Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 RACE 19 - U.S.A

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

RACE 19 - U.S.A Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: RACE 19 - U.S.A   RACE 19 - U.S.A Empty30/5/2013, 09:00

AUSTIN


Silkman:

"Θυμήθηκα τον Webber που ξερνούσε μέσα στο κόκπιτ.....μόνη διαφορα οτι εγω θα τα 'έβγαζα' στο πάτωμα που καθαρίζει πιο εύκολα. Πάλι καλά που τερμάτισα αφου δεν ηταν λιγες οι φορες που γλυτωσα απο μπαριέρες, απογειωθηκα σε κερμπς και γενικα άλλες στροφες έβλεπα, άλλες έπαιρνα. Ακόμα δεν έχω αναρρώσει αλλά θα βρω ποιος έριξε την κατάρα που θα μου παει....

Πολλά συγχαρητήρια στο νέο μας πρωταθλητή για την κατάκτηση του τίτλου και ας ειναι ντυμένος στα κόκκινα!! sout

greekflag hola respect trophy trophy allrespect champion



Πάλεψε σκληρά όλη τη χρονία, το δούλεψε πολύ και θεωρώ ότι άξια κατακτά τον τίτλο. Κρίμα για τον Παρίση που δεν ήταν εκεί να το παλέψει και αυτος, αλλά ανάποδες στιγμές είχαν και οι δυο στην διάρκεια της σεζόν και γενικά ειμαι της άποψης οτι οπως και στην πραγματική F1, ένα πρωτάθλημα κρίνεται απο την συνολική παρουσία σου σε μια σεζόν και οχι απο ένα αγώνα.

Σε κάθε περίπτωση να'ναι καλά και οι δυο γιατί φρόντισαν ωστε το πρωτάθλημα οδηγών να έχει ενδιαφέρον μέχρι το τέλος και οι 5 τους (Βάζω και τον Τζώρτζη μέσα), φροντισαν ώστε το πρωταθλημα κατασκευαστών να εχει ενδιαφέρον μέχρι και τον τελευταίο μας αγώνα.

Απο την μέχρι και σήμερα πρωταθλήτρια Mclaren, συγχαρητήρια και πάλι στον Δημήτρη Κατέλα και πραγματικά καλή επιτυχία και στους 5 στον τελευταίο αγώνα και η καλύτερη ομάδα ας γράψει την ιστορία της στην Βραζιλία."
salute
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
 
RACE 19 - U.S.A
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» RACE 12 - SPA
» RACE 17 - INDIA
» RACE 11 - HUNGARORING
» RACE 18 - ABU DHABI
» RACE 04 - BAHRAIN

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: McLaren (C)-
Μετάβαση σε: