Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μονακό

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Μονακό Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μονακό   Μονακό Empty21/1/2013, 16:32

Έπειτα από το πολύ καλό αποτέλεσμα στο Q σίγουρα υπήρχαν προσδοκίες για πολύ καλύτερο αποτέλεσμα. Η παράδοση όμως είναι παράδοση για μένα στο Μονακό και δεν πρέπει να την χαλάω. Από τον 1ο γύρο ήρθε μια χαζή επαφή και στράβωμα του δεξιού ψυγείου και ρίξιμο της ψυχολογίας. Έπειτα, η επαφή που είχαμε με τον Γιώργο, γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να προσπαθήσει τόσο γρήγορα για προσπέρασμα χωρίς να "αλλήλο - ψυχολογηθούμε" αρκετά. Δε συναίνεσα όπως θα περίμενε, ούτε αυτός όπως περίμενα εγώ. Ίσως έπρεπε στο practice της Κυριακής να "παίξει" μαζί μου όπως είπε για να είμαστε περισσότερο έτοιμοι για μια τέτοια μονομαχία. Στην ίδια στροφή και λίγο αργότερα ήρθε και το μπλοκάρισμα που στην ουσία με πέταξε πρώτα πάνω στο Νίκο και τελικά στη μπαριέρα με αποτέλεσμα ο αγώνας μου από εκεί κι έπειτα να είναι απλώς θέμα επιβίωσης για άλλη μια φορά σε αυτήν την πίστα. Οι 8 βαθμοί είναι ευπρόσδεκτοι αλλά δεν είναι αρκετοί για το επίπεδο της ομάδας. Τα συγχαρητήρια μου στους οδηγούς που τερμάτισαν. Για αυτό που ακούγεται ότι εκκρεμεί ποινή DT στον Κατέλα, δε γνωρίζω ακόμα κάτι. Σίγουρα θα ωφελήσει την ομάδα μας, αλλά δεν είναι αυτός ο τρόπος που θέλουμε να έρχονται νίκες σε εμάς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

Μονακό Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μονακό   Μονακό Empty22/1/2013, 04:24

Σιγουρα το καλυτερο Q που θα μπορουσαμε συνεβη! 1-2 στην εκκινση του Μονακο ειναι ονειρικο! Στην εκκινηση ομως "ξυπνησαμε" απτο ονειρο αφου ο Ιορδανης εχασε 2 θεσεις.
Εμενα ο αγωνας ηταν λιγο πολυ στο αγνωστο κ αφεθηκα τελειως στην στρατηγικη που θα επελεγε ο Pit Manager μας. Εκτος απο την επαφη μου με τις μπαριερες καπου στον 20ο γυρο, οπου εσπασαν εντελως οι δεξιες αναρτισεις του μονοθεσιου, μπρος κ πισω, ο αγωνας μου ηταν κανονικος. Κανονικος λεγοντας να εχω εναν Κατελα πισω μου για και γω δεν ξερω ποσους γυρους, να πιεζει σε οσα σημεια μπορουσε, με μαχες ροδα με ροδα και οδηγηση διπλα διπλα για 3-4 στροφες! Τον ευχαριστηθηκα τον αγωνα μπορω να πω, ενα ευχαριστω στα pit της ομαδας μου για την δουλεια που κανανε αλλα και κριμα για τον Ιορδανη που η τυχη ισως του στερησε κατι καλυτερο. Τωρα αν η νικη ερθει σε μενα λογο ποινης του Κατελα..... καλοδεχουμενη θα ειναι αφου δεν εχω κερδισει ποτε στο Μονακο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μονακό
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μονακό
» Μονακό
» Μονακό
» Μονακό
» Μονακό - Δηλώσεις

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Lotus-
Μετάβαση σε: