Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Κινα

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
michael




Αριθμός μηνυμάτων : 169
Τόπος : Θεσσαλονικη

Κινα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κινα   Κινα Empty12/12/2012, 05:33

Μετα απο μεγαλη απουσια απο την αγωνιστικη δραση ξανα στην πιστα με μονοθεσιο της Williams!!!Οικανοποιητικη επιδοση στα δοκιμαστικα , χαλαρο ξεκινιμα στον αγωνα.Ηξερα οτι θα ειναι μακρυς αγωνας με ανακαταξεις και ειδικα με τη μικρη διαρκεια που εχουν τα λαστιχα οι επισκεψεις στα πιτ θα ειναι αρκετες.Ετσι στοχος μου θα επρεπε να ειναι να μεινω κοντα στους πρωτους.Ομως στην 3η στροφη τις πιστας του 1ου γυρου εγινε κατι που δεν περιμενα.Σε ενα σημειο οπου ερχεσαι με 270-280 χιλιομετρα καπιοι επελεξαν να φρεναρουν στα 50 μετρα!!!ουτε στα δοκιμαστικα δεν το κανεις αυτο.Απαραδεκτο.Σπασμενες αεροτομες στραβομενα τιμονια απο'κει και μετα αγωνας δρομου να αναρηχηθω οσο πιο ψηλα γινοταν.Τελικο αποτελεσμα 6η θεση.Ελπιζω στο Bahrein να ειμαι πιο ετοιμος αλλα και πιο τυχερος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stauros gr

stauros gr


Αριθμός μηνυμάτων : 36

Κινα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καλε μου μηχαλη    Κινα Empty12/12/2012, 09:19

αγαπητέ μου μηχαλη
θα ηθελα να σου πω οτι καλό θα είναι να μην κρίνεις τους αλλους .
καλό θα ήταν όταν είσαι σε θέση να κρίνεις κάποιον να δείχνεις πρώτος το παράδειγμα
αν το λες για εμένα αυτό θα σου πω ότι δεν υπήρχε περίπτωση να σε αφήσω σε εκείνη την φάση να περάσεις
την έχεις κάνει και αλες φορές έτσι πονηρά σε άλλες φάσεις και συναίνεσα στο να περάσεις από εσωτερικά αυτήν την φορά και τις επόμενες ώμος οχι
σε είχα περάσει και νομίζω έπρεπε να κόψεις πρώτος ταχύτητα
επιπλέον άσε να αποφασίσουν οι αγωνοδίκες για αυτό .
ας έχουμε καλές μάχες στο μελων αλλά αυτό το πονηρό του οτι έρχομαι από την εσωτερική και την θεωρώ δικιά μου έστω και αν είμαι πίσω εμένα δεν μου αρέσει .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κινα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κινα
» ΚΙΝΑ
» Κίνα
» ΚΙΝΑ
» Κίνα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Williams-
Μετάβαση σε: