Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Japanese GP

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

Japanese GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Japanese GP   Japanese GP Empty30/4/2012, 14:33

"Η χώρα του μη ανατέλλοντος ηλιού"

Κουραστικός αγώνας.Σίγουρα ο καλύτερος από θέμα οδήγησης.Μπορεί να ίδρωσα,να κουράστικα αλλά δεν πτωήθηκα.Έκανα καταπληκτική εκκίνηση και κόλλησα για πολλούς γύρους πίσω από τον Λευτέρη.Το σπρέι ήταν αρκετό ώστε να με κουράσει τόσο ψυχικά αφού δεν έβλεπα που πήγαινα αλλά και σωματικά αφού απαιτούσε αυτοσυγκέντρωση.Βρήκα την τρύπα και πέρασα τον Λευτέρη και μετά απομακρύνθηκα.Μετά το πιτστοπ προσπαθούσα να κρατηθώ στον ίδιο ρυθμό αλλά η κούραση ήταν πολύ αισθητή.Έτσι μετά από λίγο ακούω τον Λευτέρη να είναι από πίσω μου και έτσι άρχισα την πίεση που παρατρίχα να μου κοστίσει.Όταν με έφτασε λέω ως εδώ ήταν αλλά τα λάθη του με βοήθησαν να κρατηθώ στην 4η θέση.Τέλος και πιο λυπητερό ήταν η ανταλλαγή θέσεων μεταξύ των 2 Mercedes που για εμένα ήταν εκνευριστικό.Εγώ είμαι της ιδέας ο κάθε οδηγός μόνος του στον αγώνα.Τα σετάπ είχαν μοιραστεί σύννεφο.Σε αυτό δεν έχω πρόβλημα.Δικό της κάθες ομάδας το σετάπ,δικιά της η ευθύνη.Αλλά δεν γίνεται πάντα το σετάπ να μοιράζεται στους "Βόρειους" και ποτέ στους "Νότιους".Τώρα πλέον είναι φανερό πως δεν ήμαστε 12 ομάδες αλλά 2.Το είχα ξαναπεί ούτως σι άλλως αλλά δεν το πίστευα αλλά τα κρυφά πράκτις κτλ. δεν κρατήθηκα sout . Συγχαρητήρια στον ιπτάμενο Γιώργο.Μπράβο φίλε.Μας titanic όλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
 
Japanese GP
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Japanese GP

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Περασμένα Πρωταθλήματα :: F1aXion Πρωτάθλημα 2011-2012 :: Κεντρικά Ομάδων :: Red Bull Racing-
Μετάβαση σε: