Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.

Πήγαινε κάτω 
+11
Fugitiv3R
Vastzo
Billie Jean
sakisthegr
Schumi
Migiagi
Reisis
Silkman
killbill
Stephen
Armada
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty4/3/2010, 09:34

Ένα μικρό σχόλιο για την πίστα της Αυστραλίας.

Πραγματικά δεν το γνωρίζω το πακέτο καθόλου και με επιφύλαξη διατυπώνω τη γνώμη μου η οποία διαμορφώθηκε με βάση τον 1ο αγώνα στην ιστορία της F1 Axion.

Επιεικώς απαράδεκτη.....

Δύο χαρακτηριστικά που μου έκαναν τρομερή εντύπωση:

1ον: Σε κάποια στιγμή του αγώνα σε μια στροφή μάλλον πρέπει να ήταν η προ τελευταία βγήκα λίγο έξω και στην προσπάθειά μου να επανέλθω διαπέρασα τις πινακίδες που είναι στο πλάι που δείχνουν τα μέτρα και ο του θαύματος παρέμειναν στη θέση τους.....αποδείχθηκαν αθάνατες..... Αυτό δεν είναι ορθό όχι μόνο γιατί δεν έπεσαν αλλά γιατί δεν προκάλεσαν και ζημιά.....ενίοτε γίνεται και ζημιά υπό κάποιες συνθήκες έτσι.....

2ον: Στο γρήγορο S της πίστας (ένα είναι αυτό) αριστερό και αμέσως δεξιά που μπαίνουμε με μεγάλη σχέση στο κιβώτιο και αρκετά χιλιόμετρα το κερμπ που βρισκόταν εκεί και κάτι σαν παγίδα-εμπόδιο ο κώνος αν θυμάμαι καλά.... ήταν σα να μην υπήρχαν...... μια δυο φορές συνέβη κατά λάθος και είδα ότι ούτε αναπήδηση είχα....... Στο ατελείωτο πρωτάθλημα στην άλλη πίστα που είχαμε τρέξει σε εκείνο ειδικά το σημείο δεν τόλμαγες να φανταστείς ότι θα πατήσεις έστω και λίγο...... Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Icon_twisted

Συμπέρασμα: Μήπως η επιλογή της πίστας να γίνεται με βάση όχι μόνο τα γραφικά και το γκρίπ αλλά και με ακόμη περισσότερα κριτήρια Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Icon_question Η προηγούμενη νομίζω ήταν κλάσης ανώτερη.

Μπορεί να κάνω και λάθος. Αν έχετε παρατηρήσει και σεις κάτι μπορείτε να το αναφέρετε. Οι γκουρού της F1 Axion να δοκιμάζουν τα πάντα σε μια πίστα..... Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Icon_bounce Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Icon_bounce Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Icon_bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Stephen

Stephen


Αριθμός μηνυμάτων : 59

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty4/3/2010, 15:56

Nta3i sovara tora an epeftan ekeina ta tampelakia tha eixame megalo provlima sta frenarismata (toulaxiston egw)... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty4/3/2010, 15:58

να συμφωνησω.

ειδικα για τον κονο και εγω θυμαμαι εκει οτι δεν επαιζε να πατησεις και να μην δεις τα ραδικια αναποδα. επισης αυτη η αυστραλια εχει αθλιες ταμπελες. ακομη δεν εχω καταφερει να τις διαβασω, απλα σημαδευω απο συνηθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty4/3/2010, 16:18

Δεκτές οι παρατηρήσεις και τα σχόλια πάντοτε και το εννοώ καθότι δια του διαλόγου και της διαφωνίας θα επιτύχουμε το βέλτιστον!

Το να κρίνουμε όμως μια επιλογή κατόπιν εορτής είναι φάουλ και πέναλτι ταυτόχρονα!!!

Όλοι οι οδηγοί είχαν δικαίωμα συμμετοχής στα επίσημα δοκιμαστικά της F1 AXION, τα οποία διεξάγοντάν σχεδόν επί ένα μήνα, ούτως ώστε να εκφέρουν ελεύθερα αλλά και εγκαίρως την άποψη τους - διαφωνία τους πέρι της όποιας επιλογής μας (όχι μόνο για τις πίστες).

Στην ουσία τώρα!
Για το Γκραν Πρι της Mαλαισίας θα χρησιμοποιηθεί και η στεγνή και η βρεγμένη πίστα απο το πακέτο F1RFT2008 Version 3 (V3). Έχουν πιο ρεαλιστικό layout, πιο ξεκούραστο (Στο μάτι) χρώμα για το άθλιο οδόστρωμα και ΑΝ δεν κάνω λάθος καλύτερο frame rate.

Eπειδή κάποια απο τα μέλη τις δοκίμασαν.....ρε παιδιά....είστε σίγουροι οτι στις πίστες που ανέφερα ανωτέρω η διαφορά στους χρόνους μεταξύ βρεγμένης πίστας και στεγνής είναι μόνο 2 δευτερόλεπτα?
Η μήπως δοκιμάσατε στεγνή πιστα απο F1RFT09 και βρεγμένη από F1RFT08 και εκεί είδατε διαφορά 2 δευτερόλεπτα?
Εγω δοκίμασα απόψε στεγνή F1RFT08 και έκανα τελείως πρόχειρα 1.39.χχχ και μετά βρεγμένη απο F1RFT08 με ουσιαστικά το ίδιο σεταπ (αύξησα μόνο τα φτερά κατά δέκα μοίρες) και έκανα 1.47.χχχ...με ελαστικά Wet (oxi Xtreme). Eίστε σίγουροι για τα 2 second?...είναι δυνατόν να είμαι τόσο άχρηστός οδηγός?...θα τρελλαθώ δηλαδή....θα πηδηχτώ απτο παράθυρο!!

Για τις υπόλοιπες πιστες θα κάνω ένα τσεκ (για οσες προλάβω) εντός της κενής απο αγώνα εβδομάδας. Όσοι απο εσάς μπορείτε να κάνετε κάτι αντίστοιχο θα μας βοηθούσε όλους για να καταλήξουμε.

Επίσης, για οτιδήποτε, εννοείται ότι θέλουμε και αντιπροτάσεις.
Είπαμε...στην F1 AXION ο κανόνας "Η σιωπη ειναι χρυσός" ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty4/3/2010, 17:13

silkman, δεν ηταν κατι το φοβερο για να αξιζει να αλλαξουμε πιστα, απλως το συζηταμε. αν υπαρχει οντως προβλημα προφανως θα το αναφερουμε. επισης θα ηθελα ενα λινκ να κατεβασω την πιστα, αν καταλαβα καλα ειναι στο προηγουμενο track pack.

και κατι off topic που θυμηθηκα. Θα ηθελα τις ημερομηνιες αγωνων (εκτος απροοπτου) για τον μηνα απριλιο. πρεπει να ζητησω ρεπο αλλιως θα χασω τους αγωνες. Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty4/3/2010, 23:46

killbill έγραψε:
silkman, δεν ηταν κατι το φοβερο για να αξιζει να αλλαξουμε πιστα, απλως το συζηταμε. αν υπαρχει οντως προβλημα προφανως θα το αναφερουμε. επισης θα ηθελα ενα λινκ να κατεβασω την πιστα, αν καταλαβα καλα ειναι στο προηγουμενο track pack.

και κατι off topic που θυμηθηκα. Θα ηθελα τις ημερομηνιες αγωνων (εκτος απροοπτου) για τον μηνα απριλιο. πρεπει να ζητησω ρεπο αλλιως θα χασω τους αγωνες. Crying or Very sad

Τα λινκ για τις πιστες ειναι στο site στην ενότητα Championship και στην υποενότητα Ηοw to join us.
Στην ενότητα του site Calendar ανέρτησα πριν τον αγώνα της αυστραλίας της ημερομηνίες αγώνων μέχρι και τον Απρίλιο.

Υπενθυμίζω ανοίγουμε το Site με Mozilla αλλιώς δεν δουλεύει σωστά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty5/3/2010, 03:51

Λεφτερη αυτο που ειχα πει για 2 δευτερολεπτα ισχυει.
Και στη Μαλαισια ειτε σε στεγνο RFT08 - RFT09 και σε WET RFT08 ειμαι μονο 2 δευτ. πιο αργος στο Wet.....


Ελα πλακα κανω μη φρικαρεις Laughing

Δοκιμασα την στεγνη του RFT09 και επειτα την Wet του 08. Η διαφορα ηταν στα 10 δευτερολεπτα περιπου.
Θα δοκιμασω και την στεγνη του 08, που οπως ειπες εκει θα τρεξουμε απλα το ξαναλεω για να το εμπεδοσουμε και να μην υπαρχουν παρεξηγησεις της τελευταιας στιγμης, και θα ποσταρω αν δω τυχον μεγαλες δαιφορες σε χρονους αλλιως μια χαρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty5/3/2010, 04:01

Reisis έγραψε:
Λεφτερη αυτο που ειχα πει για 2 δευτερολεπτα ισχυει.
Και στη Μαλαισια ειτε σε στεγνο RFT08 - RFT09 και σε WET RFT08 ειμαι μονο 2 δευτ. πιο αργος στο Wet.....


Ελα πλακα κανω μη φρικαρεις Laughing

Δοκιμασα την στεγνη του RFT09 και επειτα την Wet του 08. Η διαφορα ηταν στα 10 δευτερολεπτα περιπου.
Θα δοκιμασω και την στεγνη του 08, που οπως ειπες εκει θα τρεξουμε απλα το ξαναλεω για να το εμπεδοσουμε και να μην υπαρχουν παρεξηγησεις της τελευταιας στιγμης, και θα ποσταρω αν δω τυχον μεγαλες δαιφορες σε χρονους αλλιως μια χαρα.

Μα το Θεό...διαβάζοντας το ποστ στην αρχη φρίκαρα!!! Λέω κι εγώ ειναι δύο second πιο αργοί κι εγώ κοντα στα 10?????
Α να χαθείτε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty7/3/2010, 10:31

Reisis έγραψε:
Λεφτερη αυτο που ειχα πει για 2 δευτερολεπτα ισχυει.
Και στη Μαλαισια ειτε σε στεγνο RFT08 - RFT09 και σε WET RFT08 ειμαι μονο 2 δευτ. πιο αργος στο Wet.....


Ελα πλακα κανω μη φρικαρεις Laughing

Δοκιμασα την στεγνη του RFT09 και επειτα την Wet του 08. Η διαφορα ηταν στα 10 δευτερολεπτα περιπου.
Θα δοκιμασω και την στεγνη του 08, που οπως ειπες εκει θα τρεξουμε απλα το ξαναλεω για να το εμπεδοσουμε και να μην υπαρχουν παρεξηγησεις της τελευταιας στιγμης, και θα ποσταρω αν δω τυχον μεγαλες δαιφορες σε χρονους αλλιως μια χαρα.

silkman ευχαριστω για τις ημερομηνιες αλλα εχω προβλημα με τις πιστες. δεν κατεβαινουν απο εκει ουτε χθες ουτε σημερα. καποιο αλλο λινκ?! πρεπει να κανω practice επιτελους! Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty7/3/2010, 11:27

Επειδή αντιμετώπισε πρόβλημα και ο Migiagi με τις πιστες θα τις ανεβάσω τώρα στο rapidshare και θα σας δώσω το λινκ.

Αν δοκιμάσατε να τις κατεβάσετε απο τα λινκ στο φόρουμ....δεν δουλεύει το δευτερο λινκ γιατι δεν το αναγνωρίζει ως λινκ.
Αν ΔΕΝ δοκιμάσατε...πηγαίνετε στο site με χρήση Mozilla στην ενότητα How to join us και καντε κλικ στο λινκ. Εμενα μου δουλευει κανονικα και ανοιγει αμεσως το exe αρχειο για να το κατεβασω.
Στο Migiagi ουτε αυτο δουλεψε....τι να πω......anyway....δοκιμαστε απτα λινκ στο site και αν παλι οχι...εγω τα ανεβαζω τωρα στο rapidshare.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Stephen

Stephen


Αριθμός μηνυμάτων : 59

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty7/3/2010, 12:47

Ee mania mafto me to rapidshare... Evil or Very Mad 18:00 - 23:00 einai adinato na katevaseis xoria pou einai poli xamilo to speed...
Megaupload it plz!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty7/3/2010, 15:20

ανοιγει το λινκ και ξεκιναει να κατεβαζει. σταματαει ομως σε δευτερολεπτα και τα εμφανιζει κατεστραμενα αρχεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Migiagi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Migiagi


Αριθμός μηνυμάτων : 237
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty7/3/2010, 15:25

Κατέβασε το με κάποιο downloader. Το ίδιο έκανε και εμένα και του Σπύρου. Με downloader είναι οκ. Εγώ προσωπικά έχω τον "FlashGet" και κάνει μια χαρά δουλειά Wink Επίσης καθάρισε το ιστορικό του Firefox μπορεί να βοηθήσει και αυτό.



Ελπίζω να βοήθησα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty7/3/2010, 23:22

Migiagi έγραψε:
Κατέβασε το με κάποιο downloader. Το ίδιο έκανε και εμένα και του Σπύρου. Με downloader είναι οκ. Εγώ προσωπικά έχω τον "FlashGet" και κάνει μια χαρά δουλειά Wink Επίσης καθάρισε το ιστορικό του Firefox μπορεί να βοηθήσει και αυτό.



Ελπίζω να βοήθησα Wink

κατεβασα το flash get και κατεβαζει μια χαρα! ευχαριστω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty7/3/2010, 23:25

Εναλλακτικό Link για τις πίστες f1rft08 v3.

http://www.megaupload.com/?d=TFQCJ7RJ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Silkman στις 8/3/2010, 01:18, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty8/3/2010, 00:59

09? Neutral 08 Νομιζω Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty8/3/2010, 01:19

Schumi έγραψε:
09? Neutral 08 Νομιζω Smile

Eχεις δικιο Schumi το διορθωσα. Ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty8/3/2010, 07:40

Ευχαριστεις...σιγα.......20 ευρο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Migiagi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Migiagi


Αριθμός μηνυμάτων : 237
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty8/3/2010, 09:23

killbill έγραψε:
κατεβασα το flash get και κατεβαζει μια χαρα! ευχαριστω!!!


Τίποτα φίλε ευχαρίστηση μου Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty8/3/2010, 16:54

Λοιπον σημερα στο πρακτις παρατηρηθικε το εξης προβλημα:

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Paradeigma

Μια θεση ειναι του Γιωργου ο οποιος ξεκιναει απο τα πιτ αρα μενουν 2 κενες Shocked .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty9/3/2010, 04:54

Λένε...: Μια εικόνα, χίλιες λέξεις!!

Στην περίπτωση του Schumi δεν ισχύει αυτό...δύο εικόνες...μηδέν λέξεις.
Με άλλα λόγια λοιπον ο Schumi θέλει να πει ότι:

Στις προσομοιώσεις αγώνα που κάναμε χθες παρατηρήθηκε το εξης πρόβλημα.
Στην πρώτη σειρά και στα αριστερά της πίστας τοποθετήθηκε o οδήγός με την pole position.....ΣΩΣΤΟ.
Στην δεύτερη θέση της πρώτης σειράς δεν πήγε να τοποθετηθεί ο 2ος οδηγός κατ εντολήν του παιχνιδιού....συγκεκριμένα το παιχνίδι μου έδειξε οτι πρεπει να τοποθετηθώ ακριβώς πίσω απο τον πρωτό ενω όντας 2ος θα έπρεπε να παω στα δεξιά του και στην πρώτη σειρά!!!!!!!
Το αποτέλεσμα είναι ο 1ος να πηγαινει στο grid κανονικά στη θέση του, η 2η θεση του grid να μενει κενή και ο 2ος να πηγαινει πισω απο τον 1ο εκει που κανονικα θα επρεπε να ειναι ο 3ος.

Ήταν θέμα lag?....ή εχει "θέμα" η πίστα?
Ιδου η απορία! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Migiagi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Migiagi


Αριθμός μηνυμάτων : 237
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty9/3/2010, 07:28

Silkman έγραψε:
Λένε...: Μια εικόνα, χίλιες λέξεις!!

Στην περίπτωση του Schumi δεν ισχύει αυτό...δύο εικόνες...μηδέν λέξεις.


xaxxaxaxaaxaxa Σωστός Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty9/3/2010, 09:38

Rolling Eyes Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty12/3/2010, 09:09

Για όσους θέλουν να προετοιμάζονται για το Κινέζικο Γκραν Πρι, σας ενημερώνω ότι επειδή και και για Shanghai θα χρησιμοποιήσουμε τις πίστες απο το πακέτο F1RFT08 V3.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.   Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας. Empty21/3/2010, 04:57

Για όσους θέλουν να προετοιμάζονται και για το GP του BAHRAIN, θα χρησιμοποιήσουμε κι εκεί την πίστα απο το πακέτο F1RFT08 V3. Aπο το πακέτο δηλαδή που τρέξαμε Μαλαισία και αύριο Σανγκάι.

Και κατά πάσα πιθανότητα θα μείνουμε σε αυτό το πακέτο για όλες τι άλλες πίστες. Θα σας ενημερώσω ξανά γιαυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
 
Πίστες-Πείτε τη γνώμη σας.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 6Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion - Κέντρο Πληροφοριών :: Επικοινωνία F1aXion-
Μετάβαση σε: