Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Abu Dhabi

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Abu Dhabi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Abu Dhabi   Abu Dhabi Empty22/5/2013, 07:57

Ενα αρκετα καλο Q μας εφερε στην 2η θεση μεχρι την εναρξη του αγωνα.Δευτερο συνεχομενο αγωνα μια πολυ χαλια εκκινηση μου στοιχησε τη θεση απο τον Πολεμαρχο ευτυχως οχι για πολυ.Μετα μαχη με τον Παριση και γ@@ω την τελικη μου παλι.Ειχαμε ενα καλο σετ απ αλλα οχι την τελικη για να προσπερασουμε καθως σε ολα τα κλειστα κοματια επαιζε εξαιρετικη αμυνα.Μετα μπηκε στο παιχνιδι και παλι η στρατιγικη μας, 4 πιτ αυτος 3 εγω και ολα εδειχναν οτι ηταν πολυ κοντα και παλι τα πραγματα.Δευτερη συνεχομενη νικη στο Abu Dhabi πιστα η οποια μου ταιριαζει μεχρι στιγμης (αυτην και 1-2 ακομη τις αλλες να τις σβησουμε Razz ).Ελπιζω να ειμαι την Δευτερα στο Austin γιατι αλλιως παπαλα Cool .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Vastzo

Vastzo


Αριθμός μηνυμάτων : 261
Τόπος : Αυλωναρι Ευβοια

Abu Dhabi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Abu Dhabi   Abu Dhabi Empty22/5/2013, 09:25

Πρώτος αγώνας για μένα φέτος μιας και ο Σπύρος δεν μπόρεσε να έρθει. Σε γενικές γραμμές το χάρηκα αν αναλογιστεί κανείς ότι ο Κατέλας
μου το είπε ένα τέταρτο πριν ξεκινήσουν οι διαδικασίες. Σκοπός μου ήταν να τερματίσω και τα κατάφερα χωρίς να κάνω λάθος αλλά και
χωρίς να πιέσω καθόλου. Ελπίζω να εμφανιστεί η ομάδα πλήρης στον επόμενο αγώνα για να πάρουμε περισσότερους βαθμούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Abu Dhabi
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Abu Dhabi GP
» ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
» Abu Dhabi GP
» Abu Dhabi GP
» ABU DHABI

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Ferrari-
Μετάβαση σε: