Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 RACE 03 - CHINA

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

RACE 03 - CHINA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: RACE 03 - CHINA   RACE 03 - CHINA Empty12/12/2012, 00:12

CHINA

Silkman:
Aυτη τη φορά, σε σχέση με την Μαλαισία, κατεβήκαμε εντελώς απροετοίμαστοι. Ως αλλος Jenson Button πηρα μερος και σε αλλο αθλημα που μας κοστισε χρονο προετοιμασιας.
Για 3ο συνεχόμενο αγώνα δεν είχαμε συμπληρώσει γύρο για Quali οποτε η 7η θέση στο grid ήταν αρκετή για εμας. Απο εκει και έπειτα ήταν trial and error. Μαντεψιά για την γόμα, ακόμα μια κακή εκκίνηση, και αυτό πρέπει να το λύσουμε, και επειτα ευνοηθήκαμε τις καραμπόλας για να ανεβούμε στην 5η θέση. Απο εκει και μετα για 3η φορα το ικανότατο pitwall ανέλαβε δράση και εγώ απλά οδηγόύσα. Ανάλυση των χρόνων μου που τελικά δεν ήταν και τόσο τραγικοί όσο περιμέναμε, τροποποίηση της στρατηγικής και τελικά πηγαίναμε για ενα αγώνα καρμπόν με τη Μαλαισία κόντρα στην Ferrari του Σπύρου και μαχη για την 5η θεση. Όλα πήγαιναν καλά ώσπου στην αποπειρα μου να κερδισω και το παραμικρο χιλιοστο του δευτερολεπτου κατα την εισοδο στα πιτ, κατεληξα στην μπαριερα και απο το ανοιγμα της μπαριερας βρεθηκα μεσα στην πιστα. Αυτο εκανε ακομα χειροτερα τα πραγματα αφου επρεπε να συμπληρωσω εκ νεου ολοκληρο γυσρο με ζημια για να ξαναφτασω στην εισοδο των πιτ. Η αεροτομη αντικατασταθηκε αλλα η αναρτηση δεν ισιωσε και εκτος απο το οδηγικο ζορι μου κοστισε και τελικη αφου με τα βιας πλεον το μονοθεσιο επιανε 300Km/h. Σημασια εχει οτι διαπιστωσα οτι αλλα 3 μονοθεσια αντιμετωπισαν προβλημα ασφαλειας κατα την εισοδο στα πιτ και αυτο ειναι κατι που θα πρεπει να δουν οι Κινεζοι φιλοι μας.
Για 2ο αγωνα o Γιαννης ειχε οργανωσει αριστα τον αγωνα μου και για 2ο αγωνα του τα θαλασσωσα. Εχω υποχρεωση στο Bahrain να παρω οτι αξιζει η ομαδα και ευελπιστω να καταφερει και ο teamate μου να μπορει να δωσει το παρον γιατι απο οτι ειδαμε βγαλανε γλωσσα τα κοκκινα. Ωρα να τους την κοψουμε. sout
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
theBrain

theBrain


Αριθμός μηνυμάτων : 147

RACE 03 - CHINA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE 03 - CHINA   RACE 03 - CHINA Empty12/12/2012, 01:44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

RACE 03 - CHINA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE 03 - CHINA   RACE 03 - CHINA Empty12/12/2012, 03:39

χαχαχαχαχαχαχα..........πολύ καλο!!!! Laughing lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

RACE 03 - CHINA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE 03 - CHINA   RACE 03 - CHINA Empty12/12/2012, 03:59

Και να ήθελαν να γελάσουν και άλλοι δεν γίνεται Razz [Only admins are allowed to see this link]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
manosk69

manosk69


Αριθμός μηνυμάτων : 185
Τόπος : Αθήνα

RACE 03 - CHINA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE 03 - CHINA   RACE 03 - CHINA Empty12/12/2012, 08:31

φοβερό lol! lol! lol!

που είναι το link οεο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
RACE 03 - CHINA
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» NEWS
» NEWS
» China GP
» ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
» RACE 19 - U.S.A

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: McLaren (C)-
Μετάβαση σε: