Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π

Πήγαινε κάτω 
+22
Antonis Kliamenakis
mad_dog
Leon
Lazosrai
KnightRiderXD
michael
Spiros Fakis
Nick Atsidakos
proedros4
Vastzo
Billie Jean
Reisis
Manos Monster
Stephen
killbill
Migiagi
Gergis Pashalis
Schumi
Fugitiv3R
Armada
Giouvannakis Asterios
Silkman
26 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 03:38

Χτες παρουσιασε το Pc μου το εξής:

Το ειχα αφησει ανοιχτο αρκετη ωρα και καποια στιγμη το ακουω απο το αλλο δωματιο να κανει restart. Οταν πηγα μεσα διαπιστωσα οτι εκανε συνεχεια restart. Φόρτωνε μέχρι την οθόνη των XP, εννόω την οθόνη που φορτώνει η μπαρα των μονιτορ και αμέσως κανει restart και ξανά και ξανά! Βγάζει πριν από κάθε restart μια μπλε οθόνη η οποία γράφει κατι αλλα κλείνει υπερβολικά γρήγορα πριν προλαβεις να διαβασεις το παραμικρο και ξανα restart και ξανα και ξανα. Δοκιμασα τα safe mode, last known configuration αλλα τιποτα.
Σας λεει κατι το σύμπτωμα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Giouvannakis Asterios

Giouvannakis Asterios


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Τόπος : Thessaloniki

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 03:53

Silkman έγραψε:
Χτες παρουσιασε το Pc μου το εξής:

Το ειχα αφησει ανοιχτο αρκετη ωρα και καποια στιγμη το ακουω απο το αλλο δωματιο να κανει restart. Οταν πηγα μεσα διαπιστωσα οτι εκανε συνεχεια restart. Φόρτωνε μέχρι την οθόνη των XP, εννόω την οθόνη που φορτώνει η μπαρα των μονιτορ και αμέσως κανει restart και ξανά και ξανά! Βγάζει πριν από κάθε restart μια μπλε οθόνη η οποία γράφει κατι αλλα κλείνει υπερβολικά γρήγορα πριν προλαβεις να διαβασεις το παραμικρο και ξανα restart και ξανα και ξανα. Δοκιμασα τα safe mode, last known configuration αλλα τιποτα.
Σας λεει κατι το σύμπτωμα?



Silkman,

καταρχάς έλεγξε όλα τα καλώδια ρευματα κ.τ.λ. ( έτσι για τα τυπικά ποτε δεν ξέρεις.)

το pc σου πόσο καιρό έχεις να το " ξεσκονίσεις " ???

μιλάω για κανονικό ξεσκόνισμα όμως έτσι... άνοιξε το κουτι και " φύσα ή ρούφα " (ανάλογα με το τι μηχάνημα έχεις ) (άν έχεις)..

όταν μου παρουσίασε έμενα το pc μου παρόμοιο με αυτά που λές αυτό έκανα... ένα καλό ξεσκόνισμα.....και μετά όλα πάλι οκ..

εάν θές λεπτομέρειες για πώς το έκανα( γιατί πιστεύω ότι έπαιξε ρόλο ο τρόπος καθαρίσματος) ξέρεις πως θα με βρεις...

Τώρα ένας φίλος μου που είχε πάθει κάατι παρόμοιο είχε χαλάσει την κάρτα γραφικών.....

τι να σου πω.. δοκίμασε και βλέπεις.

ελπίζω να σε κάλυψα.... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 04:06

Silkman έγραψε:
Χτες παρουσιασε το Pc μου το εξής:

Το ειχα αφησει ανοιχτο αρκετη ωρα και καποια στιγμη το ακουω απο το αλλο δωματιο να κανει restart. Οταν πηγα μεσα διαπιστωσα οτι εκανε συνεχεια restart. Φόρτωνε μέχρι την οθόνη των XP, εννόω την οθόνη που φορτώνει η μπαρα των μονιτορ και αμέσως κανει restart και ξανά και ξανά! Βγάζει πριν από κάθε restart μια μπλε οθόνη η οποία γράφει κατι αλλα κλείνει υπερβολικά γρήγορα πριν προλαβεις να διαβασεις το παραμικρο και ξανα restart και ξανα και ξανα. Δοκιμασα τα safe mode, last known configuration αλλα τιποτα.
Σας λεει κατι το σύμπτωμα?

Επιτέλους......έλεγα θα το γράψει δε θα το γράψει που θα πάει....... Να ξέρεις ότι οι ευχές μου πιάνουν.......... Έτσι για να μάθεις άλλη φορά αν με διώξεις από την ομάδα...... Απλά πράγματα......

Με τιμή

Godsend........ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Icon_lol ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Icon_lol ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Icon_lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 04:14

Τι τροφοδοτικό έχεις επάνω και πόσες συσκευες usb χρησιμοποιείς;
Όλο το configuration του pc γράψε να καταλάβουμε καλύτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 04:31

Ευχαριστώ αυτούς που αποκρίθηκαν εκτός απο τον "Αρμάδα τον εκδικητή τον ΙV" lol!

Με τη σειρά για τους άλλους δεν παίζει θέμα ξεσκονίσματος γιατί άλλαξα προσφατα (πριν κανα εναμιση μηνα) τροφοδοτικό και το κάνανε λαμπίκο μέσα.
Τώρα ο Ιορδάνης με έβαλε σε σκέψεις με τις Usb. Προχτές αγόρασα νεο πληκτρολόγιο usb. Το Pc γενικότερα φερει δυο σκληρούς, το τροφοδοτικο ειναι στα 500W, καρτα γραφικων nvidia8800, ειναι dual core στα 2.2 με 1gb μνημη (για τα δυο τελευταια ισως να τα εχω μπερδεψει)....χμ.....τι αλλο.......ο ενας σκληρος ειναι 10gb και ό άλλος 80gb,κάρτα ήχου realtek νομιζω λέγετε 5.1.
Εδω και παρα πολυ καιρο, χρονια....τρωει κατι κολληματα. Συγκεκριμενα ανοιγει καμια φορα (οχι συχνα) και μενει στο μονιτορ Login των windows και κολλαει και αλλες φορες την ωρα του αγωνα στο rfactor εχει τυχει να παγωσει.

Οτι σκαμπαζα ειπα...........θα ανεβει κανεις αθηνα που να σκαμπαζει απο αυτα Ιορδάνη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Giouvannakis Asterios

Giouvannakis Asterios


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Τόπος : Thessaloniki

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 04:36

Silkman έγραψε:
Ευχαριστώ αυτούς που αποκρίθηκαν εκτός απο τον "Αρμάδα τον εκδικητή τον ΙV" lol!

Με τη σειρά για τους άλλους δεν παίζει θέμα ξεσκονίσματος γιατί άλλαξα προσφατα (πριν κανα εναμιση μηνα) τροφοδοτικό και το κάνανε λαμπίκο μέσα.
Τώρα ο Ιορδάνης με έβαλε σε σκέψεις με τις Usb. Προχτές αγόρασα νεο πληκτρολόγιο usb. Το Pc γενικότερα φερει δυο σκληρούς, το τροφοδοτικο ειναι στα 500W, καρτα γραφικων nvidia8800, ειναι dual core στα 2.2 με 1gb μνημη (για τα δυο τελευταια ισως να τα εχω μπερδεψει)....χμ.....τι αλλο.......ο ενας σκληρος ειναι 10gb και ό άλλος 80gb,κάρτα ήχου realtek νομιζω λέγετε 5.1.
Εδω και παρα πολυ καιρο, χρονια....τρωει κατι κολληματα. Συγκεκριμενα ανοιγει καμια φορα (οχι συχνα) και μενει στο μονιτορ Login των windows και κολλαει και αλλες φορες την ωρα του αγωνα στο rfactor εχει τυχει να παγωσει.

Οτι σκαμπαζα ειπα...........θα ανεβει κανεις αθηνα που να σκαμπαζει απο αυτα Ιορδάνη?



κοίταξε το θέμα με τις usb σου... και εάν έχεις συνδέσει κάτι καινούργια κ.τ.λ. αλλαξέ τα θύρες.... δοκίμασε και δες τα αποτελέσματα...
αλλιώς το 500W τροφοδοτικο τσέκαρε το για καλό και για κακό..!!!!! Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 04:37

Κάποιος που έπαιρνε τηλέφωνο αλλά ήταν κλειστό το κινητό του άλλου..... Πήγαινε αγόρασε ένα σκληρό της προκοπής και ένα τροφοδοτικό άνω των 700.... Σκρουτζ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 04:40

To Κινητο εχει προβλημα. Το γνωστο πρόβλημα Puk....ειναι αυτο δηλαδη που καποιος προσπαθει να βαλει το Pin τρεις φορες λαθος και πετυχαινει!

Ετσι και οντως θελει μεγαλυτερο τροφοδοτικο........το ειχα δωσει σε εναν εδω στην εταιρεια την πρωτη φορα που καηκε το τροφοδοτικο και ειχε επανω ενα 800!! και μου λεει αυτος με βαση αυτα που εχεις επανω σου κανει μια χαρα το 500αρι.....ετσι και ειναι αυτο...τι τον κανω...για πειτε με....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 04:41

Silkman έγραψε:
To Κινητο εχει προβλημα. Το γνωστο πρόβλημα Puk....ειναι αυτο δηλαδη που καποιος προσπαθει να βαλει το Pin τρεις φορες λαθος και πετυχαινει!

Ετσι και οντως θελει μεγαλυτερο τροφοδοτικο........το ειχα δωσει σε εναν εδω στην εταιρεια την πρωτη φορα που καηκε το τροφοδοτικο και ειχε επανω ενα 800!! και μου λεει αυτος με βαση αυτα που εχεις επανω σου κανει μια χαρα το 500αρι.....ετσι και ειναι αυτο...τι τον κανω...για πειτε με....

Βάζεις τον Αρμάδα να κάνει μια ευχή...!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 04:44

Silkman έγραψε:
Ευχαριστώ αυτούς που αποκρίθηκαν εκτός απο τον "Αρμάδα τον εκδικητή τον ΙV" lol!

Με τη σειρά για τους άλλους δεν παίζει θέμα ξεσκονίσματος γιατί άλλαξα προσφατα (πριν κανα εναμιση μηνα) τροφοδοτικό και το κάνανε λαμπίκο μέσα.
Τώρα ο Ιορδάνης με έβαλε σε σκέψεις με τις Usb. Προχτές αγόρασα νεο πληκτρολόγιο usb. Το Pc γενικότερα φερει δυο σκληρούς, το τροφοδοτικο ειναι στα 500W, καρτα γραφικων nvidia8800, ειναι dual core στα 2.2 με 1gb μνημη (για τα δυο τελευταια ισως να τα εχω μπερδεψει)....χμ.....τι αλλο.......ο ενας σκληρος ειναι 10gb και ό άλλος 80gb,κάρτα ήχου realtek νομιζω λέγετε 5.1.
Εδω και παρα πολυ καιρο, χρονια....τρωει κατι κολληματα. Συγκεκριμενα ανοιγει καμια φορα (οχι συχνα) και μενει στο μονιτορ Login των windows και κολλαει και αλλες φορες την ωρα του αγωνα στο rfactor εχει τυχει να παγωσει.

Οτι σκαμπαζα ειπα...........θα ανεβει κανεις αθηνα που να σκαμπαζει απο αυτα Ιορδάνη?

Εαν όντως ο σκληρός σου είναι 10 GB και έχεις εκεί την εγκατάσταση των XP χλωμά τα πράγματα....... Το 1 GB μνήμη θα μου έλεγε κάτι.......ή ότι η μνήμη τα έφτυσε......Το τροφοδοτικό σου ούτε μικρό ούτε μεγάλο.....δεν μου φαίνεται ότι δεν μπορεί να τα σηκώσει......

Περισσότερο μου έρχεται ο μικρός συνδυασμός του σκληρού με τη "λίγη" μνήμη.... εδώ ναι μπορεί να έχεις και προβλήματα και κολλήματα...... ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Icon_lol ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Icon_lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 05:20

Τροφοδοτικο ειναι μια χαρα.Δοκιμασε την RAM και καρτα γραφικων (αμα βγαζει μπλε οθονη).Αλλα τι μπλε?Μπλε με λογοτυπο των Windows η ολη μπλε η οθονη (με τα γνωστα αλλαμπουρνεζικα)?Αμα βγαζει μπλε οθονη με το λογοτυπο των Windows η ζημια ειναι στα Windows.Αμα βγαζει την αλλη ειναι καρτα γραφικων η RAM.Δοκιμασε αλλες ραμ η και κανε ρεσετ το BIOS βγαλε βαλε μπαταρια.

Δεν μου ερχονται αλλα ελπιζω να βοηθησα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 05:27

Schumi έγραψε:
Τροφοδοτικο ειναι μια χαρα.Δοκιμασε την RAM και καρτα γραφικων (αμα βγαζει μπλε οθονη).Αλλα τι μπλε?Μπλε με λογοτυπο των Windows η ολη μπλε η οθονη (με τα γνωστα αλλαμπουρνεζικα)?Αμα βγαζει μπλε οθονη με το λογοτυπο των Windows η ζημια ειναι στα Windows.Αμα βγαζει την αλλη ειναι καρτα γραφικων η RAM.Δοκιμασε αλλες ραμ η και κανε ρεσετ το BIOS βγαλε βαλε μπαταρια.

Δεν μου ερχονται αλλα ελπιζω να βοηθησα Wink

Όχι, η μπλε οθόνη γράφει κάτι αλλα πολύ γρήγορα αλλάζει και δε προλαβαίνω να τα διαβάσω. Το μόνο που διάβασα γράφει κάπου "update bios".
Αν ειναι να κανω Reset το Bios Πως το κανω?....απο εκει που λεει πατα DEL to enter setup και μετα τι βαζω?..Load default?

Aυτο που λες βαλε βγαλε μπαταρια?...εχει μπαταρια το desktop pc Μου?...νομιζα μονο τα λαπιτοπια εχουν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 05:30

Silkman έγραψε:
Schumi έγραψε:
Τροφοδοτικο ειναι μια χαρα.Δοκιμασε την RAM και καρτα γραφικων (αμα βγαζει μπλε οθονη).Αλλα τι μπλε?Μπλε με λογοτυπο των Windows η ολη μπλε η οθονη (με τα γνωστα αλλαμπουρνεζικα)?Αμα βγαζει μπλε οθονη με το λογοτυπο των Windows η ζημια ειναι στα Windows.Αμα βγαζει την αλλη ειναι καρτα γραφικων η RAM.Δοκιμασε αλλες ραμ η και κανε ρεσετ το BIOS βγαλε βαλε μπαταρια.

Δεν μου ερχονται αλλα ελπιζω να βοηθησα Wink

Όχι, η μπλε οθόνη γράφει κάτι αλλα πολύ γρήγορα αλλάζει και δε προλαβαίνω να τα διαβάσω. Το μόνο που διάβασα γράφει κάπου "update bios".
Αν ειναι να κανω Reset το Bios Πως το κανω?....απο εκει που λεει πατα DEL to enter setup και μετα τι βαζω?..Load default?

Aυτο που λες βαλε βγαλε μπαταρια?...εχει μπαταρια το desktop pc Μου?...νομιζα μονο τα λαπιτοπια εχουν..


Μην ασχοληθείς με το bios.....περίμενε βοήθεια...... Motherboard + Silkman τζιζ...... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty12/1/2010, 08:30

Xaxa .Αμα κανει τζιζ οπως λεει ο Fugi τοτε κλεισε γενικο παρε φακο και ανοιξε το κουτι Very Happy .
Δεξια λιγο κατω απο το κεντρο εχει μια μπαταρια λιθιου.Αφου βεβαιωθεις οτι δεν εχεις στο ρευμα το πσ βγαλτην και ξαναβαλτην επιτοπου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty13/1/2010, 04:11

Τελικά οι ειδικοί κατέληξαν στο συμπέρασμα οτι είναι πρόβλημα λογισμικού. Το Hardware είναι οκ όποτε αυτή τη στιγμή που μιλάμε μου κάνουν format. Αυτό θα πεί ότι χάνω το rfactor και installation ξανά απο την αρχή....πφφφ...Ευτυχώς έχω κρατήσει back up το κράνος μου.
Το καλό ήταν ότι μπόρεσα και έσωσα με τη βοήθεια των ειδικών τα αρχεία μου. Θα μου το παραδώσουν παρασκευή επομένως μη με ψάχνετε στο Msn πριν την παρασκευή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty13/1/2010, 04:56

επομενος η μπλε οθονη 100% ειχε λογοτυπο των windows
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Gergis Pashalis




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Τόπος : Αθηνα ,

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty15/1/2010, 08:22

Schumi έγραψε:
επομενος η μπλε οθονη 100% ειχε λογοτυπο των windows

Τις τελευταιες ημερες εχω αυτο το προβλημα, σημερα λεω να κατσω να το κανω φορματ.


Ειδωμεν ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion.gr
Migiagi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Migiagi


Αριθμός μηνυμάτων : 237
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty5/2/2010, 10:05

Γεια σας παίδες. Έχω το εξής πρόβλημα. Όταν ξεκινάω ένα Race Weekend αν πατήσω να κάνω next session αρχίζει να ακούγεται ένας επαναλαμβανόμενος ήχος από τα ηχεία. Κάτι σαν μηχάνημα να δουλεύει. Πατάω Finish Session και σταματάει. Μόλις μπω να τρέξω στο επόμενο session ξαναρχίζει.

Ξέρει κάποιος αν κάνω κάτι λάθος να με βοηθήσει?


Ευχαριστώ εκ των προτέρων Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gergis Pashalis




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Τόπος : Αθηνα ,

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty5/2/2010, 11:32

Migiagi έγραψε:
Γεια σας παίδες. Έχω το εξής πρόβλημα. Όταν ξεκινάω ένα Race Weekend αν πατήσω να κάνω next session αρχίζει να ακούγεται ένας επαναλαμβανόμενος ήχος από τα ηχεία. Κάτι σαν μηχάνημα να δουλεύει. Πατάω Finish Session και σταματάει. Μόλις μπω να τρέξω στο επόμενο session ξαναρχίζει.

Ξέρει κάποιος αν κάνω κάτι λάθος να με βοηθήσει?


Ευχαριστώ εκ των προτέρων Wink

Ειναι ενα "Bug" σε 2-3 πιστες.Λογικα στην τουρκια το συναντας.Σε ολους γινεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion.gr
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty5/2/2010, 11:40

Gergis Pashalis έγραψε:
Migiagi έγραψε:
Γεια σας παίδες. Έχω το εξής πρόβλημα. Όταν ξεκινάω ένα Race Weekend αν πατήσω να κάνω next session αρχίζει να ακούγεται ένας επαναλαμβανόμενος ήχος από τα ηχεία. Κάτι σαν μηχάνημα να δουλεύει. Πατάω Finish Session και σταματάει. Μόλις μπω να τρέξω στο επόμενο session ξαναρχίζει.

Ξέρει κάποιος αν κάνω κάτι λάθος να με βοηθήσει?


Ευχαριστώ εκ των προτέρων Wink

Ειναι ενα "Bug" σε 2-3 πιστες.Λογικα στην τουρκια το συναντας.Σε ολους γινεται.


χαχαχαχαχαχαχχα.......έχω την αίσθηση ότι λέτε για τον ήχο των θεατών στις κερκίδες...... είναι όντως σε μερικές πίστες.......και κάνουν την εμφάνισή τους νομίζω από τα προκριματικά...... ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Icon_lol ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Icon_lol ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Icon_lol ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Icon_lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Migiagi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Migiagi


Αριθμός μηνυμάτων : 237
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty5/2/2010, 11:49

Ναι όντως οι πίστες που το κάνει είναι:

Αυστραλία
Μαλαισία
Τουρκία
Ουγγαρία
Ιαπωνία


Σε περίπτωση που θέλω να κάνω αγώνα εκεί υπάρχει κάποιος τρόπος να το σταματήσω? Είναι αρκετά ενοχλητικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Migiagi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Migiagi


Αριθμός μηνυμάτων : 237
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty5/2/2010, 11:56

Οκ το έφτιαξα. Ήταν αυτό που είπε ο Armada. Απλά έβγαλα τα 2 αρχεία "fans" από τον φάκελο sounds και είναι όλα οκ.


Ευχαριστώ παιδιά Wink



P.S. Υπάρχει περίπτωση να προκαλέσει missmatch στον server επειδή έβγαλα αυτά τα αρχεία?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty5/2/2010, 14:06

Migiagi έγραψε:
Οκ το έφτιαξα. Ήταν αυτό που είπε ο Armada. Απλά έβγαλα τα 2 αρχεία "fans" από τον φάκελο sounds και είναι όλα οκ.


Ευχαριστώ παιδιά Wink



P.S. Υπάρχει περίπτωση να προκαλέσει missmatch στον server επειδή έβγαλα αυτά τα αρχεία?

αυτο ειναι?>!?!?!?!?!!!!!!???>>>>???!

ολοκληρο πρωταθλημα ακουγα αυτο το 6@$%^&^$@#$%^ και δεν ηξερα τι ειναι. παντως ακουγετε σαν κολλημενο ροποκλειδο για πιτ στοπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty1/3/2010, 14:35

Αν είχα βαριοπούλα θα το είχα σπάσει το pc αυτή τη στιγμή! 🔨 Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

3ος,! 13 γύρους πριν το τέλος, με τον Τζώτζη να με έχει καταπόδας και πάλι τα ίδια. Το pc φρίζαρε, με άλλα λόγια πάγωσε η οθόνη σαν να πάτησα pause, για 6 δευτερόλεπτα......και όταν ξεκώλησε ΧΑΛΙΑ ΓΡΑΦΙΚΑ. Ναι μεν έβλεπα την πιστα αλλα ο δρόμος είχε άλλο χρώμα δεν διεκρινες τις πινακίδες γενικά ολοκληρωτική αλλοίωση της εικόνας.

Έχει ρε παιδιά κανείς καμιά ιδέα τι πράγμα είναια αυτο επιτέλους???? Τo pc έιναι πάρα πολύ καλο:

WINDOWS XP PROFESSIONAL 2002, SERVICE PACK 3
INTEL CORE 2 CPU 6600@ 2.4Ghz, 2.00gb of ram, nvidia geforce 8800.

Έχει κανείς καμιά ιδέα γιατί έχω φάει τόσο τρελλή ξενέρα να τα πηγαίνω τόσο καλά και να μου πουλάει το πισι που ειλικρινά σκέφτομαι να μην ξανατρέξω.
Κρίμα κι άδικο δηλαδή........ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π Empty1/3/2010, 14:47

Βγάλε το Service Pack 3 και βάλε το Service Pack 2 για αρχή.
Μετά άλλαξε κάρτα γραφικών και μέτρησε τις μνήμες. Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να είναι οι μνήμες.

Δύσκολο να το βρεις πάντως αφού δεν στο κάνει συστηματικά.
Α, και για τον αγώνα θέλω τους 25 πόντους μου έτσι? Είπα πρώτος τι θα κάνει ο Kimi τη νέα χρονιά. Αφου σας είπα τον ρώτησα ο ίδιος. Αίντε να δούμε... :study:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 9Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά Θέματα :: Διάφορα Θέματα-
Μετάβαση σε: