Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΚΙΝΑ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Spiros Fakis

Spiros Fakis


Αριθμός μηνυμάτων : 378
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ

ΚΙΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΙΝΑ   ΚΙΝΑ Empty11/12/2012, 10:50

Λιγο πρακτις αλλα καλο θα ελεγα για μενα.

Στα δοκιμαστικα δεν πειρα αυτο που θα ηθελα με την μαλακη γομα και εμεινα στην 5η θεση.

Στην εκκινηση ως συνηθως ξεκινησα καλα περνωντας δυο μονοθεσια Sauber & Lotus και κολησα πισω απο RedBull του Γαλανωματι.

Ομως ο ρυθμος του Γαλανωματι και Πρεβεζανου ηταν καλυτεροι οποτε απομακρυνθηκαν και ετσι εμεινα μονος 5ος.

Καποια στιγμη αρχισα να μαχομαι με τον Αξιωτη (ΜcLaren) χωρις ομως να βλεπουμε ο ενας τον αλλο παρα μονο οταν καναμε τα πιτ μας.
Δεν ανισηχησα ιδιαιτερα ομως παρολο που ο Αξιωτης εκανε ιδια στρατιγηκη με Μαλαισια προσπαθωντας να κανει ενα πιτ λιγοτερο απο μενα κρατωντας τα ελαστηκα
παραπανω γυρους γιατι ειχα πιο γρυγορο ρυθμο και θα τον περνουσα ευκολα.
Ομως δεν μου εκανε τη χαρη και στουκαρε στην εισοδο για πιτ ο ασχετος e_no

Τελικα δεν ειχα πλεον κατι για να διεκδηκησω παραπανω απο την 5η θεση και ετσι τελειωσα τον αγωνα μου.


Υ.Γ Εδωσα γυρο στον Λευτερη lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myf1axionteam.hostoi.com/
theBrain

theBrain


Αριθμός μηνυμάτων : 147

ΚΙΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΙΝΑ   ΚΙΝΑ Empty11/12/2012, 11:37

Για να ασχολείσαι τόσο πολύ με τον Λευτέρη δείχνει πόσο πολύ τον φοβάσαι - και καλά κάνεις! Σε πίστα με ευκολότερο πιτ entry ή σε πίστα καράτε, τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά... Laughing

Τώρα που επιστρέφω κι εγώ θα σας γίνουμε διπλός εφιάλτης Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΚΙΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΙΝΑ   ΚΙΝΑ Empty12/12/2012, 05:58

Πολύ καλύτερο Q απ ότι περίμενα μιας και για ακόμη μια φορά δεν ήμουν ικανός να πάρω το 100% των Soft άρα η 2η θέση ήταν δώρο για μένα.
Στον αγώνα μετά από μια πολύ καλή εκκίνηση βρέθηκα 1ος άλλα αυτό κράτησε για λίγο.Η στρατηγική μας εμπνευσμένη από τον Pit Manager μας αποδείχτηκε ότι ήταν η σωστή και η πιο γρήγορη γι αυτόν τον αγώνα αλλά το ελάχιστο πρακτις σε σύγκριση με τους πρώτους 2 αγώνες δεν μας έδωσαν ελπίδες.Επόμενη στάση Μπαχρέιν πριν τη μεγάλη διακοπή για τα Χριστούγεννα.Ελπίζω να είμαστε έτοιμοι και να συλλέξουμε και άλλα δεδομένα με στόχο μετά την διακοπή την κορυφή(ελπίζω Laughing ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
 
ΚΙΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κίνα
» Κίνα
» Κινα
» Κίνα
» Κίνα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Ferrari-
Μετάβαση σε: