Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ισπανία

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Ισπανία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ισπανία   Ισπανία Empty14/1/2013, 15:14

Τα συγχαρητήρια μου στον teamate μου για τη νίκη. Για άλλη μια φορά η συνεργασία μας οδήγησε την ομάδα στη νίκη. Η δική μου απόδοση δεν ήταν η αναμενόμενη, ιδιαίτερα μετά την αναβάθμιση του συστήματος διεύθυνσης και πέδησης του μονοθεσίου μου. Ενώ το σύστημα διεύθυνσης βοήθησε στη οδήγηση, ακόμα δεν έχουμε φέρει το σύστημα πέδησης στα μέτρα μου, κάτι που ίσως χρειαστεί παραπάνω χρόνο από αυτό που υπολογίζαμε. Η στρατηγική που δοκίμασα δε δούλεψε καθόλου και στην ουσία με χαντάκωσε και ψυχολογικά στο μέσο του αγώνα. Μόνη παρηγοριά ο ταχύτερος γύρος και βέβαια η νίκη για την ομάδα μας. Για άλλη μια χρονιά η Ισπανία δε με "θέλει".

Τα συγχαρητήρια μου και στους υπόλοιπους οδηγούς και κυρίως σε αυτούς του βάθρου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

Ισπανία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισπανία   Ισπανία Empty15/1/2013, 12:22

Ενας πολυ ωραιος αγωνας για μενα, με τη στρατηγικη να παιζει τον δικο της ρολο, κανοντας πολλα προσπερασματα σε διαφορετικους οδηγους, πλουσιος αγωνας και νικη στο τελος.
Κριμα για τον Ιορδανη αλλα ειμαι σιγουρος πως στους επομενους αγωνες θα μας εκπληξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ισπανία
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
» Ισπανία
» Ισπανία
» Ισπανία
» Ισπανία

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Lotus-
Μετάβαση σε: