Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Βραζιλία

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

Βραζιλία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βραζιλία   Βραζιλία Empty3/6/2013, 23:15

Τελευταίος αγώνας της χρονιάς και είπα να κάνω επιτέλους ένα Q.Πήρα την Pole Position για περίπου 200 χιλιοστά και στο WarmUp Παρίσης και Κατέλας δεν με άφησαν σε ηρεμία.Μάχη που έδειχνε πως ο αγώνας θα έχει ενδιαφέρον.Αλλά όχι...Ο Παρίσης είχε άλλη ιδέα,να εκκινήσει άκυρα και να φάει ποινή Drive Through.Από εκεί και έπειτα ένας αγώνας πολέμου με τον Κατέλα.Μια να με περνάει μια να περνάω και ξανά το ίδιο.Σχεδόν ίδια στρατηγική εκτός από την Hard Που τα κράτησα παραπάνω και κρίθηκε ο αγώνας.Τελευταίος γύρος και έχω 39% πίσω δεξί ελαστικό ενώ ο Κατέλας μόλις είχε κάνει πιτ.Άκουσα χαρακτηριστικά την ώρα της προσπέρασης "Γεια σου Κωστάκι,Αντίο Κωστάκι".Άσχετα που λέει πως με κορόιδευε εγώ θεωρώ πως τον πήγα κόντρα όσο μπορούσα και είχα ένα ωραίο αγώνα.Το φαινόμενο Lag παρουσιάστηκε και σε εμένα με αποτέλεσμα να έχω κάποια τζαρτζαρίσματα με τον Κατέλα αλλά όχι τίποτα το σπουδαίο.Μια φορά μόνο στην μεγάλη ευθεία ενώ είχα την εσωτερική λόγω των ελαστικών με πέταξε δεξιά και τον ακούμπησα,άφησα το πόδι μου από το γκάζι και τον άφησα να με περάσει.Μπράβο στον Katman αλλά και στον Σπύρο για το πρωτάθλημα.Η βοήθεια του Βασίλη ήταν πιστεύω καταλυτική και για τους 2 οπότε μπράβο και σε αυτόν.Τέλος μπράβο στον Σταύρο για την πρώτη του συμμετοχή αλλά μια μόνο παρατήρηση.Όταν έχεις φάει μπλε σημαία από ένα μονοθέσιο μην το πιέζεις.Η φύγε μπροστά και απομακρύνσου,ή κινήσου για 1 γύρο πιο αργά γιατί στην Κ1 αν δεν σε έπαιρνα χαμπάρι καταστρεφόμασταν και οι 2.
Μπράβο για την ωραία Season που διανύσαμε,παρά τις διαφωνίες που είχαμε και όλες τις λογχομαχίες.Καλή ξεκούραση σε όλους και καλό καλοκαίρι... Hello
.
.
.
.
.
.
Τέλος διακοπών.Πάμε να τρέξουμε στο Beta Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Βραζιλία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραζιλία   Βραζιλία Empty3/6/2013, 23:56

Ειπαμε ηταν ο καλυτερος σου αγωνας φετος και δεν θα ησουν σχεδον γυρο πισω οσο στους αλλους αλλα στα ισα δεν με πηγαινες Razz (απο ενα σημειο και μετα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
papalotis1

papalotis1


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Τόπος : Αθήνα

Βραζιλία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βραζιλία   Βραζιλία Empty4/6/2013, 00:11

Δηλαδή πάμε full για special event Question Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βραζιλία
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» NEWS

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Red Bull Racing-
Μετάβαση σε: