Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π

Πήγαινε κάτω 
+22
Antonis Kliamenakis
mad_dog
Leon
Lazosrai
KnightRiderXD
michael
Spiros Fakis
Nick Atsidakos
proedros4
Vastzo
Billie Jean
Reisis
Manos Monster
Stephen
killbill
Migiagi
Gergis Pashalis
Schumi
Fugitiv3R
Armada
Giouvannakis Asterios
Silkman
26 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
proedros4

proedros4


Αριθμός μηνυμάτων : 22

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty25/5/2010, 04:59

Φερτε πυρηνικο αντιδραστηρα στο Γερακα για να σηκωνει το rfactor του L!!

Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Migiagi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Migiagi


Αριθμός μηνυμάτων : 237
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty25/5/2010, 06:56

Εγώ πάντως φίλε όταν μου τα έκανε αυτά τα κολήματα το γύρισα σε directx 8 και δεν μου το έκανε ξανά. Το είχα δοκιμάσει σε auto και dx9 και μου έκανε ότι κάνει και σε σένα. Σε dx8 δεν το έχει ξανακάνει. Μπορείς να το δοκιμάσεις και αυτό. Τι να πώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stephen

Stephen


Αριθμός μηνυμάτων : 59

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty25/5/2010, 13:20

Εμενα πάλι το restart κατά την διάρκεια του gayming μου πάει πιο πολύ προς την έλλειψη τροφοδοσίας... Φυσικά αν ρήξεις τις απαιτήσεις του παιχνιδιού από το μηχάνημα σου μπορεί να καλύψει το πρόβλημα αν ευθύνεται το psu και όχι η ηλεκτροδότηση του σπιτιού σου αλλα δεν το βλέπω σα λύση.

btw στο τελευταίο race έκανα ένα test σχετικά με τις θερμοκρασίες και προς έκπληξη μου η κάρτα γραφικών έφτασε τους 95 βαθμούς max πράμα που δεν το είδα σε αλλα games. Δεν είναι κάτι τραγικό είναι μες στα όρια αλλα αυτό σημαίνει πως το παιχνίδι απαιτεί πόρους. Βεβαια οι ρυθμίσεις μου είναι σε max όλα τα effects με ΑΑ lvl 6 και μεγιστη ανάλυση.

Αν θες να σου προτείνω ένα test που το έκανα και στο παλιό μου pc. Βάλε τα όλα max, visible vehicles στο max και κανε race με το pc στο monaco μερικούς γύρους. Αν θες και prog που σου δείχνει τις θερμοκρασίες πες μου απτό msn.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty25/5/2010, 14:44

του ειπα να κανει ενα benchmark. αν υπαρχει θεμα τροφοδοσιας θα εμφανιστει. το μονο βαρυ στο rfactor ειναι τα πολλα μονοθεσια μπροστα σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty25/5/2010, 15:58

Ποσταρε παλι το λινκ ρε συ kilbill σε παρακαλω...να το κανω και αυτο και να δω αν θα βγαλουμε κατι....ups θα εχω απο παρασκευη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty25/5/2010, 22:53

Silkman έγραψε:
Ποσταρε παλι το λινκ ρε συ kilbill σε παρακαλω...να το κανω και αυτο και να δω αν θα βγαλουμε κατι....ups θα εχω απο παρασκευη.

http://downloads.guru3d.com/downloadget.php?id=1965&file=4&evp=c0874799b49b4b9f7428cd11e7aa8337

εχει ενα stability test που ελενχεις τις θερμοκρασιες (λογικα δεν θα δεις τιποτα φοβερο) και το benchmark που μετραει fps. δεν μας νοιαζει ποσα βγαζεις αλλα ποση ωρα αντεχει το μηχανημα. μπορεις λοιπον να βαλεις 4X σε υψηλη αναλυση και να το αφησεις να μετραει κανα 5λεπτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty27/5/2010, 09:42

Λοιπον, εκανα αυτο το furmark και δεν ξερω τι συμπερασμα να βγαλω.

Α. Με αναλυση 1680Χ1050 ανάλυση και Χ2 μου έδωσε ένα score 2398 κάτι, κάπου εκει τελος παντων. Ο χρονος ηταν 60000msec. Δεν καταλαβα γρι.

Β. Τα ιδια σετινγκς με απο πανω αλλα Χ4 και χρονο 300000 δεν ολοκληρωθηκε. Καποια στιγμη το πισι εβαλε την οθονη stanby και δεν επανερχοταν οσο και αν κουναγα το mouse και τα κουμπια οποτε εκανα restart. Rolling Eyes

Γ. Με αναλυση 1280Χ800 ανάλυση και Χ4 μου έδωσε ένα score 3537 κάτι, κάπου εκει τελος παντων. Ο χρονος ηταν 60000msec. Δεν καταλαβα γρι και παλι.

Δ. Οταν πηγα να κανω αυτο με το Log GPU οταν χτυπησε 83 βαθμους κελσιου μετα απο ενα λεπτο παλι τα ιδια. Εσβησε η οθονη κλπ κλπ....


Τι σημαινουν ολα αυτα? Υπαρχει προβλημα? Δεν εβαλα σωστα σετινγκς, να κανω κατι αλλο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty27/5/2010, 15:34

Silkman έγραψε:
Λοιπον, εκανα αυτο το furmark και δεν ξερω τι συμπερασμα να βγαλω.

Α. Με αναλυση 1680Χ1050 ανάλυση και Χ2 μου έδωσε ένα score 2398 κάτι, κάπου εκει τελος παντων. Ο χρονος ηταν 60000msec. Δεν καταλαβα γρι.

Β. Τα ιδια σετινγκς με απο πανω αλλα Χ4 και χρονο 300000 δεν ολοκληρωθηκε. Καποια στιγμη το πισι εβαλε την οθονη stanby και δεν επανερχοταν οσο και αν κουναγα το mouse και τα κουμπια οποτε εκανα restart. Rolling Eyes

Γ. Με αναλυση 1280Χ800 ανάλυση και Χ4 μου έδωσε ένα score 3537 κάτι, κάπου εκει τελος παντων. Ο χρονος ηταν 60000msec. Δεν καταλαβα γρι και παλι.

Δ. Οταν πηγα να κανω αυτο με το Log GPU οταν χτυπησε 83 βαθμους κελσιου μετα απο ενα λεπτο παλι τα ιδια. Εσβησε η οθονη κλπ κλπ....


Τι σημαινουν ολα αυτα? Υπαρχει προβλημα? Δεν εβαλα σωστα σετινγκς, να κανω κατι αλλο?

τα αποτελεσματα μου φαινονται μια χαρα. προφανως ομως εχεις προβλημα! γιαυτο σου ειπα να τα τρεξεις. αυτα τα τεστ τραβανε πολυ ρευμα και τερματιζουν τις επιδοσεις του υπολογιστη σου. εσβησε η οθονη και οχι το πισι?! νομιζω η επομενη κινηση πρεπει να ειναι ενα ups που να παιρνει οθονη και πισι. αν δεν λυσει το προβλημα σου να πας για εξορκισμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty27/5/2010, 15:55

Οκ bill...ups it is απο αυριο κι ολας. Επομενως αν το ξανακανω το τεστ με ups και δεν βγαλει issue τοτε ειμαστε οκ. Αν και με το ups το ξανακανει....τοτε μηπως ειναι τροφοδοτικο (για το οποιο μου γκρινιαζει απο την αρχη ο cabinio)?
Εχει επανω ενα 550W....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty27/5/2010, 22:03

Ρε Σκρουτζ, πάλι δεν πήρες καλό τροφοδοτικό;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty28/5/2010, 05:08

και εγω ενα 600+ θα εβαζα. εισαι στα ορια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty30/5/2010, 13:29

Επειδη το προβλημα επανεμφανιστηκε.....προσανατλιζομαι σε software θεμα.
Υπαρχουν 2 versions rfactor...η Lite και η Full. Μπορειτε παρακαλω να ποσταρετε ποια version εχετε εγκαταστησει?
Ξερω ηδη οτι Καμπας, Τζωρτζης, Αρμαδα , Κατελας εχουν Full.....εγω εχω lite.....μπορειτε παρακαλω να ποσταρετε ολοι ποια εχετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
proedros4

proedros4


Αριθμός μηνυμάτων : 22

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty30/5/2010, 15:04

lite
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Billie Jean

Billie Jean


Αριθμός μηνυμάτων : 110

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty30/5/2010, 15:15

full
Surprised
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty30/5/2010, 21:30

lite
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty31/5/2010, 02:48

full
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nick Atsidakos

Nick Atsidakos


Αριθμός μηνυμάτων : 92
Τόπος : Περιστέρι

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty31/5/2010, 07:35

lite
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gvrteam.gr/
killbill

killbill


Αριθμός μηνυμάτων : 144

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty31/5/2010, 07:41

lite και εδω. τα προβληματα software δεν κανουν shutdown η reboot. τουλαχιστον εγω δεν εχω αντιμετωπισει κατι τετοιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty17/6/2010, 10:25

TO PC FREEZARE SE PRACTICE. AYTO TO ERROR KATAGRAFIKE STO LOG TON WINDOWS...GNORIZETE KATI?

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 63364194

Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Spiros Fakis

Spiros Fakis


Αριθμός μηνυμάτων : 378
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty22/8/2010, 10:39

Εχω ενα θεματακι ρε παιδια.

Πας να συνδεθω στο server και μου βγαζει mismatch rfm MP.Τι προβλημα εχω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myf1axionteam.hostoi.com/
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty22/8/2010, 11:22

Προφανώς θέλεις το αρχείο του server. Κανένας άλλος μπήκε και είχε το ίδιο πρόβλημα ή κατάφερε και μπήκε για να στείλει το αρχείο αυτό στον Σπύρο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty22/8/2010, 13:43

Problem solved????? Rolling Eyes Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Spiros Fakis

Spiros Fakis


Αριθμός μηνυμάτων : 378
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty22/8/2010, 13:49

ok παιδια.πηρα το rfm απο τον Shumi.Μπηκα server κανονικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myf1axionteam.hostoi.com/
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty23/8/2010, 04:08

Μου εβγαλε ενα προβλημα FLAG κατι οταν φορτωνε την Jerez.
Δεν μπηκε καν μεσα στον server.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 4 Empty23/8/2010, 04:13

Reisis έγραψε:
Μου εβγαλε ενα προβλημα FLAG κατι οταν φορτωνε την Jerez.
Δεν μπηκε καν μεσα στον server.

FLAG WHAT?....παιζει ρολο οπως καταλαβαινεις....

Την κατεβασε τη Jerez? ή μπηκες με αυτη που ειχες ηδη στο πισι σου? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά Θέματα :: Διάφορα Θέματα-
Μετάβαση σε: