Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Brazil

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Brazil Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Brazil   Brazil Empty4/6/2013, 00:13

Ενας καλος γυρος στο τελος του Q μ εδωσε την 3 θεση μπροστα απο τον Teammate μου εε..πρωην Teammate μου (πλεον Razz ).Η εκκινηση ηταν καλη μετα απο καιρο περασαμε και οι 2 τον Παριση και με το DT του μας εδωσε το πανω χερι.Μετα απλος διατηρουσαμε την διαφορα που μας χαρισαν απο τα Lotus μιας και οποτε ρωτουσα τον Τζωρτζη τι γινεται που ειναι επερνα μονο μια απαντηση, "ο Ιορδανης τρακαρε", "ο Παρισης το εχασε".Δυστιχως ο Pit Manager μου δεν μου επετρεπε να το πατησω (!) ειδικα απο την στιγμη που ειχε ξεκαθαρησε το τοπιο και καποιος εβγαλε γλωσσα αλλα δεν θα ξανασυμβει αυτο Twisted Evil . Μπραβο σε ολους για την Βραζιλια, και ενα ακομη μεγαλυτερο ΜΠΡΑΒΟ σε οσους αντεξαν μια ολοκληρη σεζον μαζι μας greekflag .
Μετα να πω ενα μικρο μπραβο στο Σπυρο γιατι αποφασισε να τρεξει σοβαρα στην Βραζιλια αλλα δεν ηταν αρκετο γιατι ολη την σεζον τα ... whiteflag .
Μετα να πω ενα ευχαριστω στον Τζωρτζη για την βοηθεια του ολη την σεζον.

greekflag greekflag greekflag trophy greekflag greekflag greekflag
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

Brazil Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Brazil   Brazil Empty4/6/2013, 00:28

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
 
Brazil
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Brazil GP
» brazil GP
» Brazil GP
» Brazil GP
» Brazil GP

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion Πρωτάθλημα 2012-2013 :: Κεντρικά Ομάδων :: Ferrari-
Μετάβαση σε: