Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων)

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
polemarhos




Αριθμός μηνυμάτων : 33

Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων)   Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty6/6/2013, 23:25

Νεες εμπειριες,νεες γνωριμιες,νεες ασχολιες,συνεβαλαν,ωστε να γινω μελος της f1axion,και πραγματικα το διασκεδαζω...οταν πηρα το ΟΚ,απο τον κ.λευτερη,και κ.ιορδανη,για να τρεξω στην κορεα,πραγματικα ενθουσιαστηκα,και δεν μπορουσα να κοιμηθω παρα πολυ καλα το βραδυ,επειδη σκεφτομουν συνεχεια αυτο...μεχρι που η ωρα πηγε 21.30 το βραδυ της δευτερας εκεινης,και ακου απο το ακουστικο "για να μαζευμαστε σιγα σιγα παιδια"(κ.λευτερης)..εκει απλα ειχα αγχωθει λιγο...ολα ωραια,και απο την απειρια μου φανηκε,οτι την στιγμη που παμε να παρουμε θεση στην εκκινηση,πηγα 5 4.30 λεπτα πιο πριν απο ολους Embarassed Very Happy Laughing Laughing Laughing ...οταν αναψαν τα φαναρια για να φυγουμε η καρδια μου χτυπουσε με 234294832948239 παλμους το δευτερολεπτο.. Very Happy Very Happy Very Happy ..λεω μακαρι να ξεκινησει το αμαξι,μακαριιιι,και τελικα ολα ξεκινησα ωραια..1οςςςς αγωνας της καριερας μου λεωω...ο 1ος μου αγωνας με βρηκε να κανω ενα λαθος οδηγικο,και τελικα να περιοριστω στην 7η θεση..διολου ασχημα σκεφτηκα για 1η φορα και με default setup..μετα ηρθε η Ινδια..ημουν πιο δυνατος ψυχολογικα και αρχιζα να ζηταω setup,για να παιρνω γνωμες...εκει γνωριστηκα με τον κ.γιωργο μανουσακη,οπου με βοηθησε πραγματικα,και στο στησιμο του μονοθεσιου,αλλα και στις γραμμες της πιστας,και δινοντας μου το setup του,ημουν χαρουμενος αφου μπορουσα να το οδηγησω ευκολα,και ηλπιζα για ενα δυνατο αποτελεσμα στον αγωνα,οπως και εγινε...τρομερες μαχες με τον κ.σπυρο για την 4η θεση,αλλα και ενα ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ προσπερασμα στον κ.λευτερη,που αν ηταν καποιος αλλος εκει και οχι ο.κ λευτερης,που ειναι πολυ εμπειρος,και με απεφυγε τελευταια στιγμη,θα ειχαμε παει στο νοσοκομειο απο την στουκα που θα ειχε γινει... Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing ...τελικα μου ηρθε η 5η θεση απο την οποια ημουν ευχαριστημενος...επομενος σταθμος abu dhabi,οπου πιστευα πως ειχα καποιες ελπιδες για το βαθρο,αφου το αμαξι μου,ειχε το setup της ινδιας με μικρες αλλαγες,και αφου ο κωστας τελικα δεν ετρεξε...στο practise ημουν αρκετα δυνατος,αφου ειχα διαφορες 0.4 απο τον κατελα,και λεω ειμαι σε καλο δρομο...στο Q βγαινω 3ος,και ημουν ενα βημα πιο κοντα,για το βαθρο..ξεκιναει ο αγωνας,εφαγα τον κατελα στην εκκινηση,αλλα δεν επρεπε να μονομαχησω για την 2η θεση,γιατι εκτος απο το οτι δεν μπορουσα,εκεινος πηγαινε για το πρωταθλημα..τελικα 3ος βγαινω στον αγωνα,αλλα ερχεται μια ποινη απο δικο μου ολεθριο λαθος,και με ριχνει στην 5η θεση..η ποινη ηταν ασπρη γραμμη στην εξοδο των πιτ...ενταξει λεω,ξερω οτι οδηγησα για να βγω 3ος,και μπορω να το επαναλαβω..και ερχεται το austin..αγνωστη πιστα για ολους,ποσο μαλλον για μενα,αλλα ολα κυλισαν ομαλα..λεω ισως μπορω και βαθρο,γιατι το αμαξι ηταν παλι δυνατο,αφου ειχε το setup του κ.γιωργου ροκαδακη...μολις εμαθα οτι ο παρισσης δεν τρεχει,λεω επιτελους ευκαιρια για 3η θεση εδω...και ετσι εγινε,ετρεξα σωστα,χωρις λαθη,και κατεκτησα την 3η θεση,οπου το διασκεδασα πολυ..ο κατελας πηρε και το πρωταθλημα με την φερραρι και ολοι ειμασταν ομορφα..τελευταιος σταθμος βραζιλια...δεν ειχε ουσια ο αγωνας για το πρωταθλημα οδηγων,αλλα το ακρως αντιθετο,για το κατασκευαστων...στον αγωνα,εγιναν πολλα και κακα..θα μεινω στο γεγονος οτι εφταιγα για το τρακαρισμα στον κ.γιωργο,αλλα πιο πολυ εφταιγα στην συμπεριφορα μου στο οτι δεν τον περιμενα..και τελικα τα ακουσα οπως επρεπε και εχω μπει στην θεση μου,και δεν προκεται να ξαναεπαναληφθει κατι τετοιο..πιστευω πως η παρεξηγηση εχει λυθει...αποτελεσμα αγωνα 4ος,αλλα κανονικα και μετα το τελος του αγωνα,κανονικα ημουν 5ος,πισω απο τον κ.γιωργο.οπου επρεπε τουλαχιστον να παραχωρησω την θεση μου...τελος παντων,απο τα λαθη μαθαινουμε...συνοψη ..7ος,5ος,5ος,3ος,4ος(κανονικα 5ος)..αρκετα καλα...καλο καλοκαιρι σε ολους,και καλες διακοπες!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy greekflag greekflag greekflag greekflag greekflag greekflag greekflag greekflag greekflag greekflag
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tragikos

tragikos


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Τόπος : Ηρακλειο κρητης

Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων)   Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty7/6/2013, 04:17

για του χρονου θα ειμαστε team mate?? φαντασου να ηξερα να εφτιαχνα καλυτερα set up affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
polemarhos




Αριθμός μηνυμάτων : 33

Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων)   Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty7/6/2013, 04:29

δεν εχω θεμα με οποιον και να ειμαι!!..αρκει να το διασκεδαζω!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spiros Fakis

Spiros Fakis


Αριθμός μηνυμάτων : 378
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ

Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων)   Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty7/6/2013, 04:32

Με τετοια εκθεση παντως καποιος θα σε λατρεψει πολυ secret secret secret secret sout sout sout sout Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myf1axionteam.hostoi.com/
polemarhos




Αριθμός μηνυμάτων : 33

Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων)   Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty7/6/2013, 04:59

χαχαχα..επρεπε να τα γραψω,για μενα τουλαχιστον..κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να τα διαβασει..χιχιχιχι.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy greekflag greekflag
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων)   Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty7/6/2013, 07:20

Για μενα τα λεει Πολεμαρχε επειδη κι εγω γραφω εκθεσεις Laughing

Ωραια αναλυση.. beer ..και αυτο που δεν λενε να καταλαβουν μερικοι που μας κοροιδευουν...ειναι οτι αυτη η αναλυση, οπως και του Κωστα, εμενα μου λυνει τα χερια οταν θα γραφω to season review γιατι δεν χρειαζεται να ψαξω τι εγινε στο καθε αγωνα της καθε ομαδας και του καθε οδηγου salute
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
polemarhos




Αριθμός μηνυμάτων : 33

Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων)   Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων) Empty7/6/2013, 11:22

ακριβως κ.λευτερη!!! greekflag greekflag Very Happy Very Happy ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απολογισμος χρονιας(5 αγωνων)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Απολογισμός Χρονιάς
» Το site της F1aXion είναι εδώ...!!!
» Σύνοψη χρονιάς (αφού βοηθάει τον L)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: HRT-
Μετάβαση σε: