Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αμερική

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

Αμερική Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αμερική   Αμερική Empty28/5/2013, 00:04

Η συμμετοχή μου ήταν αναμφίβολη μέχρι της 8 που πήρα έγκριση από το επιτελείο της ομάδας.Γρήγορα με ένα Setup που ήμουν στο 1.43.8 κατάφερα και το έκανα μέσα σε 1 ώρα να κατέβει στο 1.42.9...Ξέχασα ότι έπρεπε να κάνω και προπόνηση στο Q.Ωστόσο μπορούσα να πάω κόντρα τον Κατέλα αφού είχα 3 δέκατα στο πρώτο κομμάτι αλλά λόγω βενζίνης μπήκα μέσα και ξαναβγήκα αλλά έχασα το Feeling της πίστας.Δεύτερη θέση λοιπόν σε μια πίστα που για να την μάθω μου βγήκε η πίστη.Στον αγώνα έκανα δοκιμαστικές εκκινήσεις στην ευθεία εκκίνησης-τερματισμού και τότε κατάλαβα πως μπορώ να πάρω την πρώτη θέση αφού είχα την εσωτερική.Ο Κατέλας σπινιάρισε και μου έκανε δώρο την πρώτη θέση που την κράτησα για 5 γύρους αν θυμάμαι καλά.Ο Κατέλας στην πίσω ευθεία έκανε τις κινήσεις για να με περάσει.Σε μια στιγμή Lag,ο Κατέλας κάνει την κίνηση,εγώ μπλοκάρω και φεύγω ευθεία.Από εκεί και έπειτα 6 δευτερόλεπτα μπροστά ο Κατέλας και την έφτασε μέχρι 10.Ούτε απείλησα πάλι,ούτε απειλήθηκα αλλά τουλάχιστον ίδρωσα και κουράστηκα.Κινήσεις να αποφεύγω τα πασαλάκια,αλλαγή του Braking την τελευταία στιγμή,πάντες στην πρωτελευταία στροφή και πολλά άλλα έδωσαν ένα διασκεδαστικό αγώνα.Και εκεί που λέω οτι το διασκέδασα πάρε μια κράμπα έτσι για δώρο να με θυμάσαι είπε η πίστα.Πώς ένας οδηγός που έχει στήσει το μονοθέσιο ώστε να χρειάζεται να πατάς και γκάζι και φρένο στο μέσω της στροφής να μπορέσει να πατάει μόνο το ένα ή το άλλο;Περνούσα από κάθε στροφή και στην είσοδο πήγαινα με τα πλάγια.Τουλάχιστον μετά την πάλεψα και πίεσα λίγο στο τέλος έτσι για χαβαλέ.ΜΠΡΑΒΟ στον Κατέλα για το πρωτάθλημα.Το άξιζε πιο πολύ από όλους αφού δούλευε σκληρά ΟΛΗ την χρονιά και μπράβο στον Πολέμαρχο για την καλύτερη συμμετοχή του ως τώρα.Μπράβο σε όλους για τον ωραίο αγώνα που είχαμε.Τα λέμε στην Βραζιλία...

Katman...YOU ARE THE WORLD CHAMPION...ENJOY IT!!!

metal hola metal respect trophy allrespect champion
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
 
Αμερική
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αμερική

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Red Bull Racing-
Μετάβαση σε: