Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Japan

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

Japan Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Japan   Japan Empty24/4/2013, 07:48

Θυσιασαμε τα δοκιμαστικα για μια καλυτερη στρατηγικη στον αγωνα, πραγμα που μας βγηκε!
Εκανα καλη εκκινηση, οχι τοσο καλη ωστε να περασω τον Κατελα αλλα αρκετα καλη για να μεινω μπροστα απ'τον Φακη.
Ο ρυθμος μας ηταν καλος με τα σκληρα αλλα ηξερα οτι θα επρεπε να προσπερασω μεσα στην πιστα τον Κατελα.
Γεγονος που εγινε δυο φορες μεσα στον αγωνα, και τις δυο φορες στο ιδιο σημειο, με τον ιδιο τροπο στην Κ1 απο την εξωτερικη.
Ευχαριστηθηκα τον αγωνα η αληθεια, πηρα μια νικη που χρειαζομουν τοσο εγω οσο και η ομαδα.
Μπραβο και στον teamate μου αλλα ξερω πως μπορουσε να εχει την τριτη θεση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Japan Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Japan   Japan Empty25/4/2013, 11:50

Τα συγχαρητήρια μου στον teamate μου που έκανε τη στρατηγική να λειτουργήσει. Στη δική μου περίπτωση λειτούργησε άψογα για τη Ferrari όχι όμως και για τη McLaren του Αξιώτη. Αν δεν έκανα τον λάθος υπολογισμό που με πέταξε στο κερμπ και με έφερε σβούρα, ίσως και να μπορούσα να παλέψω για την 3η θέση έως το τέλος. Ο Λευτέρης ήταν γρηγορότερος σε απόλυτο χρόνο, αρκετά αργός όμως στην ευθεία, οπότε ίσως και να τα κατάφερνα. Όπως και να έχει όμως ήταν μια ακόμα άψογη μάχη μεταξύ μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
 
Japan
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Japan GP
» Japan GP
» Japan GP
» Japan
» Japan

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Lotus-
Μετάβαση σε: