Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ινδια

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Ινδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ινδια   Ινδια Empty14/5/2013, 03:48

Αρκετα καλο Q οσον αφορα το practice.Οσο για τον αγωνα φενοταν απο το practice οτι ο Παρισης ηταν σε αλλο ρυθμο και πηγαιναμε για οτι καλυτερο μπορουσαμε.Στην εκκινηση εγινε ενα μπαχαλο με μενα και τον Παριση να μην εκκινουμε καλα αλλα εμενα να με χτυπαει ενα zombie απο πισω.Μετα ειχαμε το κλασικο που γινεται στους τελευταιους αγωνες με μενα να ειμαι κολιμενος πισω απο τον Ιορδανη και να μην μπορω να περασω.Τελικα ακομη μια φορα το απαιτησα το προσπερασμα αλλα για ακομη μια φορα ο Παρισης ειχε παρει την διαφορα η οποια του εδινε την δυνατοτητα να προσαρμωσει το ρυθμο του και απλος να τον ελεγχει.Επιτελους μας υπολογισε μια φορα και εκανε πρακτις Razz .Τωρα Abu Dhabi μου μου ταιριαζει και ελπιζω να το φερω και παλι ισοπαλια το πρωταθλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Spiros Fakis

Spiros Fakis


Αριθμός μηνυμάτων : 378
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ

Ινδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ινδια   Ινδια Empty14/5/2013, 12:38

Ικανοποιτικο Q 4ος διχως αρκετο practice ομως τετοιου ειδους πιστες μου πανε οποτε δεν δυσκολευτικα αρκετα.

Στον αγωνα μου εκοψε την εκκινηση μια κοκκινη χελωνα που ζητουσε και τα ρεστα μετα αλλα ευτυχως γλυτωσαμε κατι κακο.
Στον υπολοιπο αγωνα καταφερα να περασω τον Ιορδανη σχετικα γρηγορα (με την συνενεση του φυσηκα) αφου στο παρελθον το να μεινω πισω του μου κοστιζε πολυ.
Απο κει κι επειτα ειχα μια πολυ ωραια μαχη με τον Πολεμαρχο σχεδων μεχρι το τελος.Υπηρκσαν στιγμες που κοντεψα να παθω ζημια αλλα ευτηχως τι γλιτωσα αφου ο Πολεμαρχος
ηταν περισσοτερο επιθετικος απο οτι επρεπε κι αυτο λογο απηριας και μονο σε τετοιες καταστασεις.

Εκκινησα 4ος τερματισα 4ος.Εφτασα τον Αθανασιαδη και μειωνω με τον Αξιωτη που τους τελευταιους αγωνες ειναι η του υψους η του βαθους.

Μπραβο σε ολους και ξανα μπραβο στον Πολεμαρχο για τον πολυ ωραιο αγωνα που ειχαμε Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myf1axionteam.hostoi.com/
 
Ινδια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ινδία
» ΙΝΔΙΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Ferrari-
Μετάβαση σε: