Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Hockenheim

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Spiros Fakis

Spiros Fakis


Αριθμός μηνυμάτων : 378
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ

Hockenheim   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Hockenheim    Hockenheim   Empty27/2/2013, 05:42

Οι δοκιμες για μια ακομη φορα πηγαιναν αρκετα καλα κατι που δεν εγινε και στον αγωνα ξανα.

Εκκινηση απο την 4η θεση την οποια και εχασα απο την Λοτους του Αθανασιαδη και εκει αρχιζει η μαχη σε πολυ κοντινη αποσταση.Αυτο το εκμεταλευτηκε ο Λευτερης με την McLaren και εχοντας
πιο σκληρη γωμα απο εμας εδειξε αμεσως το ποσο πιο γρηγορος θα ειναι.Ενας λαθος υπολογισμος στο 1ο πιτ με εκανε να χασω αρκετα δευτερολεπτα,οχι ομως σαν τη Λοτους που εχασε πολλα
παραπανω.Ετσι βρεθηκαμε εγω αρκετα δευτερολεπτα πισω απο τον Λευτερη και ο Ιορδανης ακομα πιο πολλα και απο τους δυο μας.

Ο αγωνας τελικα τελειωσε με την 5η θεση για μενα πισω απο τον Λευτερη που παρα τις οποιες στρατηγηκες που δοκιμασαμε ελεγχε απολυτα τον ρυθμο του.

Το πρωταθλημα εχει παρει φωτια οχι μονο για τις πρωτες θεσεις αλλα και τις πιο πισω.

Απο δω και περα πρεπει να μπουμε πιο δυνατα στους επομενους αγωνες αλλα με προσοχη γιατι οποιδηποτε λαθος πλεον θα κοστιζει τοσο στον καθε οδηγο αλλα τοσο και στην ομαδα.

Συγχαρητηρια στον Κατελα για την 2η θεση που το παλευει αλλα καπου δεν του βγαινει αφου σιγουρα μπορει και καλυτερα.Ισως πρεπει να κανει μια ωρα πρακτις μονο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myf1axionteam.hostoi.com/
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Hockenheim   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hockenheim    Hockenheim   Empty27/2/2013, 08:01

Αρκετά καλό Q και παραλίγο να γινόταν και τέλειο αλλά ...Στον αγώνα έκανα μια καλή εκκίνηση βρέθηκα 1ος αλλά όλα αυτά μέχρι την ευθεία.Η κατά πολύ μικρότερη τελική μου δεν μου έδινε ελπίδες σε εκείνο το σημείο και έτσι στόχος μου ήταν να απομακρυνθώ από τον πίσω μου όσο πιο γρήγορα γίνετε.Μετά ήταν παιχνίδι μεταξύ εμένα και του Παριση που και πάλι κρίθηκε στην στρατηγική.
Μπράβο στον Παριση για την νίκη.Τα λέμε στην Ουγγαρία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
 
Hockenheim
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Hockenheim
» RACE 10 - HOCKENHEIM

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Ferrari-
Μετάβαση σε: