Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αυστραλία

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Αυστραλία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αυστραλία   Αυστραλία Empty19/11/2012, 16:25

Καταρχήν, να ευχηθώ καλή αγωνιστική χρονιά από την πλευρά μου. Για την ομάδα αυτό ήταν ένα πάρα πολύ δυνατό ξεκίνημα. Τα συγχαρητήρια μου στον teamate μου που κατάφερε να πάρει τη νίκη και σε όλους τους οδηγούς που πήραν μέρος. Ο δικός μου αγώνας δεν ήταν ο καλύτερος δυνατός καθώς πιστεύω ότι η 3η θέση ήταν μέσα στις δυνατότητές μου. Δυστυχώς έχασα χρόνο στο 1ο και 2ο stint πίσω από τον Λευτέρη που μου στέρησε τη δυνατότητα να μείνω με τον Κώστα και το Γιώργο στην αρχή του αγώνα. Οι μάχες που είχα ήταν συναρπαστικές, τόσο με τον Λευτέρη, όσο και με το Γιώργο. Με μια μικρή αλλαγή στη στρατηγική μου κατάφερα να μείνω μπροστά από τον Γιώργο στο τελευταίο stint και έπειτα προσπάθησα να φτάσω τον Κώστα. Πλησίασα περίπου στα 2 δευτερόλεπτα αλλά στους 2 τελευταίους γύρους, έχασα πολύτιμο χρόνο σε 2 ντουμπλαρίσματα. Σε τελική ανάλυση δεν πιστεύω ότι θα είχα φτάσει αρκετά κοντά για να δοκιμάσω προσπέρασμα.

Φέτος πιστεύω ότι η ομάδα είναι πολύ δυνατότερη από την προηγούμενη σεζόν. Η συνεργασία όλων είναι σε ανώτερο επίπεδο. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Team Manager της ομάδας για τις πληροφορίες που μου παρείχε και σε όλη την ομάδα για την προετοιμασία. Φέτος, οφείλουμε να κατακτήσουμε και τα 2 πρωταθλήματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

Αυστραλία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυστραλία   Αυστραλία Empty22/11/2012, 05:45

Καλη αγωνιστικη χρονια σε ολους κ απο μενα!
Οι δοκιμες με την ομαδα πηγαν καλα τις περασμενες ημερες, η αφιξη του νεου μελους ως pit manager μας βοηθησε στα σημεια που επρεπε
οποτε αισθανομασταν ετοιμοι για την προκληση της Αυστραλιας.
Τα δοκιμαστικα κυλησαν ομαλα και πηραμε την πρωτη pole της season.
Στον αγωνα ημουν σχεδον σιγουρος πως ημουν σε διαφορετικη στρατηγικη απο αρκετους.
Οπως κυλησε ο αγωνας δεν χρειαστηκε να αλλαξουμε το παραμικρο και κερδισαμε με ανεση τον αγωνα.
Τα μονα προσπερασματα που χρειαστηκε να πραγματοποιησω ηταν στον 13-15 νομιζω γυρο οπου περασα Γαλανοματη και Πρεβεζανο.
Συγχαρητηρια στον teamate μου Ιορδανη για την 4η θεση, καναμε μια καλη αρχη.
Συγχαρητηρια και στην πρωταρα pit manager μας που μας βοηθησε σημαντικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αυστραλία
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αυστραλια
» ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
» Αυστραλία
» ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
» Αυστραλία

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Lotus-
Μετάβαση σε: