αθηνα).Η πρώτη μου επαφή με Racing Simulator σε PC ηταν πριν 2 χρονια..Μπορω να πω οτι ειμαι σε αρκετα υψηλο επιπεδο στο rft kai sto FSOne 2008.Θα ελεγα οτι δεν εκπλησσομαι τοσο πολυ οτι υπαρχει μια κοινοτητα με ελληνες racers αλλα το οτι το επιπεδο εδω ειναι πολυ υψηλο.Το καταλαβα απ οσα μου ειπε ο Δημητρης ( Παρισης ) αλλα και τα βιντεο που ειδα αλλα και γενικοτερα την ατμοσφαιρα που επικρατει στο φορουμ και στο σαιτ.Εχω τρεξει σε 6 πρωταθληματα τους τελευταιους 8 μηνες και με παιδια απο εδω οπως ο Δημτρης , ο Ανεστης και ο Παμπος. Θα χαιρομουν εαν μπορουσα να συμμετασχω με σας στο πρωταθλημα σας.Ο κυριος λογος που με εφερε εδω ηταν τα λεγομενα του Δημητρη αλλα και οι κανονες που εχετε θεσει για τους αγωνες οι οποιοι εξιταρουν οποιονδηποτε.Βλεποντας ποιες ομαδες ειναι ελευθερες θα ημουν οκ εαν ετρεχα με την force india η αν προεκειπτε καποια αλλη θεση σε αλλη ομαδα θα ηταν ενταξει απο μενα. Μερικα βιντεο που εχω δημιουργησει

RFT 2009

https://www.youtube.com/watch?v=cEBjIyojnd4

https://www.youtube.com/watch?v=pzzI3cUvKr0

https://www.youtube.com/watch?v=ZLj7qjXCKag

https://www.youtube.com/watch?v=Vbdi4_6V7MY

FSOne 2008

https://www.youtube.com/watch?v=W7NHOhBe3Yo


Ευχομαι να αποδεχτειτε το "request" μου και να εχω την ευκαιρια να τρεξω με σας αλλα και με φιλους που εχω ηδη τρεξει σε πρωταθληματα ( Παρισης,Παλουκης)
Να τονισω οτι οδηγαω με G25 και σε λιγο καιρο θα παρω την 27
Αυτα, ΓΕΙΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion.gr
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty15/1/2010, 07:54

Καλως μας ηρθες Πασχαλη!
Εδω και καιρο ειχα στο πισω μερος του μυαλου μου οτι καποιον δεν εχω πει, καποιος λειπει.... Laughing
Τελικα τα καταφερα!
Ευχομαι καλη διαμονη εδω μαζι μας, οτι χρειαστεις ειμαστε ολοι εδω να βοηθησουμε.
Με το καλο να μπεις και σε μια ομαδα γιατι σου αξιζει μια θεση εδω πιστευω.
Θα σε δουν και οι admins και τοτε θα ειμαστε 100% καλυμενοι.
Και παλι καλως ηρθες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty15/1/2010, 09:52

Καλώς ήρθες Πασχάλη!! Καλή διαμονή και καλή πόρωση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Giouvannakis Asterios

Giouvannakis Asterios


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Τόπος : Thessaloniki

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty15/1/2010, 10:00

Καλώς ήρθες και απο εμένα... σου εύχομαι καλή διαμονή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty15/1/2010, 10:58

Καλώς τον Πασχάλη. Επειδή έχουμε γνωριστεί με τον Πασχάλη παλαιότερα, και είναι πολύ γρήγορος του δίνω την θέση μου στη Renault. Θα είναι πολύ καλός δάσκαλος για τον έταιρο της ομάδας. Και πάλι καλώς ήρθες. afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty15/1/2010, 11:27

Φίλε μου καλώς ήρθες και καλή διαμονή.......

Δυστυχώς δεν υπάρχουν θέσεις για σένα και οι ομάδες έχουν συμπληρωθεί.......

Ένας άγραφος κανόνας του πρωταθλήματος λέει ότι ο πρωταθλητής πρέπει να έχει κλείσει τουλάχιστον το 33ο έτος της ηλικίας του......

Ως εκ τούτου καταλαβαίνεις ότι είναι λίγο δύσκολο για σένα...... Ακούς εκεί 15 χρονών λέει..... Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_lol Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_lol Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_lol Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_lol Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_wink ....... Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 67990


υ.γ: Χιούμορ έχεις Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_question Αν έχεις όλα γίνονται....... Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Akis Vasdekis




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Akis Vasdekis   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty15/1/2010, 11:45

Καλησπέρα και από εμένα παίδες! Οι παλιοί με ξέρετε όλοι, για τα καινούρια παιδιά είμαι ο πρώην οδηγός της Red Bull. Πριν από λίγο καιρό έμαθα για το πρωτάθλημα και τις αλλαγές που έγιναν και πραγματικά μου άρεσε όλο αυτό το θέμα... Θέλω να εκφράσω την λύπη μου που δεν θα συμμετάσχω στο φετινό πρωτάθλημα λόγο κάποιων άλλων υποχρεώσεων αλλά και για την αποχώρηση μου από την ομάδα της Red Bull καθώς εκεί πέρασα καταπληκτικές στιγμές με τον πρώην team mate μου Asterio Giouvannaki αλλά και με όλους σας βέβαια... Από την μεριά μου θέλω να πω ότι μου έλειψαν όλα σε αυτόν τον χώρο και δηλώνω ότι στο μέλλον θα ήθελα να ξαναβρώ αγωνιστική θέση στο πρωτάθλημα..... Ελπίζω να γίνει και πολύ σύντομα αυτό αλλά και να με δεχθείτε κιόλας, αν γίνετε δηλαδή... Θα μιλήσουμε κιόλας καλή τύχη σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giouvannakis Asterios

Giouvannakis Asterios


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Τόπος : Thessaloniki

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty15/1/2010, 12:40

ΑΑΑαα ρε Άκη....
πού είσαι εσύ ρε φίλε....
χάθηκες.... δεν πειράζει όμως όλα βολεύονται....
θα σε ξαναδούμε σύντομα στις πίστες φίλε μου..???
το ελπίζω γιατί μου έχει λείψει η κόντρα μας... χαχαχ lol.. lol! lol! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gergis Pashalis




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Τόπος : Αθηνα ,

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty15/1/2010, 12:55

Armada έγραψε:
Φίλε μου καλώς ήρθες και καλή διαμονή.......

Δυστυχώς δεν υπάρχουν θέσεις για σένα και οι ομάδες έχουν συμπληρωθεί.......

Ένας άγραφος κανόνας του πρωταθλήματος λέει ότι ο πρωταθλητής πρέπει να έχει κλείσει τουλάχιστον το 33ο έτος της ηλικίας του......

Ως εκ τούτου καταλαβαίνεις ότι είναι λίγο δύσκολο για σένα...... Ακούς εκεί 15 χρονών λέει..... Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_lol Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_lol Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_lol Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_lol Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_wink ....... Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 67990


υ.γ: Χιούμορ έχεις Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_question Αν έχεις όλα γίνονται....... Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Lol


Θα φανει στην πορεια εαν εχω Cool !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion.gr
Akis Vasdekis




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty15/1/2010, 17:55

Giouvannakis Asterios έγραψε:
ΑΑΑαα ρε Άκη....
πού είσαι εσύ ρε φίλε....
χάθηκες.... δεν πειράζει όμως όλα βολεύονται....
θα σε ξαναδούμε σύντομα στις πίστες φίλε μου..???
το ελπίζω γιατί μου έχει λείψει η κόντρα μας... χαχαχ lol.. lol! lol! Laughing Laughing Laughing

Σε κανένα μήνα πιστεύω πως θα είμαι σε θέση να τρέξω...!! Γιουβαννάκη αλάνι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gergis Pashalis




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Τόπος : Αθηνα ,

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty17/1/2010, 05:24

Gergis Pashalis έγραψε:
Armada έγραψε:
Φίλε μου καλώς ήρθες και καλή διαμονή.......

Δυστυχώς δεν υπάρχουν θέσεις για σένα και οι ομάδες έχουν συμπληρωθεί.......

Ένας άγραφος κανόνας του πρωταθλήματος λέει ότι ο πρωταθλητής πρέπει να έχει κλείσει τουλάχιστον το 33ο έτος της ηλικίας του......

Ως εκ τούτου καταλαβαίνεις ότι είναι λίγο δύσκολο για σένα...... Ακούς εκεί 15 χρονών λέει..... Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_lol Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_lol Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_lol Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_lol Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_wink ....... Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 67990


υ.γ: Χιούμορ έχεις Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_question Αν έχεις όλα γίνονται....... Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Lol


Θα φανει στην πορεια εαν εχω Cool !


Και εαν παρω το πρωταθλημα ? affraid affraid θα παει στον δευτερο ? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion.gr
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty17/1/2010, 07:42

Καλώς ήρθατε άπαντα νέα μέλη και εύχομαι καλή διαμόνη σε όλους και καλή διασκέδαση!
Το μόνο που ζητάμε απο εσάς είναι να διαβάσετε καλά τους κανόνες και τους κανονισμούς και να έχετε εγκατεστημένα στο pc σας όλα όσα απαιτουνται.
Θα ενημερωθείτε σύντομα για τις ομάδες σας αφού μέχρι στιγμής κόσμος έρχετε κόσμος φεύγει και πρέπει να καταλήξουμε κάπου.
Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty17/1/2010, 08:23

Μην ξεχνατε εγω δεν μπορω να τρεξω Δευτερα αρα 1 θεση στην BMW ειναι κενη. Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Gergis Pashalis




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Τόπος : Αθηνα ,

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty18/1/2010, 11:00

Schumi έγραψε:
Μην ξεχνατε εγω δεν μπορω να τρεξω Δευτερα αρα 1 θεση στην BMW ειναι κενη. Sad

Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion.gr
Pambos

Pambos


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Τόπος : Λεμεσος

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Pambos Zeniou   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty23/1/2010, 03:35

ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ. ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ.
ΕΙΜΑΙ ΛΑΤΡΕΙΣ ΤΗΣ F1 ΚΑΙ ΤΟΥ ΡΑΛΛΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΕΛΑΒΑ ΠΕΡΣΙ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ WRL LEAGUE.
ΑΤΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΕΑΝ ΔΙΑΤΗΡΕΙΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty23/1/2010, 03:58

Pambos έγραψε:
ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ. ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ.
ΕΙΜΑΙ ΛΑΤΡΕΙΣ ΤΗΣ F1 ΚΑΙ ΤΟΥ ΡΑΛΛΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΕΛΑΒΑ ΠΕΡΣΙ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ WRL LEAGUE.
ΑΤΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΕΑΝ ΔΙΑΤΗΡΕΙΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ.

Καλώς ήρθες! Κάνε ένα κόπο και στείλε ένα pm στον Silkman με ονοματεπώνυμο για να σε περάσει και στο site. Αν δε θέλεις το πραγματικό σου ονοματεπώνυμο (όλοι τα πραγματικά μας έχουμε) μπορείς να βάλεις κάποιο ψεύτικο. Επίσης, αν μπορείς για ομοιογένεια και μόνο να γράφεις με μικρά γράμματα!! (Ο σπαστικός!!! Rolling Eyes ) Και κλείνοντας, να σου ζήσει το καμάρι σου!!! Και σύντομα με το καλό να συνεχίσει την κληρονομιά του πατέρα του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty23/1/2010, 04:26

Fugitiv3R έγραψε:
Κάνε ένα κόπο και στείλε ένα pm στον Silkman με ονοματεπώνυμο για να σε περάσει και στο site. Αν δε θέλεις το πραγματικό σου ονοματεπώνυμο (όλοι τα πραγματικά μας έχουμε) μπορείς να βάλεις κάποιο ψεύτικο.

Nα σαι καλα ρε Ιορδανη....αλλά pm...ακόμα δεν έχω λάβει Rolling Eyes Rolling Eyes

Είστε αρκετοί που αγνοείτε επανηλημένα απλά πραγματάκια που ζητάμε ενώ επισκέπτεστε το φόρουμ και ενημερώνεστε για όσα ζητάμε.....
Παρακαλώ συνεργαστείτε γιατί πέρα απο τις παροχές της f1axion υπάρχουν και απλές δομές που πρέπει να τηρησουμε ρητά. Μόνο έτσι το πρωτάθλημά μας θα υπάρχει για πολλά χρόνια ώστε να μπορεί να τρέχει και ο γιός του Pambo μετά απο χρόνια. bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
nikolisGNR




Αριθμός μηνυμάτων : 1

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty27/1/2010, 07:30

χαιρετω τους παντες!
ειμαι ο Νικος (Κοντουρης στο επιθετο) απο Θεσσαλονικη... Καλως σας βρηκα, καλη αρχη και τα σχετικα! Very Happy

παντως δεν ξερω κατα ποσο θα ειμαι διαθεσιμος (ειδικα τωρα την ανοιξη) γιατι δινω εξετασεις φετος... οποτε δυσκολευουν τα πραγματα!
κατεβασα το fsone2008 το update και τα car skins... τι αλλο χρειαζεται?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty27/1/2010, 08:07

nikolisGNR έγραψε:
χαιρετω τους παντες!
ειμαι ο Νικος (Κοντουρης στο επιθετο) απο Θεσσαλονικη... Καλως σας βρηκα, καλη αρχη και τα σχετικα! Very Happy

παντως δεν ξερω κατα ποσο θα ειμαι διαθεσιμος (ειδικα τωρα την ανοιξη) γιατι δινω εξετασεις φετος... οποτε δυσκολευουν τα πραγματα!
κατεβασα το fsone2008 το update και τα car skins... τι αλλο χρειαζεται?

Καλώς μας βρήκε Νίκο και καλή διαμονή εύχομαι. Θα βρείς ότι απατείται να εγκαταστήσεις στο site μας και στην ενότητα HOW TO JOIN US. Αν είναι να παραβρεθείς την Δευτέρα στο επίσημο practice φρόντισε να έχεις τα πάντα εγκατεστημένα σύμφωνα με τις αναλυτικές οδηγίες.

http://www.f1axion.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Migiagi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Migiagi


Αριθμός μηνυμάτων : 237
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty3/2/2010, 13:15

Γεια σας και από εμένα. Με λένε Γιώργο Μανουσάκη είμαι 34 ετών και είμαι από το Ηράκλειο Κρήτης. Είμαι πρώην οδηγός αγώνων καρτ έχοντας κερδίσει το πρωτάθλημα Κρήτης το 2003. Ασχολούμαι με τους εξομοιωτές αυτοκινήτων αρκετά χρόνια από την εποχή του PS1 (αν μπορείς να τους πεις εξομοιωτές) αλλά για εκείνη την εποχή ήταν ότι καλύτερο υπήρχε. Πολλά συγχαρητήρια για την δουλειά που έχετε κάνει. Έμαθα για σας από τον φίλο Armada από μια συζήτηση που είχαμε. Θα ήθελα να ασχοληθώ και εγώ.

Τώρα όσο αφορά εξοπλισμό έχω την G25 και δεν βάζω ποτέ βοηθήματα και πάντα κάμερα από την θέση του οδηγού. Το θεωρώ λάθος το να ψάχνεις για έναν εξομοιωτή και να χρησιμοποιείς εξωτερική κάμερα.

Αυτήν την στιγμή κατεβάζω τα απαραίτητα αρχεία και θα ήθελα το password που χρειάζεται Wink

Αυτά για αρχή και τα λέμε στην πίστα. Very Happy Very Happy Very Happy



P.S. Έχω κάποιο πρόβλημα με το link για το update. Υπάρχει κάποιο άλλο link?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Migiagi στις 3/2/2010, 13:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty3/2/2010, 13:18

Καλώς ήρθες! Μην ανησυχείς, σε λίγο θα πλακώσουν οι admin μαζί με τις πολύτιμες πληροφορίες. Καλή συνέχεια! Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Icon_rr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!   Καλή αρχή! Συστηθείτε μας! - Σελίδα 2 Empty3/2/2010, 13:31

Welcome!!! Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Schumi στις 3/2/2010, 13:34, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
 
Καλή αρχή! Συστηθείτε μας!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 19Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
» Καλη ανασταση!!! Με υγεια και χαρα!!! :D :D :D :D

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion - Υποδοχή :: Καλώς Ήρθατε-
Μετάβαση σε: