F1aXion NewsΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

ΚΟΡΕΑ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
polemarhos

Αριθμός μηνυμάτων : 33

ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΟΡΕΑ   30/4/2013, 22:38

Πραγματικα ηταν μοναδικη εμπειρια να παρω μερος στο πρωταθλημα της f1Axion,και ιδιαιτερα να τερματισω στον 1ο μου αγωνα και μεσα στους βαθμους..Ειχα μια ατυχια στον 1ο γυρο,οταν μια mclaren,με ακουμπησε καταλαθος και γυρισα και στην συνεχεια τρακαραμε με την toro rosso...ο αγωνας και των 2 ελαβε προωρα τελος με ζημιες στην πισω αναρτηση στο δικο μου μονοθεσιο,και στην μπροστινη πτερυγα-αναρτηση του αλλου μονοθεσιου...ομως δεν πτοηθηκα και βασικα ως αρχαριος νομιζα οτι δεν επαθε τιποτα το μονοθεσιο..μεχρι που διενυσα 2 γυρους,οταν μπηκα στα πιτ...απο αποψη ταχυτητας,ημουν και λογικο ειναι ,αρκετα αργος σε σχεση με αλλα μονοθεσια,αλλα ειχα το setup του παιχνιδιου,αφου δεν ξερω ακομα να φτιαχνω Rolling Eyes ..ολα καλα ομως και κοιταμε μπροστα για την Ινδια! Very Happy Very Happy Very Happy

Συγχαρητηρια σε ολους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΡΕΑ   1/5/2013, 01:00

Πολεμαρχε πάντα οταν κάνω μια πατάτα την ώρα του αγώνα, αμέσως μετα τη λήξη του θα βγω και θα ζητησω συγνωμη απο τον οδηγο που πείραξα και θα ποσταρω και στο τοπικ της ομαδας μου μετα τον αγωνα ακομα μια συγνωμη.

Στην δικη σου περιπτωση δεν υπηρξε καμια συγνωμη γιατι την ωρα του αγωνα δεν αντιληφθηκα την παραμικρη επαφη μεταξυ μας. Σε ειδα live να σπιναρεις μπροστα μου κατά την επιτάχυνση σου απο την συγκεκριμενη στροφη και ειμαι σε αποσταση ασφαλειας. Δεν ενιωσα το παραμικρο "γκουπ" επαφης, ουτε οπτικα ειδα καποια επαφη μεταξυ μας....Ασε που αν ειχα κανει πατατα θα ειχα σταματησει αριστερα να σε περιμενω μεχρι να επανελθεις στην θεση σου.

Μετά το ποστ σου απόρρησα πως γινεται να μην πηρα χαμπαρι κατι τετοιο και εβαλα να δω το replay γιατι δεν αποκλειεται και να μου ξεφυγε.

Στο δικο μου replay λοιπον δεν υπαρχει η παραμικρη επαφη μεταξυ μας, ουτε κατα διανοια. Στο δικο μου replay απλα φαινεται μια HRT μπροστα μου να επιταχυνει βίαια και να χανει τον ελεγχο. Αν θελεις δωσε μου και ενα email να στο στειλω να το δεις κι εσυ.

Αν στο δικο σου τωρα φαινεται επαφη με εμενα που να σε φερνει σβουρα τοτε προκειται για lag για το οποιο δεν ευθυνομαι ουτε εγω, ουτε εσυ και θα ναι κριμα για τον αγωνα σου να χαλασε απο lag...........αν και μεταξυ μας, νεος οδηγος, σε αυτη την πιστα, με αυτα τα λαστιχα, στον παρθενικό του αγώνα, να τερματιζει και να παιρνει και βαθμους.....λεει πολλα για σενα!!

Σε καθε περιπτωση επειδη εισαι καινουργιος, σου υπενθυμιζω οτι εχεις το δικαιωμα να καταγγηλεις το οποιδηποτε συμβαν ωστε να εξεταστει απο τους αγωνοδικες!

salute

polemarhos

Αριθμός μηνυμάτων : 33

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΡΕΑ   1/5/2013, 05:27

απο οτι βλεπω και εγω το πιο πιθανο ηταν να υπηρχε στιγμιαιο lag..παντως,και το αγχος του 1ου γυρου και γενικοτερα στην 1η συμμετοχη παντα υπαρχει το μη καθαρο μυαλο και πεδιο καθαρης σκεψης...ταξιδευουμε απο κορεα σε ινδια για νεες προκλησεις και νεα δεδομενα..καλη μας επιτυχια! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΡΕΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: HRT-
Μετάβαση σε: