Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 RACE 02 - MALAYSIA

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

RACE 02 - MALAYSIA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: RACE 02 - MALAYSIA   RACE 02 - MALAYSIA Empty4/12/2012, 01:12

SEPANG



Eξαιρετικά αφιερωμένο στους 2 πιτ μανατζερς που ειχα αυτή τη φορά! greekflag

Γνωρίζαμε ότι δυστυχώς ο Νίκος δεν μπορεί να τρέξει και ήδη ήταν δύσκολα τα πράγματα. Εντυπωσιακό Quali που με έφερε στην 3η θέση σε ένα γύρο ζωής και θανάτου. Χωρίς στήσιμο στο μονοθέσιο ακόμα και με την μεσαία γόμα η 3η θέση φάνταζε όνειρο. Αλλα με μια αλλαγή-έμπνευση στα φτερά και με πλήρη συγκέντρωση ήρθε ο γύρος που μας αναπτέρωσε το ηθικό. Η στρατηγική που φτιάχτηκε πάνω στην 3η θέση του grid φάνταζε ιδανική, αλλά τα θαλάσσωσα. Εκει τελειωσε και ο αγωναςπου ειχαμε σχεδιασει. Δεν ξερω καν σε τι θεση βρεθηκα μετά την Κ1 αλλά πλέον ότι ειχαν σχεδιάσει τα παιδιά πήγε στράφη. Παρολαυτα στην πορεία φάνηκε οτι θα μπορούσαμε να το παλέψουμε ακόμα για την 4η θέση αλλα τραγικό λάθος δικό μου τα πέταξε όλα στα σκουπίδια. Δεν ξερω καν αν θα τερμάτιζα 10ος αλλα να'ναι καλα τα παιδια στο pit wall που εκαναν πραγματικά μαγικά. Άκολούθησα ρητά τις εντολές τους, μπηκα σε όποιο γύρο μου είπαν, πιέσα λαστιχα για οσο μου ειπαν και χαλάρωσα όπου μου ειπαν. Το τελικό αποτέλεσμα; Κέρδισαν τον pit manager της Ferrari και ως εκ τούτου εγώ τον Σπύρο. Τελευταίο στιντ με την μεσαία γόμα, πίεσα για οσο μου ειπαν, περασα το Σπυρο, χαλάρωσα οταν μου ειπαν και βγαλαμε 16 γυρους με την μεσαια γομα για να κλεψουμε κυριολεκτικα την 6η θεση. Μπραβο και στους δυο, τους ευχαριστώ και ειλικρινα λυπηθηκα που τους το χαλασα και στους δυο γιατι θα μπορουσα να ειχα κανει κατι, εστω και λιγο, καλυτερο. Τωρα πάμε Κίνα με μηδαμινο χρονο για προετοιμασια αλλα δεν με αγχωνει γιατι με τετοιους pit manager δεν χρειαζεται να κανεις και πολλα!! beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
theBrain

theBrain


Αριθμός μηνυμάτων : 147

RACE 02 - MALAYSIA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE 02 - MALAYSIA   RACE 02 - MALAYSIA Empty4/12/2012, 01:23

beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
RACE 02 - MALAYSIA
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» RACE 08 - EUROPE
» Malaysia GP
» RACE 12 - SPA
» RACE 19 - U.S.A
» RACE 07 - CANADA

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: McLaren (C)-
Μετάβαση σε: