Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Σιγκαπούρη

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σιγκαπούρη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σιγκαπούρη   Σιγκαπούρη Empty9/4/2012, 15:20

"Μετά από τόσο λίγο practice μπορώ να πω ότι το αποτέλεσμα ήταν αρκετά ικανοποιητικό. Σίγουρα ήθελα να τερματίσω στο βάθρο, όμως ο Εζίρογλου αποδείχτηκε πιο σταθερός στον αγώνα του, αλλά και το ίδιο εριστικός όπως και άλλες φορές στον τρόπο που με προσπέρασε στον 48ο γύρο. Δε μου άφησε καθόλου χώρο, αντιθέτως, στην έξοδο της στροφής άνοιξε τη γραμμή του με αποτέλεσμα να με εκτοπίσει εκτός πίστας και να έχουμε επαφή, που παραδόξως δε μου δημιούργησε κάποιο πρόβλημα στο μονοθέσιο. Δυστυχώς μετά, λόγω αυξημένης φθοράς κινητήρα δε μπόρεσα να πιέσω όπως ήθελα για όλους τους υπόλοιπους γύρους.

Αυτό που μου στοίχισε σε αυτόν τον αγώνα, εκτός από την λάθος στρατηγική, ήταν η έλλειψη ενημέρωσης για το τι ακριβώς γίνεται πίσω μου, με αποτέλεσμα να χαλαρώσω υπερβολικά στο 2ο στιντ και να πουλήσω αρκετά δευτερόλεπτα από τη διαφορά μου με τον Εζίρογλου. Σίγουρα η απουσία του teamate μου, στοιχίζει υπερβολικά στην ομάδα, όμως σκοπεύω να παλέψω μέχρι το τέλος."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
 
Σιγκαπούρη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σιγκαπούρη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Περασμένα Πρωταθλήματα :: F1aXion Πρωτάθλημα 2011-2012 :: Κεντρικά Ομάδων :: Lotus Renault GP-
Μετάβαση σε: