Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τα νεα

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stauros gr

stauros gr


Αριθμός μηνυμάτων : 36

Τα νεα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τα νεα   Τα νεα Empty8/1/2013, 15:24

θα ήθελα να ζητήσω ενα μεγάλο συγνώμη απο τον Γιαννάκη αφού έμαθα ότι αυτό το μήνυμα που έστειλα τον πείραξε τόσο πολύ που τον ανάγκασε να εγκατάλειψη οριστικά
το μήνυμα :
--------------------------------------------------------------------
χρόνια πολλά στους Γιαννηδες τις παρεας μας

τώρα για τον γιαννη τον χαντζαλιωστη τον πρώτο μου tim θα πω οτι μας ξέχασε και μάλιστα ξέχασε πραγματικούς φίλους
ας ειναι καλα τουλάχιστον .
--------------------------------------------------------------------
μετά από αυτό και αφού στοχοποιηθηκα τόσο πολύ από κάποιον είμαι υποχρεωμενος να αποχωρήσω και εγώ μέχρι νεωτέρας μεχρι να μου το πει ο ίδιος ο γιαννης
θα πέσουν οι μάσκες κάποια στιγμή και δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα δημιουργώ σε κάποιους που ενώ δεν τους θέλω χώνονται όσο μπορούν και δημιουργούν πρόβλημα
παραπονο :
καταφεραν να μην μπαίνω tc καταφεραν να με απομακρύνουν από τον server οκ ας τους περάσει αφού καπιοι τους χαηδευουν οκ παω πασο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abrassard




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Τόπος : aachen

Τα νεα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα   Τα νεα Empty9/1/2013, 02:24

διαφωνω με την αποφαση σου (σε γουσταρω και μου αρεσει το γεγονος οτι εισαι στην Φ1αξιον, παρολο που δεν εχουμε επαφες εκτος πιστας) και διαφωνω με την γενικοτερη σταση μερικων.
Ειπε, ειπα, αφησε να ενοηθει....... κτλ
Μεγαλα παιδια ειμαστε

Δεν ειναι δυνατων να τα πηγαινουμε με ολους καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Τα νεα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα   Τα νεα Empty9/1/2013, 10:40

stauros gr έγραψε:
θα ήθελα να ζητήσω ενα μεγάλο συγνώμη απο τον Γιαννάκη αφού έμαθα ότι αυτό το μήνυμα που έστειλα τον πείραξε τόσο πολύ που τον ανάγκασε να εγκατάλειψη οριστικά
το μήνυμα :
--------------------------------------------------------------------
χρόνια πολλά στους Γιαννηδες τις παρεας μας

τώρα για τον γιαννη τον χαντζαλιωστη τον πρώτο μου tim θα πω οτι μας ξέχασε και μάλιστα ξέχασε πραγματικούς φίλους
ας ειναι καλα τουλάχιστον .
--------------------------------------------------------------------
μετά από αυτό και αφού στοχοποιηθηκα τόσο πολύ από κάποιον είμαι υποχρεωμενος να αποχωρήσω και εγώ μέχρι νεωτέρας μεχρι να μου το πει ο ίδιος ο γιαννης
θα πέσουν οι μάσκες κάποια στιγμή και δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα δημιουργώ σε κάποιους που ενώ δεν τους θέλω χώνονται όσο μπορούν και δημιουργούν πρόβλημα
παραπονο :
καταφεραν να μην μπαίνω tc καταφεραν να με απομακρύνουν από τον server οκ ας τους περάσει αφού καπιοι τους χαηδευουν οκ παω πασο .

Σταυρο....εδω και καιρο μου ειχες στειλει pm εκφραζοντας μου ανησυχια για τον Γιαννη επειδη δεν τον εβλεπες σερβερ και αγωνες και ανησυχησες.
Σου ειχα απαντησει οτι ειναι καλα απλα εχει διαφορες υποχρεωσεις και δεν μπορει να παιρνει μερος στους αγωνες, και αυτο ηταν ολο.
Δεν υπαρχει η παραμικρη περιπτωση να εγκαταλειψη οριστικα ο Γιαννης επειδη εγραψες κατι στο φορουμ. Η παραμικρη.
Δεν ξερω ποιος σου ειπε, τι σου ειπε, αν σου ειπε αλλα ο Γιαννης δυστυχως εχει αλλα θεματα σοβαρα και δεν γιαυτο δεν τρεχει. Η μη συμμετοχη του μεχρι στιγμης δεν σχετιζεται με κανενα μελος, με κανενα ποστ, με κανενα σχολιο.


Και επιτελους αν καποιοι σε χαλανε οταν τους μιλας....οπως ειπε και ο Αλεξ...ε μην τους μιλας!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
manosk69

manosk69


Αριθμός μηνυμάτων : 185
Τόπος : Αθήνα

Τα νεα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα   Τα νεα Empty9/1/2013, 12:47

Σταύρο συμφωνώ με τις απόψεις και του teamate μου και του Λευτέρη...

Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να σταματήσεις να διασκεδάζεις,
μέσα απο τους αγώνες και τις προπονήσεις...
εγώ προσωπικά γουστάρω τις κόντρες μας εντός πίστας
και τις χαίρομαι ειλικρινά Smile
τώρα αν η τελική σου απόφαση είναι να σταματήσεις είναι σεβαστή...

αλλά στερούμαστε την μεταξύ μας κόντρα "Toro Rosso vs Caterham" Very Happy

και στο κάτω κάτω όντως η χημεία μας δεν μπορεί να ταιριάζει με όλους και με όλα salute
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stauros gr

stauros gr


Αριθμός μηνυμάτων : 36

Τα νεα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα   Τα νεα Empty10/1/2013, 11:41

ναι λεύτερη έτσι είναι σου είχα στειλει μήνυμα γιατί είχα ανησυχήσει για τον γιαννη και αυτό γιατί καβαλάει και αυτός μηχανή και επειδή πρόσφατα είχα ενα ατύχημα με την μηχανή μου ανησύχησα και για τον γιαννη ,
δεν ασχολουμε με το αν θα τρεξει η οχι η υγεια του με ενδιαφέρει .
μπορεί ώμος να μου πει ο ίδιος ο κωστας γιατι ισχυρίζεστε οτι εγω φταιω για τον γιαννη ?
θα του κλείσει κάποιος το στόμα και θα τον μαζέψει η θα αρχίσω να τον βρίζω άσχημα ?
τον πετάω μακρυά μου σαν να μην πω τι και όλο στα πόδια μου είναι .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Τα νεα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα   Τα νεα Empty10/1/2013, 12:41

Δεν ξερω ακριβως τι μπορει να εχει συμβει μεταξυ εσου και του Κωστα αλλα δεν ειναι και θεμα της F1aXion να επιλυσει την οποια εξωαγωνιστικη διαφορα τυχον εχετε μεταξυ σας.
Παρακαλω να μην συνεχισετε την οποια διενεξη στο φορουμ μιας και δεν εχει να κανει με αγωνιστικα θεματα και δινει ασχημη εικονα που ειναι ασχετη με το πρωταθλημα.
Προφανως δεν κανετε μαζι απο καιρο, δεν ειστε υποχρεωμενοι να κανετε μαζι και τελος κοφτε και τις καλημερες μεταξυ σας να μεινει ηρεμο και το φορουμ απο θεματα προσωπικα. Στην τελικη βριστειτε με Pm....oχι εδω Laughing

Σας ενημερωνω για να μην υπαρχει παρεξηγηση, οποιαδηποτε συνεχεια στο θεμα με ποστ θα διαγραφεται.

Στα αμαξια σας και Practice....και πλακωθειτε στην πιστα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Antonis Kliamenakis

Antonis Kliamenakis


Αριθμός μηνυμάτων : 205
Τόπος : Χίος

Τα νεα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα   Τα νεα Empty13/1/2013, 08:41

Δυστυχως δεν θα παρω μερος αυριο και για τους 2 επομενους αγωνες. Ειναι περιοδος εξεταστικης και δεν θα προλαβαινω να κανω προπονηση και διαγωνισματα πεφτουν την επομενη μερα των αγωνων. Μπορει βεβαια να ερχομαι να παρακολουθω οσο μπορω τους αγωνες με το βιβλιο μπροστα μου Laughing .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manosk69

manosk69


Αριθμός μηνυμάτων : 185
Τόπος : Αθήνα

Τα νεα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα   Τα νεα Empty13/1/2013, 08:50

Αντώνη εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στα διαγωνίσματα benedizione Smile και
με το καλό να επιστρέψεις στις πίστες...
σε αναμένουμε για πολύ jedi Very Happy

εννοείτε ότι το ίδιο ισχύει και για τον Σταύρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Τα νεα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα   Τα νεα Empty13/1/2013, 11:17

Παρατα τις εξετασεις!! Εχει ανεργια εκει εξω.....μπες και τρεχα!!!!!

Καλη επιτυχια παντως...................................στους επομενους αγωνες Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Antonis Kliamenakis

Antonis Kliamenakis


Αριθμός μηνυμάτων : 205
Τόπος : Χίος

Τα νεα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα   Τα νεα Empty14/1/2013, 05:51

Μα μην με απογοητευεις... με ενα ονειρο ζω οπως οι περισσοτεροι ανθρωποι της γενιας μου, να κανουμε καριερα στον τομεα που ασχολουμαστε. Προσπαθω να μην ειμαι απαισιοδοξος. Ποτε δεν σκεφτομαι οταν μιλω για εργασια στο μελλον οτι υπαρχει ανεργια. Ευχαριστω για τις ευχες σας, αν και για σενα Λευτερη περνω μονο το πρωτο κομματι της ευχης σου για αυτην την περιοδο. Μην μου λες ομως τα ιδια και τα ιδια και τον Μαη, αν τυχει, και τον Γεναρη του 2014 και παει λεγοντας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stauros gr

stauros gr


Αριθμός μηνυμάτων : 36

Τα νεα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σημεία και τέρατα αγωνία για το μέλλων τις ομάδας συγκεκριμένα :    Τα νεα Empty1/3/2013, 11:39

Οι δημοσιογράφοι δεν ήξεραν που να κρυφτούν όταν προσπάθησαν μετά από πολύ καιρό να αποσπάσουν πληροφορείς από την μυστικοπαθή ομάδα τις caterham .
Βρέθηκαν προ εκπλήξεως όταν αντίκρισαν το θέαμα , συγκεκριμένα αναφέρουν τα εξής :
( από τα λίγα που είδαμε και ακούσαμε γιατί τρέξαμε να φύγουμε έντρομοι αφού νιώσαμε ότι κινδύνευε η σωματική μας ακεραιότητα ήταν ότι ο 2ος οδηγός τις ομάδας έπαιζε μπουνιές και κλωτσιές πετώντας και αντικείμενα προς τους επικεφαλείς τι ομάδος αποκαλώντας τους τζαμπατζήδες και καβουρομάνες και ότι θα τους παρατήσει γιατί έχει κουραστεί πολύ μαζί τους αφού δεν μπορούν να στηρίξουν τους οδηγούς τους )
αυτό βέβαια δεν μπορούσε να μείνει έτσι έπρεπε να γίνει ρεπορτάζ
και ειδου τι ανακαλύψαμε :
πράγματι οι οδηγοί αυτής τις μικρής ομάδας παρότι ο μισθός τους ήταν πενιχρός προσπαθούσαν να κρατήσουν την ομάδα μόνοι τους αφού η ίδια η ομάδα δεν τους στήριξε ποτέ και λεπτομέρειες μας είπε ο 1ος οδηγός που μας αποκάλυψε μάλιστα με έντονο ύφος :
( ναι τσακώθηκε και έφυγε ο Σταύρος παίρνοντας μυστικά και εμπειρία μαζί του και είχε δίκιο γιατί άμα δεν ζητήσεις βοήθεια από ποιο έμπειρες ομάδες αν δεν λαδώσεις αν δεν γλύψεις για να αποσπάσεις μυστικά και τεχνογνωσία από άλλες μεγαλύτερες ομάδες και προσπαθείς τίμια με τον σταυρό στο χέρι το έχεις χάσει και δυστυχώς εκείνοι δεν έκαναν τίποτα απλά τα περίμεναν όλα από εμάς )
Δικαιολογημένα μαλλον ο 2ος οδηγός την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια αφού η ομάδα δεν τους βοηθούσε καθόλου ακούσαμε μάλιστα ότι συζήτησε με ομάδα που δεν είχε οδηγό και μάλλον όρχησε δοκιμές εκεί .
Επίσης μάθαμε ότι η σχέση των 2 οδηγών τις ομάδας είναι σε αρίστη κατάσταση αφού μετά από τόσο καιρό και τόσα προβλήματα που αντιμετώπισαν μαζί η σχέση τους δυνάμωσε και έγιναν αχώριστοι ποια φίλοι .
Η ομάδα θα μείνει μόνο με τον 1ο οδηγό για τον επόμενο αγώνα και περιμένουμε τις εξελίξεις .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τα νεα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Caterham-
Μετάβαση σε: