Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π

Πήγαινε κάτω 
+22
Antonis Kliamenakis
mad_dog
Leon
Lazosrai
KnightRiderXD
michael
Spiros Fakis
Nick Atsidakos
proedros4
Vastzo
Billie Jean
Reisis
Manos Monster
Stephen
killbill
Migiagi
Gergis Pashalis
Schumi
Fugitiv3R
Armada
Giouvannakis Asterios
Silkman
26 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty23/8/2010, 04:44

Την κατεβασα φυσικα.
error loading texture SPAIN for material FLAG_SPAIN4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty23/8/2010, 04:49

Reisis έγραψε:
Την κατεβασα φυσικα.
error loading texture SPAIN for material FLAG_SPAIN4

Αντιμετώπισε κάποιος αλλος το ιδιο προβλημα με την JEREZ?....Eμενα μου δουλεψε κανονικα.

Μαλλον με καποιο κονφλικτ μου ακουγεται....εχεις αλλη jerez στο pc?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty23/8/2010, 05:40

Το ελυσα.
Θα ακουστει πολυ κουλο.
Ειχα ολα τα γραφικα στο low και στο off και δεν την εκανε load.
Τα ανεβασα ολα Full και on και μπηκα μια χαρα.
Αλλαξα και τα DX να δω αν παιζει ρολο αλλα μπηκα με ολα.
bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty23/8/2010, 06:02

Reisis έγραψε:
Το ελυσα.
Θα ακουστει πολυ κουλο.
Ειχα ολα τα γραφικα στο low και στο off και δεν την εκανε load.
Τα ανεβασα ολα Full και on και μπηκα μια χαρα.
Αλλαξα και τα DX να δω αν παιζει ρολο αλλα μπηκα με ολα.
bounce


Πφφφφφφφφφφ.............και να σκεφτεις οτι το διαβασα στο φορουμ τους οτι καποιοι αντιμετωπισαν τετοιο προβλημα κι ομως δεν μου περασε καν απο το μυαλο να στο πω.
Καμια φορα το μυαλο κολλαει....

Το ποιοοοοο????????? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty29/9/2010, 08:50

Μια βοηθεια καλε κυριε....

Ενα προβληματακι προεκυψε αν γνωριζεται κατι επ'αυτου παρακαλω......

Ξαφνικα (προφανως κατι εχω κανει αλλα δε ξερω τι)..οταν πληκτρολογω ελληνικα και παταω το πληκτρο για τον τονισμο των λεξεων μου βγαινει αυτο: ΄΄
Δηλαδη δυο τονοι!!!


Καμια ιδεα? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Stephen

Stephen


Αριθμός μηνυμάτων : 59

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty29/9/2010, 09:21

π΄΄αρε καινο΄΄υριο πληκτρολ΄΄ογιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty30/9/2010, 07:09

Silkman έγραψε:
Μια βοηθεια καλε κυριε....

Ενα προβληματακι προεκυψε αν γνωριζεται κατι επ'αυτου παρακαλω......

Ξαφνικα (προφανως κατι εχω κανει αλλα δε ξερω τι)..οταν πληκτρολογω ελληνικα και παταω το πληκτρο για τον τονισμο των λεξεων μου βγαινει αυτο: ΄΄
Δηλαδη δυο τονοι!!!


Καμια ιδεα? Rolling Eyes

ΤΟ ΕΛΥΣΑ! Ειναι ιος που παει στο registry και προκαλει το προβλημα. Με τη χρήση του malware antibytes καθαρισε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty15/10/2010, 11:15

λοιπον ακουστε την σημερινη μου ιστορια.

εδω και πολυ καιρο εχω προβλημα με την τιμονιερα μου. τωρα πια εγινε τεραστιο μιας και χαλασε και το αριστερο padle. σχεδον τα μισα κουμπια ειναι off οποτε πηρα τηλ τον αντιπρωσοπο και μου ειπε να παω αποκει.

αφου λοιπον πηγα απο το αιγαλεω στο χαλανδρι και εφαγα 2ωρες στην κινηση και στο ψαξιμο (ηταν πολυ χωμενο) εφτασα και του την εδειξα. ηταν πολυ εξυπηρετικος και αφου διαπιστωσε οτι ηταν σε πολυ κακη κατασταση αλλα ειχε τυχει αρκετα καλης χρησης απο μερους μου, μου την αντικατεστησε. η εγγυηση ειχε ληξη, αποδειξη δεν του πηγα αλλα ειχε την καλοσυνη να μου δωσει μια του κουτιου (την ανοιξε μπροστα μου)

οι γκαντεμιες....

επειδη εκανα λαθος στον αριθμο της οδου, πηγα πρωτα στο 2 και οχι στο 24 που ηταν η αποθηκη. οταν ξανανεβηκα στη μηχανη λοιπον ξεχασα το disclock (αυτο που κλειδωνει το δισκοφρενο) και ξεκινησα. αποτελεσμα-> επεσα κατω εντυπωσιακα χωρις βεβαια να χτυπησω αλλα στραβωσα ασχημα τη δισκοπλακα. 90ευρω ζημια για να φτιαξω μια τιμονιερα των 95!!!

αυτο ομως δεν ηταν το μοναδικο μου ατυχημα....

εφτασα σπιτι και δοκιμασα την τιμονιερα. δυστυχως το κεντρο του τιμονιου δεν ειναι το κεντρο που βλεπει και ο υπολογιστης.


αν καποιος ξερει πως φτιαχνετε ας μου πει και μενα.


αποτελεσμα.

καλες κακες οι thrustmaster δεν ξερω. παντως ενω ο αντιπροσωπος ηταν γαμω τα ατομα και με εξυπηρετησε, θα τις αποφυγω στο μελλον λογω εγγυησης (1χρονος).


ειμαι μειον 100ευρω και δεν εχω και τιμονιερα.....


:stefani:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty15/10/2010, 11:38

killbill έγραψε:
λοιπον ακουστε την σημερινη μου ιστορια.

εδω και πολυ καιρο εχω προβλημα με την τιμονιερα μου. τωρα πια εγινε τεραστιο μιας και χαλασε και το αριστερο padle. σχεδον τα μισα κουμπια ειναι off οποτε πηρα τηλ τον αντιπρωσοπο και μου ειπε να παω αποκει.

αφου λοιπον πηγα απο το αιγαλεω στο χαλανδρι και εφαγα 2ωρες στην κινηση και στο ψαξιμο (ηταν πολυ χωμενο) εφτασα και του την εδειξα. ηταν πολυ εξυπηρετικος και αφου διαπιστωσε οτι ηταν σε πολυ κακη κατασταση αλλα ειχε τυχει αρκετα καλης χρησης απο μερους μου, μου την αντικατεστησε. η εγγυηση ειχε ληξη, αποδειξη δεν του πηγα αλλα ειχε την καλοσυνη να μου δωσει μια του κουτιου (την ανοιξε μπροστα μου)

οι γκαντεμιες....

επειδη εκανα λαθος στον αριθμο της οδου, πηγα πρωτα στο 2 και οχι στο 24 που ηταν η αποθηκη. οταν ξανανεβηκα στη μηχανη λοιπον ξεχασα το disclock (αυτο που κλειδωνει το δισκοφρενο) και ξεκινησα. αποτελεσμα-> επεσα κατω εντυπωσιακα χωρις βεβαια να χτυπησω αλλα στραβωσα ασχημα τη δισκοπλακα. 90ευρω ζημια για να φτιαξω μια τιμονιερα των 95!!!

αυτο ομως δεν ηταν το μοναδικο μου ατυχημα....

εφτασα σπιτι και δοκιμασα την τιμονιερα. δυστυχως το κεντρο του τιμονιου δεν ειναι το κεντρο που βλεπει και ο υπολογιστης.


αν καποιος ξερει πως φτιαχνετε ας μου πει και μενα.


αποτελεσμα.

καλες κακες οι thrustmaster δεν ξερω. παντως ενω ο αντιπροσωπος ηταν γαμω τα ατομα και με εξυπηρετησε, θα τις αποφυγω στο μελλον λογω εγγυησης (1χρονος).


ειμαι μειον 100ευρω και δεν εχω και τιμονιερα.....


:stefani:


Καταρχήν ευτυχώς που δεν χτύπησες. Δόξα τω Θεώ. Οι ζημιές γίνονται μην ανησυχείς....... Στα της τιμονιέρας.......κατέβασε τους τελευταίους drivers κάνε μια απεγκατάσταση στους παλιούς και ξεκίνα εγκατάσταση της νέας τιμονιέρας από την αρχή. Μεγάλη πιθανότητα να σου λειτουργήσει έτσι. bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty15/10/2010, 12:38

Καλιμπράρισέ την Βασίλη. ΄Ετσι λύνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Billie Jean

Billie Jean


Αριθμός μηνυμάτων : 110

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty15/10/2010, 12:41

killbill έγραψε:


επειδη εκανα λαθος στον αριθμο της οδου, πηγα πρωτα στο 2 και οχι στο 24 που ηταν η αποθηκη. οταν ξανανεβηκα στη μηχανη λοιπον ξεχασα το disclock (αυτο που κλειδωνει το δισκοφρενο) και ξεκινησα. αποτελεσμα-> επεσα κατω εντυπωσιακα χωρις βεβαια να χτυπησω αλλα στραβωσα ασχημα τη δισκοπλακα. 90ευρω ζημια για να φτιαξω μια τιμονιερα των 95!!!




:stefani:


Μια χαρά είσαι.. εγώ περσι πηγα να παρω 2-3 σουβλάκια και μου κοστισαν 1300+ Ε... (αστο πως) Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty15/10/2010, 13:25

με την βοηθεια του cabinio το θεμα λυθηκε.


αυτο το παιδι τα κανει ολα και συμφερει lol!


thanx bro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty5/12/2010, 11:13

:stefani: MOMO :stefani:
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Παρεδωσε πνευμα η πενταλιερα.Χθες παλευνα να την κανω να δουλεψε και σημερα παλευα να την φτιαξω. Δυστυχώς ο ασθενης απεβιωσε στης 5-10-2010 και ωρα 20:42.Μετα απο αρκετες επεμβασεις στα τοσα χρονια(5-6 χρονια)στην πενταλιερα το τελευταιο έδειχνε οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα.

Δεν ξερω εαν θα τρεξω Μονακο , αλλα Τουρκια θα ελεγα ναι.Το μονο καλο απο αυτο για μενα ειναι οτι θα χτυπήσω G27 και το κακο ειναι οτι θα τα κλαψω για να τα δωσω αλλα θα τα δωσω τωρα και θα την εχω για αλλα 5-6 χρονια και ελπιζω παραπανω.Ελπιζω να βρω και εγω κατι παραπανω οπως βρηκε ο Μιχαλης απο την G27 και να εξηγησω το ονειρο στους Παριση-Μανουσακη Razz .

Ααα Μιχαλη το σκεφτηκες ρε την πουλας?250 euros + Bonus οτι εμεινε απο την ΜΟΜΟ δλδ το τιμονι lol! .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty5/12/2010, 12:27

Schumi έγραψε:
:stefani: MOMO :stefani:
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Παρεδωσε πνευμα η πενταλιερα.Χθες παλευνα να την κανω να δουλεψε και σημερα παλευα να την φτιαξω. Δυστυχώς ο ασθενης απεβιωσε στης 5-10-2010 και ωρα 20:42..

Αναθεμα σας και με πριξατε να παρω ΜΟΜΟ και ψοφαει η μια μετα την αλλη.....
Της δικιας μου να της το πω δηλαδη οτι τελειωνει ο χρονος της? Να το πω στους συγγενεις της πρωτα? Τι να κανω δεν ξερω.....να της το πω ευθεως ή εμμεσα? affraid Θα της το πω εμμεσα:

Λ: Ακου αγαπημενη μου ΜΟΜΟ...φαντασου οτι εισαι στην ευθεια του Μονακο με 300 χιλιομετρα και πλησιαζεις τη στροφη.
Μομο: Ναι.
Λ: Πατας φρενο και δεν κανει τιποτα, κοβεις τιμονι δεξια και δεν στριβει. Τι παθαινεις?
Μομο: Σκοτωνεσαι!
Λ: Μέσα εισαι......!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty5/12/2010, 12:51

Μπα τωρα δεν την πειρες?Ε το μονο προβλημα το οποιο μπορει να εχεις σε αρχικο σταδιο ειναι το να χανει το κεντρο το τιμονι δλδ να ειναι λιγο στριμενο για να πας ευθεια.Αλλα αυτο λυνετε με τους πιο προσφατους drivers.Αναλογος με τη χρηση της πενταλιερας οταν 8α δεις στη Monza να εχεις κολλημενο πισω σου τον Ιορδανη και στην ευθεια να σε περναει σαν σταματημενο ρηξε μια ματια... δουλευει το γκαζι ? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty5/12/2010, 13:00

Και MOMO τα παραδείγματα!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
michael




Αριθμός μηνυμάτων : 169
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty6/12/2010, 03:42

Δημητρη ατυχησες....Σημερα το πρωι μου εκανε ναζια και μου ελεγε ποσο ορεα την οδηγαω...οποτε φιλε μου μετα απο αυτο θα σου προτεινα να βρεις και'συ μαι g27 να ευτυχισεις Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty6/12/2010, 04:40

Aνταλλάσω ΜΟΜΟ με G25!!!! Tρελλή ευκαιρεία παρακάλώ επικοινωνήστε άμεσα μαζί μου γιατί θα τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας!!! afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty6/12/2010, 23:18

Silkman έγραψε:
Aνταλλάσω ΜΟΜΟ με G25!!!! Tρελλή ευκαιρεία παρακάλώ επικοινωνήστε άμεσα μαζί μου γιατί θα τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας!!! afro

Θες να σου δωσω και εγω το δικο μου τιμονι της ΜΟΜΟ για να παρεις κατι καλυτερο? lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty6/12/2010, 23:20

michael έγραψε:
Δημητρη ατυχησες....Σημερα το πρωι μου εκανε ναζια και μου ελεγε ποσο ορεα την οδηγαω...οποτε φιλε μου μετα απο αυτο θα σου προτεινα να βρεις και'συ μαι g27 να ευτυχισεις Laughing

Σημερα εγινε η παραγγελια ευτηχος για μενα δυστηχος για εσας Razz και την περιμενω αυριο-μεθαυριο το αργοτερο Παρασκευη.Περναω σε αλλο επιπεδο.Τωρα επομενος στοχος ειναι βρισκω δουλεια-φτιαχνω κοκπιτ lol! .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty8/12/2010, 01:10

ΕΕΕ ερχεται !!!! Very Happy Λογικα σημερα θα την εχω αυριο θα την δω lol! (Αυριο θα ειμαι σπιτι. Smile )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty8/12/2010, 03:51

Μήτσο πως θα γίνει να καβατζώσω την χαλασμένη Momo σου; Very Happy
Διάλεξε που θέλεις ραντεβού για καφέ. Παραλία Κατερίνης; Παραλία Θεσσαλονίκης; Παραλία Νέας Κρήνης;(εδώ κερνάω και γύρο Laughing ) Περαία; Καραμπουρνάκι; Νέοι επιβάτες; Στα κάστρα για φαγητό; DrivePark;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty9/12/2010, 00:36

Δεν ειναι τελιος ανεπαφη.Εχει κατι τριπες στο μπροστινο μερος γιατι εχω περασει κατι καλοδια μεσα απο τον σωληνα της και εχω φτιαξει κατι εξτρα το οποιο ηθελα να το βαλω αλλα δεν προλαβα.Αυτο το εξτρα ειναι μια κατασκευη με κοντρα πλακε το οποιο εχει +6 κουμπια πανω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty9/12/2010, 05:05

Μήτσε αν αποφασίσεις να την δώσεις πες μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 5 Empty8/1/2011, 14:57

Πηρα G25 με pedals G27 !!!!!!!!!!!!!!!!!
Μεταχειρισμενο το τιμονι απο παιδι της GVR, πολυ καλοδιατηρημενο!
Pedals ολοκαινουρια με τη ζελατινα!!!!!
Να'ναι καλα το παιδι!!!!!!


:cheers: :cheers: :cheers:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά Θέματα :: Διάφορα Θέματα-
Μετάβαση σε: