Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 VRT Formula Meeting

Πήγαινε κάτω 
+12
Η Μαρια του Δημητρη
Spiros Fakis
papalotis1
abrassard
stauros gr
Silkman
Schumi
Reisis
Nick Atsidakos
manosk69
Fugitiv3R
KnightRiderXD
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty12/5/2013, 01:36

Πολέμαρχε,σου προτείνω να μην κατέβεις Μονακό.Τουλάχιστον με αυτό που είδα εγώ δεν θα τερματίσουν πολλά άτομα.Πήγαινε Καναδά καλύτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
polemarhos




Αριθμός μηνυμάτων : 33

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty12/5/2013, 01:55

θα δω κωστη..και οι 2 πιστες μου αρεσουν εξισου το ιδιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty12/5/2013, 12:47

MONO ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΑ.....



Eφτασα αργα γιατι το κωλοβαρεσα. Τα παιδια ηταν ηδη εκει και ειχαν κανει ηδη ενα prac. Τσιγαρο και ολοι μαζι για αλλο ενα.
Απογοητευση....να μη μπορω με καμια παναγια να κατεβω το 1.23. (Ειχα best 1.22.4 στα προηγουμε δυο Prac που ειχαμε κανει με τα παιδια).

Κληρωση και απο F1aXion εγω, ο Βασιλης και ο Μακης Ντουλιας. Οι αλλοι 3ς αγνωστοι.

Παμε ζεσταμα και επιτελους κανω 1.22.3

Παμε quali και 1.21.7 στην 3η προσπαθεια. 4η προσπαθεια στα δυο πρωτα σεκτορ - 499 αλλα λαθος στο 3ο. Νο problem.

Παμε αγωνα και επιτελους εκανα εκκινηση της προκοπης και εμεινα μπροστα με το Βασιλη πισω στο 1 δευτερο και κατι. Καπου εκανε λαθακι και επεσε στα 4 αλλα who cares αφου δεν ειχαμε σκοπο να κανουμε μαχη μεταξυ μας στον ημιτελικο, απλα να παμε podium με οποια σειρα. Οδηγουσα εντελως χαλαρα με απειρο sort shifting, early breaking και γυριζα ανετα στο 1.22.2-1.22.4.....
Εκει λεω οκ....τον εχουμε τον Θοδωρη.

5ο γυρος...αναβει η ενδειξη των καυσιμων.... Shocked

8ος γύρος.....καυσιμα καπουτ. Shocked


Πριν γυρισει απο το Warm up στο Race μας ειπε ο τυπος. Βαλτε 45 λιτρα. Βαζω. Παει στο race και λεει βαλτε 45 ltr. Βαζω.

Το τι εγινε....κανεις δεν ξερει, το ψαχνανε και αυτοι.... sout

Εγω ομως ξερω τι εγινε....Απλα ήμουν εγώ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty13/5/2013, 01:47

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vastzo

Vastzo


Αριθμός μηνυμάτων : 261
Τόπος : Αυλωναρι Ευβοια

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty13/5/2013, 03:39

Το μόνο που κρατάω από εχθές ήταν ότι βρεθήκαμε οι περισσότεροι παρέα, είδα για πρώτη φίλους που τούς ξέρω χρόνια και αυτό
για μένα ήταν πολύ σημαντικό. allrespect

Για τα αγωνιστικά τώρα, προσωπικά ποτέ δεν κατάφερα να συνηθίσω τον εξομοιωτή, όχι ότι φταίει αυτός, αλλά μάλλον η δική μου απραξία.
Κέρδισα έναν αγώνα καθαρά από τύχη μιας και ο Λευτέρης ήταν κατά πολύ ταχύτερος από εμένα και χρειάστηκε μάλιστα πολλές φορές
να διορθώνω με τα γνωστά "ανάποδά" μου για να μείνω κοντά του και να μην σπάσω στο τεακε στην τελευταία δεξιά 2 γύρους πριν το τέλος.

Σε αυτό το σημείο να προσθέσω και ότι ο Κωστάκης αρνήθηκε να με βοηθήσει γιατί φοβήθηκε να μην του διαλύσω το χρόνο του. shootme down
Φήμες μάλιστα λένε ότι ο μπαμπάς Κωστάκης έριξε στο VRT περίπου 200€ οπότε καταλαβαίνεται τι γίνεται. lol!

Στον τελικό ήμουν κοντά στο Θοδωρή, αφού πριν πάλεψα με τον δεύτερο Μάνο " respect " αλλά "χάζεψα" πάλι στην τελευταία δεξιά, ήρθε ξανά η σβούρα, αλλά αυτή την φορά "έφερε" και σπασμένη αεροτομή οπότε και η εγκατάλειψη.

Ελπίζω να βρω χρόνο για το Μονακό κάτι που είναι πολύ δύσκολο αυτή την στιγμή.

Συγχαρητήρια σε όλους για την συμμετοχή και καλή τύχη σε όσους τρέξουν Μονακό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty13/5/2013, 03:54

Vastzo έγραψε:

Φήμες μάλιστα λένε ότι ο μπαμπάς Κωστάκης έριξε στο VRT περίπου 200€ οπότε καταλαβαίνεται τι γίνεται. lol!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
manosk69

manosk69


Αριθμός μηνυμάτων : 185
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty13/5/2013, 09:08

Αρκετά τα θετικά στοιχεία της χθεσινής ημέρας στο VRT με σίγουρα καλύτερο την σίσφιξη των μεταξύ μας σχέσεων όπως είπε και ο Βασίλης...
έφθασα κατα τις 17:30μμ και πρίν προλάβω να πιώ την πρώτη τζούρα του καφέ έφθασε και ο teammate μου φουριόζος για ζέσταμα practice πριν ξεκινήσουν οι διαδικασίες του αγώνα και πριν καλά καλά πούμε με τον Βασίλη και τον Θοδωρή 2 λέξεις τους οποίους και συνάντησα πρώτη φορά απο κοντά εχθές.

Στα practice (ζέσταμα και επίσημο) δεν βελτίωσα καθόλου τον χρόνο μου ήμουν στο 1,23 παρά μόνο μου πήρα το feeling που λεει και ο Πουρναράκης της πίστας...
Στον ημιτελικό ξεκίνησα 5ος έκανα πολύ καλή εκκίνηση και πέρασα στην 3η θέση πολύ γρήγορα όπου λίγο μετά έδινα μάχη με τον Γιάννη που ακολουθούσε...και εξαπέλυε επιθέσεις για το προσπέρασμα
κάτι το οποίο του αρνήθηκα πεισματικά παίζοντας χωρίς καλή άμυνα.
στο Q του τελικού κατέβηκα στο 1,22 έχοντας την 4η θέση και στον τελευταίο γύρο του Q ο Βασίλης πέρασε μπροστά μου και με έριξε στην 5η.
Ακόμα καλύτερη εκκίνηση στον τελικό και στην Κ1 απειλούσα με προσπέρασμα τον Θοδωρή που ήταν 1ος.
Επαιξα φουλ επίθεση στους 3 πρώτους γύρους αλλά δεν κατάφερα να τον περάσω και κάπου εκεί με πέρασε ο Βασίλης τον οποίο άκουγα συνέχεια πίσω αλλά χωρίς να μπορώ να τον δω απο τους καθρέπτες για να υπολογίσω πότε θα κλείνω τις γραμμές μου.Συνέχισα με επίθεση στον Βασίλη με την διαφορά μας να είναι απο 0,5-1sec όπου σβούρηξε μπροστά μου στην τελευταία στροφή της πίστας και πέρασα 2ος όπου έμεινα εκεί μέχρι το τέλος του αγώνα κάνοντας κυρίως συντήρηση τις διαφοράς μου απο τον Ντούλια που ήταν 3ος.
Μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες...

ΤΟΥΡΜΠΑΤΟΙ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ sofos ραντεβού στον Καναδά γιατί στο Μονακό εγω τουλάχιστον θα κάνω ως συνήθως παρέα στις μπαριέρες. Very Happy


Όσο για τι φήμες περί 200€ του μπαμπά Κωστάκι φωτιά χωρίς καπνό δεν υπάρχει secret

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty15/5/2013, 01:42



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty15/5/2013, 13:29


Χάλια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty15/5/2013, 13:43

Και δεν ιδρωσε καν......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty15/5/2013, 13:57

Τι είναι ιδρώτας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty25/5/2013, 11:47

Γίναμε 3 οι νέοι!!!Μεγάλος νικητής ο Πολέμαρχος!!!Μπράβο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
polemarhos




Αριθμός μηνυμάτων : 33

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty25/5/2013, 21:02

Ηταν πολυ δυνατη νικη στο μονακο,λογω πιστας παντα,και γενικα ολα πηγαν οπως επρεπε να πανε...3/3 F1 AXION BOYS!!!.thx κωστη!



F1 AXION STYLE!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty25/5/2013, 23:11

Μπραβο Πολεμαρχε!!! Αντε να δουμε και τα βιντεο τωρα!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
polemarhos




Αριθμός μηνυμάτων : 33

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty26/5/2013, 02:59

thx Jim...πρεπει να δειτε το βιντεο του αγωνα για να δειτε τον ορισμο του εγωισμου απο εναν αλλο οδηγο ο οποιος σηκωθηκε και εφυγε,επειδη ΕΦΤΑΙΓΕ!!!..αν ειναι δυνατον...πηρε ολα τα μονοθεσια στον λαιμο του,ολοι παθαμε ζημια... sout sout sout αλλα.....f1axion rules!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty26/5/2013, 03:10

Για αυτό ρε να κανονίσουμε να περάσουμε όλοι και να είμαστε από την F1aXion....Να κάνουμε το VRT δική μας υπόθεση greekflag
Μένουν για την μικρή κατηγορία ο Κατέλας,ο Χρύσογλου και ο Σταύρος που θα είναι του χρόνου Team... secret (μόνο ο Λευτέρης και ο Κατέλας θα έχουν μυστικά; Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
manosk69

manosk69


Αριθμός μηνυμάτων : 185
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty26/5/2013, 03:16

KnightRiderXD έγραψε:
Για αυτό ρε να κανονίσουμε να περάσουμε όλοι και να είμαστε από την F1aXion....Να κάνουμε το VRT δική μας υπόθεση greekflag

Ηδη είναι υπόθεση της F1axion με τόσους συμμετέχοντες...

Μπράβο Πολέμαρχε!!! trophy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty26/5/2013, 04:21

Ελα ρε ειχαμε τετοιο σκηνικο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
polemarhos




Αριθμός μηνυμάτων : 33

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty26/5/2013, 06:32

Ακριβως..ειναι ηδη υποθεση της f1axion!!!..Ναι jim,ξεκιναει ο αγωνας,και ειμαι 1ος στην εκκινηση,και ξεκιναω παρα πολυ καλα...εχω τοποθετηθει για να στιψω ομορφα,και ξαφνικα ακουω ενα ΓΚΑΠ,και ειμαι πανω στις μπαριερες...με εμβολισε για να περασει..εν συνεχεια,ανεβαινω 2ος στην ευθεια,και περναμε απο το καζινο,κανει οδηγικο λαθος,κολλαω πισω του,εχω αποφασισει οτι θα τον περασω στην στροφη μετα το καζινο,κλεινει μια εσωτερικη,εχω μπει εγω εσωτερικη κανονικα καιιιιιιιιιιιιιιιι ΞΑΝΑΚΛΕΙΝΕΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ με αποτελεσμα να με κολλησει στον εσωτερικο τοιχο καθως στριβουμε,και αυτος ειναι στην εξωτερικη...το μονοθεσιο ειναι ανεξελεκτο,και ελπιζω οτι θα στριψει..με τα 1000ζορια το εσωσα,αλλα αυτος δεν το εσωσε με αποτελεσμα να γυρισει,και να γινει το μακελειο!!!!.τελικα κερδισα για 48 sec,και πηγαινα αερα με ζημια,αλλα προσεκτικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty26/5/2013, 10:24

greekflag
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty26/5/2013, 11:34

Nice! Wink
Ποιος ηταν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
polemarhos




Αριθμός μηνυμάτων : 33

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty26/5/2013, 22:02

Βαγγελης Αρβανιτακης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty29/5/2013, 23:33

Σήμερα εγώ και ο Γιάννης θα κατέβουμε VRT..Όποιος μπορεί και θέλει να περάσει...(Λογικά κατά της 6)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty30/5/2013, 03:48

Άκυρο το σημερινό λόγω έλλειψης συμμετοχών Razz ..Γράφτε πότε μπορείτε αύριο ή μεθαύριο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: VRT Formula Meeting   VRT Formula Meeting - Σελίδα 6 Empty12/6/2013, 10:12

Μπορείτε αυτό το Σάββατο να κατέβουμε να παίξουμε παρέα παιδιά; bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
 
VRT Formula Meeting
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Παρόμοια θέματα
-
» Formula Face
» Meeting
» meeting Ηρακλειο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά Θέματα :: Διάφορα Θέματα-
Μετάβαση σε: