Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Hockenheim

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Hockenheim Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Hockenheim   Hockenheim Empty25/2/2013, 14:47

"Τα συγχαρητήρια μου στον teamate μου και σε όλους τους συμμετέχοντες. Ο αγώνας μου δυστυχώς κρίθηκε στην κακή συνεννόηση με τους μηχανικούς που είχε ως αποτέλεσμα να χρησιμοποιήσω για το 2ο stint τη soft γόμα με αποτέλεσμα όλη η στρατηγική να πάει περίπατο. Από εκεί κι έπειτα ήξερα ότι έπρεπε να πιέσω όσο δεν πάει για να μπορέσω να κυνηγήσω την 3η θέση κάτι που φυσικά είχε ως αποτέλεσμα να γίνουν κάποια λάθη τα οποία με επηρέασαν ακόμα περισσότερο. Η πίστα γενικότερα δε με πηγαίνει καλά, αλλά τουλάχιστον μαζέψαμε βαθμούς που είναι πολύτιμοι για τη συνέχεια του πρωταθλήματος. Το καλό είναι ότι είμαστε πρώτοι και στα 2 πρωταθλήματα και θέλουμε να κρατηθούμε έως το τέλος εκεί."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

Hockenheim Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hockenheim   Hockenheim Empty26/2/2013, 08:11

Ακομη ενα επιτυχημενο GP για μενα, με pole position και νικη! Δεν ηταν ευκολα ωστοσο αφου ο Κατελας ηταν πολυ γρηγορος και στις δυο διαδικασιες!
Κριμα για τον teamate μου που ενα λαθος στα pit του στερησαν κατι καλυτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Hockenheim
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Hockenheim
» RACE 10 - HOCKENHEIM

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Lotus-
Μετάβαση σε: