Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Korea GP

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

Korea GP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Korea GP   Korea GP Empty15/5/2012, 01:43

Τίτλος:"Της ΠαραΚορέας έγινε."

Τι να πω από αυτό τον αγώνα.Χωρίς ιδιαίτερη επιγκέντρωση στο Q και χωρίς να μου λειτουργεί ιδανικά το Gearbox με το KERS κατά την διάρκεια του Q πήρα κάνωντας ένα καταπληκτικό γύρο την 3η θέση.Πριν αρχίσει ο αγώνας είχα ένα κύριο δίλλημα.Να διαλέξω σετάπ τελικής ή σεταπ με περισσότερη κλίση στα φτερά.Και επέλεξα κανένα από τα 2 και έκανα ένα ενδιάμεσο.Μου αξίζει ένα ομαδικό γιουχάρισμα down αφού με τα κρύα φρένα έκανα λάθη στην αρχή.Επίσης το Radiator στο 2 με αποτέλεσμα ο κινητήρας από 100% να βρεθεί στο 91% στην εκκίνηση.Σε κάποια φάση νευρίασα και φρέναρα πολύ νωρίς και ο Ιορδάνης έπεσε πάνω μου χωρίς να έχω πρόβλημα.Μια μονομαχία με τον Λευτέρη και μια μικρή με τον Ιορδάνη με έκαναν να αναρωτηθώ για το πόσο χαζός μπορεί να είμαι αφού οι αλλαγές ήταν shootme και άνετα είχα την 4η θέση με το κανονικό σετάπ.Στον 35ο γύρο δεν υπήρχε απόφαση για το αν θα συνεχιστεί ο αγώνας που τελικά διεκόπη και η κούραση πήγε χαμένη αφού ήμουν στην 4η θέση μετά το πρόβλημα που υπήρχε στoυς υπολογιστές της FIA (Μάλλον οι anonymous χακάρουν και άλλες ιστοσελίδες F1).Τέλος καλό όλα καλά όμως.Μια 6η θέση και πάλι καλά που μπόρεσα να τερματίσω.
Τα λέμε στην πίστα της Ινδίας.Σε μια πίστα που....Ο Σπύρος θα πάει γρήγορα για ARMA.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
 
Korea GP
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Korea
» Korea
» NEWS
» Korea GP
» Korea GP

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Περασμένα Πρωταθλήματα :: F1aXion Πρωτάθλημα 2011-2012 :: Κεντρικά Ομάδων :: Red Bull Racing-
Μετάβαση σε: