Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 India

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

India Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: India   India Empty14/5/2013, 06:11

Ενας αγωνας με πολυ καλο μονοθεσιο για το στυλ μου! Ποπλυ ευχαριστημενος με το πως ακουγε το μονοθεσιο και νομιζω αυτο φανηκε στα δοκιμαστικα και στον αγωνα.
Ο Ιορδανης εκανε τρομερη δουλεια κρατοντας τον Κατελα για ποσους γυρους πισω του και μου εδωσε μεγαλο πλεονεκτημα στο πως θα κινηθω απο εκει και περα στον αγωνα μου!
Νομιζω πως η στρατηγικη μας δεν ηταν η ιδανικη γι'αυτο τον αγωνα αλλα στο τελος μας βγηκε και πηρα τη νικη!
Νομιζω πως περασα μπροστα στον πρωταθλημα των οδηγων σε ενα πολυ κρισιμο σημειο και μακαρι να κρατηθω εκει ως το τελος.
Θα ειναι δυσκολο γιατι περιμενω τον Κατελα ακομη πιο δυνατο στους επομενους αγωνες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

India Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: India   India Empty14/5/2013, 06:34

"Τα συγχαρητήρια μου στον Δημήτρη για τη νίκη του και για το ρυθμό που είχε γενικότερα στον αγώνα. Προσωπικά η πίστα δε μου ταίριαξε με αποτέλεσμα να παλεύω αρκετά με το μονοθέσιο για να πετύχω κάποιον ανταγωνιστικό ρυθμό. Κράτησα τον Κατέλα στην αρχή για 2 γύρους, αυτό όμως φάνηκε μάλλον μια αιωνιότητα σε αρκετό κόσμο κρίνοντας από τα λόγια των υπολοίπων οδηγών. Έπειτα ήρθε μια επαφή με τον Φάκη που με έβγαλε για λίγο εκτός ρυθμού χωρίς αρχικά να χαθεί θέση. Έπειτα ένα οδηγικό λάθος σε συνδυασμό με τη λάθος στρατηγική που ακολούθησα στα ελαστικά με έριξε πίσω από Πολέμαρχο και Σπύρο έως ότου ήρθε η άτυχη στιγμή και η σύγκρουση με τον Λευτέρη στον 50ο γύρο. Αυτό δεν άλλαξε το αποτέλεσμα για μένα, απλώς μου στέρησε τη χαρά να πετύχω λίγο πιο ανταγωνιστικούς χρόνους στο τέλος του αγώνα. Η 6η θέση ήταν το μέγιστο που μπορούσαμε να πετύχουμε σε αυτόν τον αγώνα. Στον Abu Dhabi ευελπιστώ σε πιο ανταγωνιστική εμφάνιση.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και ιδιαίτερα στον Πολέμαρχο που παρά την απειρία του ήταν αρκετά σταθερός και γρήγορος!"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
 
India
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» India
» India GP
» RACE 17 - INDIA

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Lotus-
Μετάβαση σε: