Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μονακό

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Spiros Fakis

Spiros Fakis


Αριθμός μηνυμάτων : 378
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ

Μονακό   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μονακό    Μονακό   Empty22/1/2013, 01:53

toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos


Αυτο γινοταν ανα πεντε γυρους στην πιστα.
Με μονοθεσιο φτερο στον ανεμο ειμαι ικανοποιημενος που τερματισα τελικα.Μπραβο σε οσους τερματισαν και μπραβο στον τeamate μου που καταφερε να τερματισει πρωτος εστω κι αν
χαθει αυτη η θεση στα χαρτια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myf1axionteam.hostoi.com/
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Μονακό   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μονακό    Μονακό   Empty22/1/2013, 05:31

Από τα χειρότερα μου Q και από τους πιο καθαρούς αγώνες που έχω κάνει και από μάχες και από επαφές με την μπαριερα.Στην 2η προσπάθεια των χρονομετρημένων μου έφυγε το πίσω μέρος στην τελευταία στροφή και κατέληξα στις μπαριερες αφήνοντας με έναν κακό χρόνο που είχα κάνει στην 1η μου προσπάθεια.Στον αγώνα όλα πήγαν καλά.Καλή εκκίνηση με έφερε 3ο και μετά για 5 γύρους διάβαζα τον Κωστάκη που μπορώ να κάνω την κίνηση.Όταν τελικά μου δόθηκε η ευκαιρία την άρπαξα και τον πέρασα αλλά ο Παρισης ήταν ήδη πολύ μακριά.1ο πιτ βγαίνω και κολαω πίσω από ένα McLaren που με φθαρμένα λάστιχα προσπαθούσε να με κρατήσει.1-2-3 προσπάθειες πέρασα και από εκεί άλλα είδα την διάφορα να ανοίγει και άλλο.Χτυπάει ο Παρισης μπαίνει από πίσω και από κει και μετά είχα το πάνω χέρι.Δυστυχώς ένα λαθάκι να μου στοιχίσει άλλα για μένα κέρδισα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
 
Μονακό
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μονακό
» Μονακό
» Μονακό
» Μονακό
» Μονακό - Δηλώσεις

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Ferrari-
Μετάβαση σε: