Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π

Πήγαινε κάτω 
+22
Antonis Kliamenakis
mad_dog
Leon
Lazosrai
KnightRiderXD
michael
Spiros Fakis
Nick Atsidakos
proedros4
Vastzo
Billie Jean
Reisis
Manos Monster
Stephen
killbill
Migiagi
Gergis Pashalis
Schumi
Fugitiv3R
Armada
Giouvannakis Asterios
Silkman
26 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Leon

Leon


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty28/8/2011, 14:03

Χωρίς παρεξήγηση, θα κλαίς τα λεφτά σου. Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://leongr.wordpress.com/
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty28/8/2011, 14:14

http://www.skroutz.gr/s/82628/Logitech-Momo-Racing-Force.html

Bάλε άλλα τόσα και θα είσαι μια χαρά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Leon

Leon


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty28/8/2011, 14:16

+1 στον Λευτέρη, αν και κατά την γνώμη μου αν είναι να δώσεις από 100€ και πάνω πας μια και καλή στην: http://www.skroutz.gr/s/63500/Logitech-Driving-Force-GT.html?keyphrase=driving+force+gt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://leongr.wordpress.com/
Antonis Kliamenakis

Antonis Kliamenakis


Αριθμός μηνυμάτων : 205
Τόπος : Χίος

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty28/8/2011, 21:34

Μου αρεσει πολυ αυτη η τιμονιερα. Σκεφτομαι να παρω αυτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty28/8/2011, 23:09

Πιστεύω θα μείνεις ικανοποιημένος. Κι εγω γιαυτην πήγαινα όταν πρωτοβγήκε απλά δεν την είχε σε στοκ και επρεπε να περιμένω πολύ οπότε πήρα Momo. Όσους παντως ξέρω ότι την έχουν πάρει ειναι ευχαριστημένοι. Καλή επιλογή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Afentiko

Afentiko


Αριθμός μηνυμάτων : 55

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty30/8/2011, 01:33

ξετετται καμια καλη που να κοστίζει μεχρι 60€ ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leon

Leon


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty30/8/2011, 01:40

Μόνο αν βρεις κάποια μεταχειρισμένη σε καλή κατάσταση. Η αν είσαι τυχερός και πετύχεις καμιά προσφορά. Ένα διάστημα τις DFGT τις έδιναν στα 80€!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://leongr.wordpress.com/
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty30/8/2011, 02:24

Βασικά πρέπει να κάνεις μια ερώτηση στον εαυτό σου..Θες να τρέξεις αξιοπρεπώς και να διεκδικείς πόντους και θέσεις? Με 60 Ευρώ λίγο δύσκολο να διεκδικήσεις θέσεις στους βαθμούς γιατί όπως δείχνουν τα πράγματα το Grid θα είναι πολύ μεγάλο..Δύσκολο να δώσεις πάνω απο 150 Ευρώ και σου μιλάει ένας που έτρεχε με Joypad στο πρωτάθλημα..Από την ώρα που πήρα την τιμονιέρα αν και γυρνάω στους ίδιους χρόνους και λίγο καλύτερους η αίσθηση είναι τελείως διαφορετική..Νοιώθεις κερμπς και αναπηδήσεις στο τιμόνι...Τώρα αν εξακολουθείς να έχεις το γνώστο σε όλους μας τελευταία "Οικονομικό πρόβλημα" υπάρχουν και τιμονιέρες σε χαμηλή τιμή μέχρι και 50 Ευρώ..Ελπίζω να βοήθησα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
nikolas7haliths

nikolas7haliths


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Τόπος : Aθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty22/1/2012, 06:46

παιδια βρηκα την logitech driving force pro και θελω να την συνιθισω μηπως μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να την ρυθμισω μεσα απο το logitech profiler δλδ να μου πει πως να την σεταρω Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Afentiko

Afentiko


Αριθμός μηνυμάτων : 55

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty22/1/2012, 07:07

πηρα την F430
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty22/1/2012, 07:49

Νικο τωρα αυτα ειναι κατα την προσωπικη σου εκτιμηση το πως τα θελεις.
Πχ ποσο θελεις να αντιδραει σε αναπηδησεις, το ποσο σκληρο να ειναι..
Παιξε με τις επιλογες και θα καταλαβεις.
Αν καποια επιλογη δεν την καταλαβαινεις ρωτα.

Παρομοιως και συ Afentiko και με γεια σου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Afentiko

Afentiko


Αριθμός μηνυμάτων : 55

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty23/1/2012, 13:40

εγω νομιζω οτι αμα περιμενεις λιγο σταματαει...οπως και ο speaker που υπαρχει...λιγο βλακια παντος αυτοι οι φοριβοι!! down
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Afentiko

Afentiko


Αριθμός μηνυμάτων : 55

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty25/1/2012, 13:40

εχω προβλημα. εδω και λιγες μερες εχω παρει την καινουργια τιμονιέρα αλλα για καποιον λογο τα πενταλ δεν σταθεροποιουνται. Δηλαδη, οταν παταω φρένο(πχ τελος ευθειας στη Βαλένθια) πηγαίνει ολο μπροστα με αποτέλεσμα στο τελος ενως στινγκ διάρκιας 7 γύρων, να βρισκομαι ξαπλομένος στην καρεκλα. Τι μπορω να κάνω γιανα λυθεί αυτο το πρόβλημα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reisis
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Reisis


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : Θεσσαλονικη

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty25/1/2012, 13:50

Το μονο σε αυτη την περιπτωση ειναι να βρεις κατι βαρυ και σταθερο και να το βαλεις απο πισω.
Το καλυτερο ειναι να υπαρχει τοιχος απο πισω αλλα απ'οτι καταλαβα δεν υπαρχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty22/1/2013, 14:03

Τώρα τελευταία η τιμονιέρα μου κάνει κάτι περίεργα σχέδια.Χάνει ξαφνικά την τροφοδοσία και την βρίσκει ξανά στιγμιαία αλλά αυτό το χάσιμο είναι αρκετό ώστε αν γίνει μέσα στο παιχνίδι ή κατά τη διάρκεια γύρου ή οτιδήποτε το τιμόνι να μην δέχεται εντολές (π.χ ενώ έχω στρίψει δεξιά και άλλο να μην στρίβει ή να πατάω φρένο και να συνεχίζει το γκάζι και κάτι τέτοια) και όλα αυτά για κανένα δευτερόλεπτο όπως έγινε και στο Μονακό.Επίσης μόλις το παθαίνει αυτό ξεκαλιμπλαρίζεται όλοι και έτσι πρέπει να βγω και να ξαναμπώ στο Game ώστε να έχω τις σωστές ρυθμίσεις.Επίσης,τα Paddles έχουν "μπει μέσα" και έχουν γίνει "μαλακά" στο πάτημά τους και έτσι δεν καταλαβαίνω εύκολα το αν άλλαξα ταχύτητα ή όχι ενώ παλιά ακουγόταν τακ,τακ και το καταλάβαινα..Έχει αρχίσει να τα παίζει μήπως;Μπορεί κάποιος που έχει την ίδια τιμονιέρα να βοηθήσει; (Logitech Driving Force GT GranTurismo Official).Είναι κρίμα γιατί την έχω μόνο 1.5 χρόνο.

Αν δεν βρεθεί λύση με βλέπω να πηγαίνω για καμία G27 στο τέλος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty22/1/2013, 23:02

1.5 χρονο εγγυηση δεν εχει?

Το καλοκαιρι μαλλον θα πουλησω την δικια μου Razz .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
abrassard




Αριθμός μηνυμάτων : 79
Τόπος : aachen

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty23/1/2013, 01:12

Πρωτη φορα που μου κανει minimize το παιχνιδι (3 Φορες).
Εβαλα καινουρια καρτα γραφικων (ΑΤΙ Sapphire 7870 Flex edition) αλλα δεν ειχα κανενα θεμα στα πρακτις.
Εχω Κλειδωσει τα frames στα 60.
και επισεις εχω προσθεσει την εντολη +fullproc απο το anticheat που τρεχουμε. (καθοτι διαβασα οτι ετσι χρησιμοποιεί και τους 2 πυρινες του υπολογιστη.)
Εαν εχει να προτινει καποιος κατι ......................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KnightRiderXD

KnightRiderXD


Αριθμός μηνυμάτων : 859
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty23/1/2013, 03:12

Αλέξανδρε το rFactor δουλεύει στο ένα πυρήνα και υπάρχει η πιθανότητα με την εντολή FullProc να μπλοκάρει..Δεν είναι ανάγκη να δουλεύει και στους 2 πυρήνες καθώς μπορεί να δημιουργήσει και προβλήματα Lag.Για δοκίμασε να το βγάλεις και να μπεις.Αν σε ξαναπετάξει τότε κάτι τρέχει με τους Drivers της καινούργιας κάρτας και για αυτό κάνει Focus το PC σε άλλα διεργασία.

Όσο αφορά για την τιμονιέρα μου είχα ένα χρόνο εγγύηση δυστυχώς... toixos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.f1axion-knightriderxd.site88.net/
manosk69

manosk69


Αριθμός μηνυμάτων : 185
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty23/1/2013, 03:42

Με βάση την νομοθεσία της Ευρωπαϊκής Ενωσης όλα τα ηλεκτονικά,ηλεκτρικά έχουν 2 χρονια εγγύηση και ας γράφουν στην συσκευασία 1 χρόνο.Είναι παράνομο να έχει μόνο 1 χρόνο εγγύηση και μπορείς να μάθεις κάτι σχετικά απο το Ινστιτούτο καταναλωτή.Εμένα η δικιά μου έχει 2 χρόνια τα οποία έχουν περάσει και εντός εγγύησης την άλλαξα 3 φορές.
Επίσης αν στην αλλάξουν η εγγύηση μετράει και για την καινούργια απο την αρχή κανονικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π - Σελίδα 9 Empty23/1/2013, 05:12

abrassard έγραψε:
Πρωτη φορα που μου κανει minimize το παιχνιδι (3 Φορες).
Εβαλα καινουρια καρτα γραφικων (ΑΤΙ Sapphire 7870 Flex edition) αλλα δεν ειχα κανενα θεμα στα πρακτις.
Εχω Κλειδωσει τα frames στα 60.
και επισεις εχω προσθεσει την εντολη +fullproc απο το anticheat που τρεχουμε. (καθοτι διαβασα οτι ετσι χρησιμοποιεί και τους 2 πυρινες του υπολογιστη.)
Εαν εχει να προτινει καποιος κατι ......................

1. Ρύθμισεις στο directX?
2. Mηπως καποιο πληκτρο που χρησιμοποιεις την ωρα του αγωνα ταυτοχρονα δουλευεις και ως minimize του παραθυρου?

Οτι μου ρθε στο μυαλο εγραψα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ PC, ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΤΙΜΟΝΙΕΡΕΣ, ΓΡΑΦΙΚΑ, TEAMSPEAK Κ.Λ.Π
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά Θέματα :: Διάφορα Θέματα-
Μετάβαση σε: