Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π

Πήγαινε κάτω 
+22
Antonis Kliamenakis
mad_dog
Leon
Lazosrai
KnightRiderXD
michael
Spiros Fakis
Nick Atsidakos
proedros4
Vastzo
Billie Jean
Reisis
Manos Monster
Stephen
killbill
Migiagi
Gergis Pashalis
Schumi
Fugitiv3R
Armada
Giouvannakis Asterios
Silkman
26 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty20/4/2010, 05:39

Το game θέλει έχει πολύ μικρότερες απαιτήσεις για να παίξει. Αλλά για να τρέξεις online και με αξιοπρέπεια καλύτερα να έχεις καλό πακέτο. Για τις μνήμες καλύτερα να πάρεις ίδιες. Όχι να συμπληρώσεις αυτές που έχεις, γιατί θα έχουν σίγουρα διαφορετικό χρονισμό. Όσο για την κάρτα γραφικών, κάτι τέτοιο λέω. Με chip GTX260 και πάνω για να είσαι σίγουρος από κάρτα γραφικών. Εγώ έχω την XFX GTX260 Black Edition που είχε τότε που την πήρα τους καλύτερους χρονισμούς. Gigabyte δεν πήρα και δεν θα πάρω ποτέ. Για ASUS θα το σκεφτόμουν. Κάνε μια καλή έρευνα γιατί βλέπω το e-shop δεν έχει και πολύ NVIDIA.
Ξεκίνα με μνήμες καλύτερα και μετά ας ακολουθήσει το βαρύ πυροβολικό...
Αυτές είναι ότι πρέπει:
http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.555268&u=OCZ-OCZ2RPR10664GK-4GB-2X2GB-PC-8500-1066MHZ-REAPER-HPC-EDITION-DUAL-CHANNEL-KIT

Για να προχωρήσεις πρέπει να ξέρεις κάποιος όλα τα specs του pcιου σου. Δεν γίνεται "αιντε πάρε αυτό και θα είσαι εντάξει." Γιαυτό καλύτερα να κάνεις μια λίστα με ότι έχεις πάνω στο pc. Από τη mobo μέχρι τα leds Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty20/4/2010, 06:18

οπως λεει και ο καμπας, το παιχνιδι εχει χαμηλες απαιτησεις. δεν θες ουτε καρτα ουτε μνημες. καποιο ελλατωματικο κομματι στο πισι σου χαλαει τη δουλεια. μπορει να ειναι οτιδηποτε. ξεκινας να αλλαζεις σιγα σιγα, απο το φθηνο στο ακριβο. παρε μια μιτρηκη και 2 μνημες για αρχη, η ενα τροφοδοτικο και μια καρτα γραφικων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty20/4/2010, 09:05

killbill έγραψε:
οπως λεει και ο καμπας, το παιχνιδι εχει χαμηλες απαιτησεις. δεν θες ουτε καρτα ουτε μνημες. καποιο ελλατωματικο κομματι στο πισι σου χαλαει τη δουλεια. μπορει να ειναι οτιδηποτε. ξεκινας να αλλαζεις σιγα σιγα, απο το φθηνο στο ακριβο. παρε μια μιτρηκη και 2 μνημες για αρχη, η ενα τροφοδοτικο και μια καρτα γραφικων.

Και όταν θα τελειώσει το πρωτάθλημα θα έχω ένα πανέτοιμο πισι για του χρόνου!!!!!!! lol! lol! lol!

Κάνα πρόγραμμα diagnostics υπάρχει οπου να τσεκαρει διαφορα και να διαγνωσει κάτΙ? Και ειναι κι αυτα αξιόπιστα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty20/4/2010, 09:29

Λευτέρη στείλε μου σε παρακαλώ μια λίστα με όλα όσα έχεις στο pc. π.χ. ποια mobo, ποια κάρτα γραφικών, μνήμες, τροφοτικό, επεξεργαστή, τα πάντα. όχι επιγραμματικά. Μάρκα προιόντος αλλά και μοντέλο, όπως είναι στο κουτί. αν δεν έχεις τα κουτιά, δες πάνω στις πλακέτες. αν όχι βγάλτα foto και στείλτα μου. θα βγει άκρη απλά δεν το έψαξες πολύ. αλλιώς msn για πιο γρήγορα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty7/5/2010, 08:55

Σας έχει ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο; Δηλαδή εγώ τώρα πρέπει να περιμένω τις μαιμούδες να μου λύσουν το πρόβλημα;

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Jaxi7q
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty7/5/2010, 12:57

Δώστου μια μπανάνα...μπορεί να φτιάξει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty7/5/2010, 14:02

Πρωτη φορα το βλεπω...
Ο Μιχαλης εχει προβλημα με την εγκατασταση του παιχνιδιου.
Γινετε η εγκατασταση κανονικα, βαζουμε και το crack
αλλα με το που παταμε διπλο κλικ να ξεκινησει το παιχνιδι μας βγαζει ξανα κ ξανα
στο config του για ρυθμισεις.
Δοκιμασαμε ολες τις επιλογες του config, απο διαφορες αναλυσεις ως και διαφορετικα DX κ γενικα τα παντα.
Καμια ιδεα?
Εχει Vista....
Καρτα γραφικων nvidia geforce 7200....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty7/5/2010, 23:38

Svista....! bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty8/5/2010, 01:51

Fugitiv3R έγραψε:
Svista....! bounce

Αμέσως εσύ με τον καλό το λόγο πάντα....μελιστάλλακτος.... bounce bounce bounce

Δεν γνωρίζω για τα Vista ίσως εκεί να υπάρχει ένα θεματάκι...... στα Win 7 πάει αέρα πάντως....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing bounce bounce bounce bounce bounce


Μια ερώτηση σημαντική: Πρόκειται να κάνω redance μόνο το rFactor. Από την ήδη υπάρχουσα εγκατάσταση τι πρέπει να κρατήσω Backup ?

Ευχαριστώ.... Laughing bounce Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty8/5/2010, 03:29

Θα σου προτεινα να κρατησεις οοοολο τον folder rfatcor back up. Εγω παντα ετσι κανω και ειμαι συνεχεια σιγουρος πως οτι και να παει στραβα μπορω να επαναφερω αμεσα τα παντα ευκολα και χωρις απωλεια χρονου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty24/5/2010, 12:44

Κατάφερα και κόλλησα 6απύρηνο pc......μου αξίζουν πραγματικά συγχαρητήρια...

Ενταξει αυτη τη φορα το παρακανα....ειχα την αναλυση του game 1600X1024 32bit....παιζει ρόλο? Rolling Eyes
Η μηπως τελικα φταιει αυτο το DX9????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty24/5/2010, 13:24

Silkman έγραψε:
Κατάφερα και κόλλησα 6απύρηνο pc......μου αξίζουν πραγματικά συγχαρητήρια...

Ενταξει αυτη τη φορα το παρακανα....ειχα την αναλυση του game 1600X1024 32bit....παιζει ρόλο? Rolling Eyes
Η μηπως τελικα φταιει αυτο το DX9????

δεν παιζει ρολο ουτε το ενα ουτε το αλλο εφοσον το σηκωνει η καρτα και το τροφοδοτικο σου. ειναι μια χαρα αναλυση για widescreen και προφανως θα χρησημοποιεις dx9. φτασανε 6πυρινοι?! εχω μεινει πισω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty24/5/2010, 13:52

Κατάλαβα... πάλι για ηλεκτρονικά προβλήματα θα διαβάζουμε... violi Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Billie Jean

Billie Jean


Αριθμός μηνυμάτων : 110

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty24/5/2010, 13:58

κατι άλλο σίγουρα.. εγώ με εναν Ρ4 στα 2.4Ghz και 1 Gb ram και μια 7600 GS τρέχω σε 1920 x 1080 32 bit Smile Αυτό που σου κάνει πάντα σου έκανε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty24/5/2010, 14:03

Nai...Μονο που αυτη τη φορα δεν ξεκολλησε ποτε και εκανε ρισταρτ μονο του......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty24/5/2010, 14:32

Για βοηθατε μπας και βρουμε λυση στο τρελλο μυστηριο.
Εχω windos 7 home premium edition 32 bit.
Όσοι εχετε το ιδιο λειτουργικο θελω να μου πειτε ΟΛΑ τα settings που εχετε στο rfactor.config |(αναλυση, Vsync on ή off, direct X Κλπ κλπ) μπας και βγαλουμε ακρη. Please...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty24/5/2010, 14:56

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 75898539
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty24/5/2010, 15:13

Επισης και το Texture Filtering μεσα απο το game στο μενου Dislplay please....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty24/5/2010, 15:40

Εχεις δοκιμασει να κανεις δεξι κλικ στο exe του παιχνιδου ->ιδιοτητες->συμβατοτητα και να απενεργοποιησεις τα οπτικα θεματα..??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty24/5/2010, 22:40

Όχι αλλα μη χανομαστε. Ενα - ενα. Πρωτα ποσταρετε details για αυτα που ρωταω πιο πανω και σιγα σιγα θα βρεθει η ακρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty25/5/2010, 00:02

Silkman έγραψε:
Επισης και το Texture Filtering μεσα απο το game στο μενου Dislplay please....

bilinear
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty25/5/2010, 00:16

Παράθεση :
"Silkman"Εχω windos 7 home premium edition 32 bit.

Δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά το λάθος είναι εδώ....... Laughing Laughing Laughing Έχεις Super Duper επεξεργαστή και πας και μου βάζεις 32bito λειτουργικό......ε καλά να πάθεις...... bounce bounce bounce

Άϊντε να βλέπω το redance σύντομα....... Laughing Wink benedizione
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty25/5/2010, 00:18

Επανερχομαι και λεω:

Εχω windos 7 home premium edition 32 bit.
Όσοι εχετε το ιδιο λειτουργικο θελω να μου πειτε ΟΛΑ τα settings που εχετε στο rfactor.config |(αναλυση, Vsync on ή off, direct X Κλπ κλπ) μπας και βγαλουμε ακρη. Please...

Επισης ο Παρισης λεει οτι το anisotropic filtering μεσα απο το μενου του game το ειχε Bilinear..Eγω το ειχα το anisotropic filtering X4!!! Φταίει?

Tέλος κατι αλλο που διαπιστωσα...η καρτα γραφικων εχει 2 εξοδους για να συνδεθει με την οθονη. Εγω εχω συνδεση την οθονη στην εξοδο που λεει DVI.......(οσο παει και ειμαι σιγουρος οτι ΕΓΩ κατι εχω κανει και δε φταινε τα μηχανηματα)

Μην ξεχνιομαστε....οσοι εχετε windows 7 παρακαλω......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Billie Jean

Billie Jean


Αριθμός μηνυμάτων : 110

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty25/5/2010, 01:38

Αλλαξες 2 ολόκληρα pc. Ειδικά το δεύτερο αποκλείεται να μη σηκώνει το rfactor ακόμα και με όλα full. Στο παλιό το σπίτι σου ετρεχες και με το παλιό στο prof1 full races και ήσουν κομλπέ. Τι να πώ;! Δοκίμασε να τρέξεις σε άλλο σπίτι και λειτουργεί, μετακόμισε! η κοιτά για ups. Εγώ το ψυγείο ακούω να παίρνει μπρος τρώει αμπερ και μ κάνει κοληματακια.. Ups και βλέπεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 3 Empty25/5/2010, 02:46

μην ασχολεισαι με τα γραφικα! δεν ειναι εκει το προβλημα. και εγω με win 7 τα ιδια με τον παριση χρησημοποιω εκτος απο το anti-aliashing που το εχω 2x

you have a power problem!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά Θέματα :: Διάφορα Θέματα-
Μετάβαση σε: