Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
F1aXion NewsΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Κανονισμοί.....σχόλια.....

Πήγαινε κάτω 
+16
John Kosta
Pambos
Stephen
Nick Atsidakos
Spiros Fakis
Billie Jean
killbill
Gergis Pashalis
Migiagi
Giouvannakis Asterios
Silkman
Schumi
Reisis
Vastzo
Fugitiv3R
Armada
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty27/10/2010, 07:13

Ρε αγόρι μου, εξακολουθείς και πετάς σπόντες, ποιο θέμα έχει τελειώσει; Αλλά βασικά για τους υπόλοιπους έχει τελειώσει, εμείς οι 2 πρέπει να το συζητήσουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Billie Jean

Billie Jean


Αριθμός μηνυμάτων : 110

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty27/10/2010, 07:22

Η συζητηση μας έχει τελειώσει. Περιμένω να δω αν τιμωρηθούν οι παραβάτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty27/10/2010, 10:01

Πάντως εγώ ξέρω ότι όταν πάει κάποιος στο Δικαστήριο πάει με το Δικηγόρο του ακριβώς γιατί δε γίνεται να γνωρίζει όλους του νόμους απ έξω κι ανακατωτά Λευτέρη. Κι εδώ ναι μεν έχουμε Δικαστήριο που κρίνει και βάζει ποινές αλλά δεν βλέπω ακόμη Δικηγόρο. Συμφωνώ μαζί σου ότι πρέπει να υποστηρίξεις τους δικαστές (αν και δε νομίζω ότι έχει κάποιος κάτι εναντίον τους) πρέπει όμως να υποστηρίξεις και τους πιλότους συμπεριλαμβανομένου και εσένα όταν πάνε στο Δικαστήριο.

Ήταν γκάφα ολκής του Μανουσάκη που ανακοίνωσε όλα αυτά τα κωμικοτραγικά που έγιναν στον αγώνα το ξαναλέω έστω και με εκπαιδευτικό χαρακτήρα, έστω κι αν ήταν εκτός χρονικών ορίων. Αυτό δεν έπρεπε να γίνει. Από τη στιγμή που έγινε έχει αναιρέσει όλα τα προηγούμενα. Θυμίζει κάτι από την συζήτηση με τους κινητήρες.

Και θα κλείσω με αυτό.

Αγαθοί οι δύο υπέρ τον έναν λέει ο θυμόσοφος λαός μας. Πόσο μάλλον όταν είναι περισσότεροι των δύο. Άλλη φορά λοιπόν να έχεις κατά νου όταν θα έρχεται η ώρα να ανακοινώσεις Κανόνες να έχεις φροντίσει από πριν να συζητηθούν, γιατί για μένα εδώ πάει το αποφασίζουν και διατάζουν. Και γω και ο καθένας μας γνωρίζουμε να φτιάξουμε κανόνες, αλλά δε μας ζητήθηκε ποτέ κάποια βοήθεια και το χειρότερο όλων δεν συζητήθηκε έστω μέρος αυτών των κανόνων. Γιατί όπως βλέπεις έχουν πολλά τρωτά και υπάρχουν ακόμη περισσότερα. Είπαμε όμως αγαθοί οι δύο υπέρ τον έναν.

Και ένα τελευταίο για τον Ιορδάνη.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που με τον Λευτέρη είστε 100% ίδιων ιδεών. Αυτό έλειπε να μην είχατε και τις ίδιες απόψεις. Έχε όμως κατά νου ότι και μεις οι υπόλοιποι έχουμε 100% τις ίδιες ιδέες εδώ μαζί σας. Δεν είστε εσείς και είμαστε εμείς. Είμαστε όλοι μαζί F1 Axion. Δεν μας πείραξε που εσείς οι δύο αναλάβετε να προχωρήσετε κάτι που έμεινε στη μέση. Θα μας πειράξει αφάνταστα όμως αν καταλάβουμε ότι έστω και άθελά σας πάτε να μοιάσετε σε κάποιον φίλο από τα παλιά. Ο νοών νοείτω.

Τάδε έφη Αρμάδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty27/10/2010, 10:57

Fugitiv3R έγραψε:

Από τη μια προβάλεται από πολλούς η άποψη «έλα μωρέ, για κανά 2 χιλιοστά δεν τρέχει και τίποτα», δηλαδή μια χαλαρή προσέγγιση της κατάστασης. Από την άλλη όμως υπάρχει η απαίτηση να ακολουθείται το γράμμα του νόμου 100%. Όταν ακολουθείται το γράμμα του νόμου 100% και προκύπτουν ποινές για την πάρτη μας, τότε αρχίζουν τα παράπονα περί σκληρότητας του κανονισμού. Αν δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι γι’αυτό και οι admins είναι ντουβάρια, τότε θέλουμε να αποδοθεί δικαιοσύνη στο 1000% και για τους υπόλοιπους.

Θελω να σταθω σε αυτο και να ρωτησω .Ο κανονας για τον κινητήρα δεν αλλαξε επιδη ηταν σκληρος?Δλδ σπας 10 θεσεις σπας ξανα αλλες 10 θεσεις.Δεν λεω γιατι αλλαξε αλλα εγινε συζητηση και επεσαν προτασεις απο πολους και απ οτι φανηκε ολοι σχεδον ηθελαν την αλλαγη του.
Και ξαναεπανερχομε στο BOTG και S&G και παραδειγμα παλι εμενα.Εχω βγει κανονικα απο την στροφη και ειμαι σε ευθεια χωρις να εχω πορεια προς τα εξω χτυπαω το κερμπ και με πεταει και τις αλλες 2 ροδες εξω.Και ξανασημειωνω το μονοθεσιο δεν ειχε πορεια προς τα εξω η οτι το παρακανα και το αφησα να φυγει εκει.Το οτι δεν το ανεφερα και γιατι δεν εγινε αυτο το εχω εξηγησει στον Αγωνοδικη αλλα το λεω και εδω.Πανω στην ενταση στο Q δεν καταλαβα οτι ειχα βγει εξω.Και θα μου ξαναπειτε αφου ειπαμε και οποιος δεν ειναι σιγουρος.Και παλι θα πω οτι θεωρησα οτι ειμαι οκ.Λαθος μου αλλα εγινε και μπορει να γινει και σε αλλον μετα απο μενα.
Και διαβαζω εδω συνεχεια και το αναγνωριζετε ολοι οτι παραειναι σκληρος ο συγκεκριμενος κανονας.Και θα σταθω στο οτι για τους κινητηρες 1ος αναφορα εκανε ο Λευτερης και μετα ειδα ΟΛΟΥΣ ομως ασχετα αμα εσπασαν η οχι κινητηρα,ηταν δεν ηταν να παρουν ποινη ασχοληθηκαν και ειπαν ιδεες.Εδω δεν βλεπω κανεναν (εκτος απο αυτους που ειναι για ποινη και αυτο οι μισοι) και απο εκει που γινετε συζητηση μπλεκουμε περσινα ξινά σταφυλια μεσα.Δλδ δεν ειμουν εγω αυτος που ειχε την ποινη αλλα ο Λευτερης η ο Ιορδανης η ο Δημητρης η ο χ και ψ δεν θα διαμαρτυρόταν?Θα καθοταν και θα ελεγε οκ αυτο ειναι τι να κανουμε?Και ξανα λεω δεν βαζω θεμα το να παρω ποινη η οχι ,ποινη να παρω αλλα οχι να τιμωρουμε για κατι το οτι δεν το ειπα τοσο σκληρα η και για ενα 4 wheels off που μπορει να μην κερδισα κιολας χρονο αλλα και να εχασα.Και εδω κολαει η προταση που εκανε σε αλλο ποστ και οτι ο αγωνοδικης πρεπει να κρινει και οχι ο κανονας να λεει αυτο τελος.Αμα πει ο αγωνοδικης μα εδω βλεπω οτι έστριψες εμεινες στο γκαζι δεν πατησες φρενο και και θα ειμαι ο 1ος που θα την δεχτω αυτην την ποινη και δεν θα πω κουβεντα.Προσωπικα πιστευω οτι στη Μαλυσια θα τρεξω απλος για να τρεξω και ειλικρινα δεν γουσταρω να τρεξω γτ ξερω οτι θα ειμαι εκτος συναγωνισμου απο την αρχη.Και ξανα λεω δεν με πειραζει η ποινη αλλα η αυστηροτητα της και οπως ειπα το BOTG απο μονο του μπορει να ειναι ηδη πολυ σκληρο.Και να εξηγησω και το γτ.Γιατι δεν ειμαστε στο 08 οπου οι διαφορες μπορει να ηταν μεγαλες μεταξυ μας για διαφορους λογους οπως πχ το ποσο πρακτις εκανε κανεις.Εδω βλεπω καλες ομαδες και με οδηγους ικανους να παλευουν μεχρι και τον τελευταιο γυρο.

Και να ξαναρωτησω υπαρχει κανεις που θεωρει οτι δεν ειναι σκληρος ο κανονας αυτος?Πιστευω οτι οι περισσοτεροι τον θεωρειτε σκληρο αλλα δεν ασχολειτε κανενας γτ θα λετε ε αυτο μπορει να συμβει 1 στις 10.Ε και ο κινητηρας μπορει να ηταν 1 στις 10 γιατι οπως αποδυχτηκε στην αυστραλια μετα απο τις Φερραρι ολοι μας ανεβασαμε το boost αρα και τις πιθανοτητες για να σκασουμε κινητηρα.Το 5 boost δλδηταν υπεραρκετο για να μην σκασεις κινητηρα αλλα συζητησαμε και συμφωνησαμε. Εδω βλεπω αν δεν με ξεγελαει η μνημη καπου αναφερετε θα αποφασησει ο Αγωνοδικης.Και ρωταω εγω του δινει ο κανονας του αγωνοδικη την ελευθερια να κρινει αυτος?Δεν νομιζω.

Και να κλεισω να σταθω σε κατι που διαβασα στο κειμενο του Λευτερη( καλα τι καθησες εγραψες παλι ρε lol! ) καπου αναφερει αν δεν κανω λαθος η σε πιο κατω ποστ οτι εκανες 1 παραβαση φαε ποινη στον ιδιο αγωνα εχεις κανει και αλλες παραβασεις θα φας 2-3 ποινες.Και να ρωτησω αυτες οι ποινες θα ειναι 3 διαφορετικες η αναλογος με τη βαρυτητα τις καθε μιας θα βγαινει 1 τελικη πχ 2 DT =1 S&G ?Γιατι αμα ειναι 3 διαφορετικες να ξανα πω οτι και αυτο ειναι πολυ σκληρο Razz .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty27/10/2010, 11:23

Το νόημα των όσων είπα Δημήτρη, πηγαίνει περισσότερο στο ότι περιμένατε να ξεκινήσουμε, να μπουν ποινές και μετά να ασχοληθείτε με τις ποινές. Και εξηγώ: οι ποινές ήταν εκεί, αν τις διαβάζατε προσεκτικά, θα παρατηρούσατε πού υπάρχουν σκληρές ποινές. Όμως δεν ασχοληθήκατε ιδιαίτερα (μιλάω στο σύνολο) παρά μόνο αφού επεβλήθησαν και τις ζήσατε στο πετσί σας (ζήσαμε βασικά). Και ναι, είναι σκληρός κανονισμός.

Η σύνταξη των κανονισμών είναι μια αρκετά πολύπλοκη διαδικασία, μια σπαζοκεφαλιά. Όταν εκ των υστέρων διαβάζονται, φαίνεται ίσως εύκολο για τον αναγνώστη να εντοπίσει παράθυρα. Στη σύνταξή τους είναι ιδιαίτερα δύσκολο όμως. Αυτό που μας "ενοχλεί" είναι ότι μετά από αρκετές μέρες τους "τσεκάρατε". Και αγαπητέ Αρμάδα, αφού έχει τόσα πολλά παράθυρα και τρωτά σημεία, άρχισε να τα απαριθμείς αν θέλεις να βοηθήσεις. Να είναι πραγματικά όμως. Αν αρχίσουμε να παίζουμε με τις λέξεις, τότε ας το ονομάσουμε DictionaryXion ή όπως αλλιώς και να κάνουμε μαθήματα γραμματικής.

Επίσης, το να χαρακτηρίζεις γκάφα ολκής την προσπάθεια του Μανουσάκη να αποσαφηνίσει πράγματα για την ομαλότερη διεξαγωγή των αγώνων στο μέλον, το θεωρώ τουλάχιστον ατυχές.

Επίσης, μετά από όλες αυτές τις διαφωνίες και τις διαμάχες, εγώ δεν βλέπω πως ταυτίζονται οι απόψεις όλων 100% όπως λες. Και είναι λογικό και θεμιτό να υπάρχουν διαφωνίες. Όμως με τόσες διαφωνίες δεν μπορεί να υπάρξει μια κοινή πορεία, κοινές αποφάσεις. Διοίκηση σε οποιαδήποτε μορφή δε μπορεί να υπάρξει όταν μπλέκονται πολλές φωνές.

Χαίρομαι που δείχνετε ότι είναι τόσο σημαντικό για όλους σας αυτό που δημιουργήθηκε. Δείχνει και πόσο καλή δουλειά έχει γίνει στο σύνολο της. Οι λεπτομέρειες θα διορθωθούν εκεί που υπάρχουν λάθη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty27/10/2010, 11:45

Armada έγραψε:
Πάντως εγώ ξέρω ότι όταν πάει κάποιος στο Δικαστήριο πάει με το Δικηγόρο του ακριβώς γιατί δε γίνεται να γνωρίζει όλους του νόμους απ έξω κι ανακατωτά Λευτέρη. Κι εδώ ναι μεν έχουμε Δικαστήριο που κρίνει και βάζει ποινές αλλά δεν βλέπω ακόμη Δικηγόρο.
Γεωργιε αν δεν μπορεις να θυμασαι απεξω 10 κανονες τοτε κανεις δεν σε εμποδιζει να βαλεις δικηγορο. Στην επομενη πιθανη ακροαση με τον αγωνοδικη αφου δε μπορεις να θυμασαι 10 κανονες απεξω βαλε δικηγορο...εμεις θα τον ακουσουμε. Και δεν κανω πλακα, ουτε ειρωνευομαι. Ειλικρινα! Δεν περιμενω να θυμουνται ολοι απεξω 10 κανονες εκ των οποιων οι μισοι ειναι βασικοι κανονες της F1!


Συμφωνώ μαζί σου ότι πρέπει να υποστηρίξεις τους δικαστές (αν και δε νομίζω ότι έχει κάποιος κάτι εναντίον τους) πρέπει όμως να υποστηρίξεις και τους πιλότους συμπεριλαμβανομένου και εσένα όταν πάνε στο Δικαστήριο.

Oι αγωνοδικες στηριζονται απο την f1axion λογω της λεπτης θεσης που κατεχουν. Οποιοι και αν ειναι αυτοι. Οι οδηγοι στηριζονται εξισου το ιδιο εφοσον τηρουν τους κανονες. Δεν ειχα καμια δουλεια να ρωτησω τους οδηγους για την νομιμοτητα των γυρων τους μετα το τελος του αγωνα. Οποτε μη λες οτι δεν υποστηριζουμε τους οδηγους.

Ήταν γκάφα ολκής του Μανουσάκη που ανακοίνωσε όλα αυτά τα κωμικοτραγικά που έγιναν στον αγώνα το ξαναλέω έστω και με εκπαιδευτικό χαρακτήρα, έστω κι αν ήταν εκτός χρονικών ορίων. Αυτό δεν έπρεπε να γίνει. Από τη στιγμή που έγινε έχει αναιρέσει όλα τα προηγούμενα. Θυμίζει κάτι από την συζήτηση με τους κινητήρες.

Γκαφα ειναι το παρον ποστ Γεωργιε. Τα εξηγησα στο προηγουμενο ποστ για το τι εγινε και πως εγινε. Ξαναδιαβαστο γιατι παρακατω θα σου αποδειξω οτι διαβαζεις οτι θες τελικα. Οσο για τη συζητηση για τους κινητηρες ο κανονας αλλαξε γιατι διαπιστωσαμε οτι το εν λογω Mod παρουσιαζει μια ευαισθησια στου κινητηρες σε σχεση με το προηγουμενο. Και απο το να καταληξουμε σε καθε αγωνα να εχουμε 5 οδηγους με 10 θεσεις στην εκκινηση, το γυρισαμε σε διαθεσιμους κινητηρες για να δωσουμε χρονο σε αυτους που δεν ασχολουνται να βρουν τι φταιει με τους κινητηρες. Αυτο σε συνδυασμο με τα ποστ σας για αλλαγη του κανονισμου. Οπερ και εγεννετο. Αλλα ακομα και αυτη η αλλαγη ενοχλει.


Και θα κλείσω με αυτό.

Αγαθοί οι δύο υπέρ τον έναν λέει ο θυμόσοφος λαός μας. Πόσο μάλλον όταν είναι περισσότεροι των δύο. Άλλη φορά λοιπόν να έχεις κατά νου όταν θα έρχεται η ώρα να ανακοινώσεις Κανόνες να έχεις φροντίσει από πριν να συζητηθούν, γιατί για μένα εδώ πάει το αποφασίζουν και διατάζουν. Και γω και ο καθένας μας γνωρίζουμε να φτιάξουμε κανόνες, αλλά δε μας ζητήθηκε ποτέ κάποια βοήθεια και το χειρότερο όλων δεν συζητήθηκε έστω μέρος αυτών των κανόνων. Γιατί όπως βλέπεις έχουν πολλά τρωτά και υπάρχουν ακόμη περισσότερα. Είπαμε όμως αγαθοί οι δύο υπέρ τον έναν.
Αυτο με τους αγαθους ξαναδιαβασε το πολλες φορες Γεωργιε. 28 Αυγουστου του 2010 στην παρουσα ενοτητα (λιγες σελιδες ποιο πισω) υπαρχει ποστ οπου ζηταμε τη γνωμη σας για ποινες και αγωνοδικες και γενικοτερα για τη λειτουργια. Μεταξυ των λιγων που ασχοληθηκαν να ποσταρουν ησουν κι εσυ. Και τωρα βγαινεις και λες οτι δε σου ζητηθηκε η γνωμη?
Μαζι με το δικηγορο λοιπον στο δικαστηριο να φερνεις και το γιατρο σου γιατι προφανως κατι δεν παει καλα και εδω αποδεικνυεται το οτι διαβαζεις πραγματικα οτι θες.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty27/10/2010, 11:53

Fugitiv3R έγραψε:
Το νόημα των όσων είπα Δημήτρη, πηγαίνει περισσότερο στο ότι περιμένατε να ξεκινήσουμε, να μπουν ποινές και μετά να ασχοληθείτε με τις ποινές. Και εξηγώ: οι ποινές ήταν εκεί, αν τις διαβάζατε προσεκτικά, θα παρατηρούσατε πού υπάρχουν σκληρές ποινές. Όμως δεν ασχοληθήκατε ιδιαίτερα (μιλάω στο σύνολο) παρά μόνο αφού επεβλήθησαν και τις ζήσατε στο πετσί σας (ζήσαμε βασικά). Και ναι, είναι σκληρός κανονισμός.

Το ιδιο ισχύει και στον κανονα των κινητήρων τοτε.Εγω θυμαμε πολυ καλα οτι και "περυσι" ειχε γινει θεμα αυτο αλλα δεν αλλαξε τπτ στους "φετινους" κανονες μεχρι μετα τον 1ο αγωνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty27/10/2010, 11:58

Kαι φετος εγινε θεμα Δημητρη αλλα με Pm που ελαβα απο πολλους οδηγους και παλι δεν τον αλλαξαμε. Μεχρι να διαπιστωσουμε με στοιχεια οτι καιγονται πολυ ευκολα οι κινητηρες οποτε αυτο θα δημιουργουσε μεγαλο προβλημα.
Περσι δεν ειχαμε τετοιο θεμα και γιαυτο δεν αλλαξε. Περσι καιγονταν οι κινητηρες κυριως λογο radiator...και αυτοι ηταν μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου. Φετος σε ενα αγωνα ειχαμε 5? 4?....δε θυμαμαι αλλα πολλους. Και μετα απο πολλα χιλιομετρα δοκιμων που καναμε διαπιστωσαμε οτι θα παρει χρονο απο τους οδηγους να καταλαβουν τι τους καιει με βαση την οδηγηση τους και τις ρυθμισεις τους. Οποτε και γιαυτο αλλαξε. Αλλιως...δεν θα αλλαζε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty27/10/2010, 12:10

Αυτό με το πόστ από 28 Αυγούστου από σεβασμό και μόνο δεν θέλησα να κάνω κάποια νύξη. Κι ας έγραψα ότι μου έδωσες βήμα και ότι αυτό περίμενα. Από σεβασμό Λευτέρη πραγματικά από σεβασμό θεωρώντας ότι γνωρίζετε περισσότερα πράγματα. Εγώ αναφέρομαι στον απλό σχολιασμό ενός π.χ. κανόνα......δηλαδή έχουμε αυτόν τον κανόνα πως σας φαίνεται να τον αφήσουμε κλπ. .....αλλά δεν πειράζει...άστο φαίνεται τα φάρμακα που μου έδωσε ο γιατρός ήταν ληγμένα....και έπιασε μόνο εμένα......

Βλέπω όμως πως μου απαντήσατε λίγο παρακάτω όταν πρότεινα κάποια πράγματα σχετικά με τους αγωνοδίκες....... αλλά βλέπεις κι εδώ φαίνεται άργησα και απάντηση δεν πήρα........

Αδελφέ αν έχεις το θάρρος βάλε ψηφοφορία τώρα για το αν έχει δίκιο ο Πλακαλής ή όχι. Θα δεις τα αποτελέσματα και θα τρίβεις τα μάτια σου.......τίποτε άλλο.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty27/10/2010, 12:26

Εξακολουθούμε να κοιτάμε το δέντρο και όχι το δάσος..... Το δημοψήφισμα που λες Γεώργιε ξέρουμε πολύ καλά τι αποτέλεσμα θα βγάλει. Αλλού είναι το θέμα και εξακολουθείτε να μην το καταλαβαίνετε.....

Δεν έχουν μόνο οι admins υποχρεώσεις, αλλά και τα μέλη....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Schumi
F1aXion Champion
F1aXion Champion
Schumi


Αριθμός μηνυμάτων : 1388
Τόπος : Λεπτοκαρυα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty27/10/2010, 12:29

Silkman έγραψε:
Kαι φετος εγινε θεμα Δημητρη αλλα με Pm που ελαβα απο πολλους οδηγους και παλι δεν τον αλλαξαμε. Μεχρι να διαπιστωσουμε με στοιχεια οτι καιγονται πολυ ευκολα οι κινητηρες οποτε αυτο θα δημιουργουσε μεγαλο προβλημα.
Περσι δεν ειχαμε τετοιο θεμα και γιαυτο δεν αλλαξε. Περσι καιγονταν οι κινητηρες κυριως λογο radiator...και αυτοι ηταν μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου. Φετος σε ενα αγωνα ειχαμε 5? 4?....δε θυμαμαι αλλα πολλους. Και μετα απο πολλα χιλιομετρα δοκιμων που καναμε διαπιστωσαμε οτι θα παρει χρονο απο τους οδηγους να καταλαβουν τι τους καιει με βαση την οδηγηση τους και τις ρυθμισεις τους. Οποτε και γιαυτο αλλαξε. Αλλιως...δεν θα αλλαζε.

Κατανοητο και για μενα το θεμα ληγει εδω.
Αλλα εχω θεσει καποια ερωτηματα στο παραπανω ποστ τα οποια εμειναν αναπαντητα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twitter.com/Jim_Katelas
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty27/10/2010, 12:44

Ναι βρε Jim....αλλα εχω γραψει και 10.000 λεξεις σημερα.....λιγο Break!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty27/10/2010, 14:05

Armada έγραψε:
Αυτό με το πόστ από 28 Αυγούστου από σεβασμό και μόνο δεν θέλησα να κάνω κάποια νύξη. Κι ας έγραψα ότι μου έδωσες βήμα και ότι αυτό περίμενα. Από σεβασμό Λευτέρη πραγματικά από σεβασμό θεωρώντας ότι γνωρίζετε περισσότερα πράγματα. Εγώ αναφέρομαι στον απλό σχολιασμό ενός π.χ. κανόνα......δηλαδή έχουμε αυτόν τον κανόνα πως σας φαίνεται να τον αφήσουμε κλπ. .....αλλά δεν πειράζει...άστο φαίνεται τα φάρμακα που μου έδωσε ο γιατρός ήταν ληγμένα....και έπιασε μόνο εμένα......

Βλέπω όμως πως μου απαντήσατε λίγο παρακάτω όταν πρότεινα κάποια πράγματα σχετικά με τους αγωνοδίκες....... αλλά βλέπεις κι εδώ φαίνεται άργησα και απάντηση δεν πήρα........

Αδελφέ αν έχεις το θάρρος βάλε ψηφοφορία τώρα για το αν έχει δίκιο ο Πλακαλής ή όχι. Θα δεις τα αποτελέσματα και θα τρίβεις τα μάτια σου.......τίποτε άλλο.


Δεν υπαρχει περιπτωση να σε αφησω να την 'κανεις' με ελαφρα πηδηματακια μετά την ΓΚΑΦΑ ΟΛΙΚΗΣ που εκανες να πεις οτι δε ζητησαμε τη γνωμη σας για τους κανονες και τη λειτουργια γενικοτερα!!!! Σας τη ζητησαμε....και απορω με τι μουτρα γραφεις οτι δεν σας τη ζητησαμε!! Πραγματικα απορω....αλλα απαντησες μονο σου. Φταινε τα ληγμενα.

Και μη μου λες οτι απο σεβασμο δεν εκανες νυξη για το ποστ στις 28 Αυγουστου, πολυ απλα γιατι δεν εχεις κατι να πεις. Ουτε να πεις οτι δεν σου απαντησαμε στα οσα εγραψες, πολυ απλα γιατι ο σκοπος δεν ηταν να απαντησουμε. Ο σκοπος ηταν εσεις να γραψετε και εμεις να διαβασουμε. Οπως και εγινε. Και οπου κριναμε οτι χρειαζοταν επιπλεον κουβεντα παρεμβαιναμε. Οποτε ασε τα περι σεβασμου και οτι αργησες και τα χιλιαδυο αβασιμα που λες.
ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΑ, Το τοπικ αδελφε Αρμαδα με τιτλο "Kανονισμοι....σχολια" το εχεις αναρτησει ΕΣΥ!!!!!! Οχι εμεις! Οποτε εκει μπορεις να γραφεις οτι νομιζεις κι εμεις να διαβαζουμε. ΜΟΝΟΣ σου αναρτεις τοπικ με τιτλο Κανονισμοι Σχολια και λες οτι δε σου ζητησαμε τη γνωμη σου? Ανοιγεις ποστ μονος σου να γραφεις τη γνωμη και θες να στη ζητησουμε κιολας? Αλλα το καναμε και αυτο..στη ζητησαμε...και εγραψες....και λες μετα οτι δε στη ζητησαμε??????

Και κανεις δεν σε εμποδισε να παρεις τους κανονες ενα προς ενα και να τους θετεις προς κουβεντα. Αλλα αυτο δε μπορεις να το κανεις....γιατι οπως ειπε ειναι πολλοι και χρειαζεται δικηγορος. Ας τον περιμενουμε λοιπον τον κουγια να τα κουβεντιασουμε.

Αλλα τι να λεμε τωρα.....οταν ο ανθρωπος φτανει στο σημειο να κατηγορει την F1AXION oτι ευθυνεται αυτη που ο ιδιος δεν μπορει να διαβασει ενα καλενταρι για το ποτε τρεχουμε......τι μπορεις να πεις. Οταν ο ανθρωπος γραφει οτι δε του ζητησαμε τη γνωμη του ενω την εχουμ ζητησει....τι να πεις. Οταν ο ανθρωπος αναρτει ΜΟΝΟΣ του τοπικ με τιτλο "Κανονισμοι...σχολια" χωρις να του ζητηθει...και το τοπικ παραμενει ανοιχτο...αλλα αυτος περιμενει να του γραψουμε τους κανονες ενα προς ενα για να τους σχολιασουμε...λες και δε μπορει μονος του...τι να πεις....

Στο ειχα πει απο το ποστ σου οπου ανεφερες οτι εμεις φταιμε που δεν ειδες ποτε τρεχαμε στην Αυστραλια. Στο ειχα πει.....πολλα ανεχομαστε.....αλλα με τιποτα αβασιμες κατηγοριες!!! Με τιποτα!!! Και μολις το εκανες και 2η φορα...και ευτυχως....ειναι ολοι μαρτυρες!!!

Και αδελφε...δεν τιθεται θεμα ψηφοφοριας οταν ο ιδιος ο Πλακαλης δηλωνει οτι δεν διαβασε τον κανονισμο. Καπίτο???
Και η ψηφοφορια αδελφε ειναι εκει!! Αλλα ουτε αυτη την διαβασες!!!
5 οδηγοι δεχτηκαν την ποινη..και μονο ΕΝΑΣ εκ των 5 δεν θελει να τη δεχτει! Εκ των υπολοιπων. τεσσαρων..2 δεχονται την ποινη αλλα αντιπροτειναν κιολας καποια πραγματα και δυο δεχονται απλα την ποινη. Αυτο δε σου λεει κατι? Ρητορικη ερωτηση μην απαντας.

Σου υπενθυμιζω οτι περσι αδελφε...οταν οι αγωνοδικες δεν ποσταραν οτι μελετανε το συμβαν σου......βγηκες με βαση τον κανονισμο να πεις οτι δεν ενημερωθηκες οτι μελετατε και οτι ειναι εναντια στους κανονες να φας ποινη για κατι που δεν ανακοινωθηκε οτι μελεταται. Τωρα που εχει γινει ακριβως το ιδιο...γιατι τα γυρνας???? Ανακοινωσε ο αγωνοδικης οτι εξετασει τα ορια της πιστα για τον ΑΓΩΝΑ??? ΟΧΙ!!!...Με βαση τον κανονισμο και τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΠΕΡΣΙ.....ο Βασιλης δεν εχει δικιο!
Ιδου η ψηφοφορια!!! Τη βλεπεις?
Γιατι εγω μπορει να ερθει στιγμη να τριψω το ματι μου (σιγουρα ομως οσο πεισματικα και να προσπαθεις δεν θα με κανεις εσυ να το τριψω....αλλοι μπορει)...εσυ ομως μολις εβαλες το χερι σου και το εβγαλες το ματι σου...και βλεπεις μονο απο τη μια πλευρα ΚΑΤΕΠΙΛΟΓΗΝ ΣΟΥ!!!

Ακου λεει δε του ζητησαμε τη γνωμη του..........ακου λεει εμεις φταιμε που δεν ειδε το καλενταρι......βρε για ακουτε χριστιανοι!!!
Γκαφα ολικης Γεώργιε.....γκαφα ολικης!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Armada

Armada


Αριθμός μηνυμάτων : 264
Τόπος : Ελλάδα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty28/10/2010, 09:14

Silkman έγραψε:
Δεν υπαρχει περιπτωση να σε αφησω να την 'κανεις' με ελαφρα πηδηματακια μετά την ΓΚΑΦΑ ΟΛΙΚΗΣ που εκανες να πεις οτι δε ζητησαμε τη γνωμη σας για τους κανονες και τη λειτουργια γενικοτερα!!!! Σας τη ζητησαμε....και απορω με τι μουτρα γραφεις οτι δεν σας τη ζητησαμε!! Πραγματικα απορω....αλλα απαντησες μονο σου. Φταινε τα ληγμενα.

Και μη μου λες οτι απο σεβασμο δεν εκανες νυξη για το ποστ στις 28 Αυγουστου, πολυ απλα γιατι δεν εχεις κατι να πεις. Ουτε να πεις οτι δεν σου απαντησαμε στα οσα εγραψες, πολυ απλα γιατι ο σκοπος δεν ηταν να απαντησουμε. Ο σκοπος ηταν εσεις να γραψετε και εμεις να διαβασουμε. Οπως και εγινε. Και οπου κριναμε οτι χρειαζοταν επιπλεον κουβεντα παρεμβαιναμε. Οποτε ασε τα περι σεβασμου και οτι αργησες και τα χιλιαδυο αβασιμα που λες.
ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΑ, Το τοπικ αδελφε Αρμαδα με τιτλο "Kανονισμοι....σχολια" το εχεις αναρτησει ΕΣΥ!!!!!! Οχι εμεις! Οποτε εκει μπορεις να γραφεις οτι νομιζεις κι εμεις να διαβαζουμε. ΜΟΝΟΣ σου αναρτεις τοπικ με τιτλο Κανονισμοι Σχολια και λες οτι δε σου ζητησαμε τη γνωμη σου? Ανοιγεις ποστ μονος σου να γραφεις τη γνωμη και θες να στη ζητησουμε κιολας? Αλλα το καναμε και αυτο..στη ζητησαμε...και εγραψες....και λες μετα οτι δε στη ζητησαμε??????

Και κανεις δεν σε εμποδισε να παρεις τους κανονες ενα προς ενα και να τους θετεις προς κουβεντα. Αλλα αυτο δε μπορεις να το κανεις....γιατι οπως ειπε ειναι πολλοι και χρειαζεται δικηγορος. Ας τον περιμενουμε λοιπον τον κουγια να τα κουβεντιασουμε.

Αλλα τι να λεμε τωρα.....οταν ο ανθρωπος φτανει στο σημειο να κατηγορει την F1AXION oτι ευθυνεται αυτη που ο ιδιος δεν μπορει να διαβασει ενα καλενταρι για το ποτε τρεχουμε......τι μπορεις να πεις. Οταν ο ανθρωπος γραφει οτι δε του ζητησαμε τη γνωμη του ενω την εχουμ ζητησει....τι να πεις. Οταν ο ανθρωπος αναρτει ΜΟΝΟΣ του τοπικ με τιτλο "Κανονισμοι...σχολια" χωρις να του ζητηθει...και το τοπικ παραμενει ανοιχτο...αλλα αυτος περιμενει να του γραψουμε τους κανονες ενα προς ενα για να τους σχολιασουμε...λες και δε μπορει μονος του...τι να πεις....

Στο ειχα πει απο το ποστ σου οπου ανεφερες οτι εμεις φταιμε που δεν ειδες ποτε τρεχαμε στην Αυστραλια. Στο ειχα πει.....πολλα ανεχομαστε.....αλλα με τιποτα αβασιμες κατηγοριες!!! Με τιποτα!!! Και μολις το εκανες και 2η φορα...και ευτυχως....ειναι ολοι μαρτυρες!!!

Και αδελφε...δεν τιθεται θεμα ψηφοφοριας οταν ο ιδιος ο Πλακαλης δηλωνει οτι δεν διαβασε τον κανονισμο. Καπίτο???
Και η ψηφοφορια αδελφε ειναι εκει!! Αλλα ουτε αυτη την διαβασες!!!
5 οδηγοι δεχτηκαν την ποινη..και μονο ΕΝΑΣ εκ των 5 δεν θελει να τη δεχτει! Εκ των υπολοιπων. τεσσαρων..2 δεχονται την ποινη αλλα αντιπροτειναν κιολας καποια πραγματα και δυο δεχονται απλα την ποινη. Αυτο δε σου λεει κατι? Ρητορικη ερωτηση μην απαντας.

Σου υπενθυμιζω οτι περσι αδελφε...οταν οι αγωνοδικες δεν ποσταραν οτι μελετανε το συμβαν σου......βγηκες με βαση τον κανονισμο να πεις οτι δεν ενημερωθηκες οτι μελετατε και οτι ειναι εναντια στους κανονες να φας ποινη για κατι που δεν ανακοινωθηκε οτι μελεταται. Τωρα που εχει γινει ακριβως το ιδιο...γιατι τα γυρνας???? Ανακοινωσε ο αγωνοδικης οτι εξετασει τα ορια της πιστα για τον ΑΓΩΝΑ??? ΟΧΙ!!!...Με βαση τον κανονισμο και τα ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΠΕΡΣΙ.....ο Βασιλης δεν εχει δικιο!
Ιδου η ψηφοφορια!!! Τη βλεπεις?
Γιατι εγω μπορει να ερθει στιγμη να τριψω το ματι μου (σιγουρα ομως οσο πεισματικα και να προσπαθεις δεν θα με κανεις εσυ να το τριψω....αλλοι μπορει)...εσυ ομως μολις εβαλες το χερι σου και το εβγαλες το ματι σου...και βλεπεις μονο απο τη μια πλευρα ΚΑΤΕΠΙΛΟΓΗΝ ΣΟΥ!!!

Ακου λεει δε του ζητησαμε τη γνωμη του..........ακου λεει εμεις φταιμε που δεν ειδε το καλενταρι......βρε για ακουτε χριστιανοι!!!
Γκαφα ολικης Γεώργιε.....γκαφα ολικης!!!!!


Τα δέχομαι όλα,

Τα δέχομαι όλα χωρίς να απαντήσω, τα δέχομαι όλα με πλήρη συναίσθηση ότι έχω αλτσχάιμερ και ξεχνώ, τα δέχομαι όλα ότι όντως ήμουν υπό την επήρεια ληγμένων φαρμάκων, τα δέχομαι όλα ότι ξεχνώ, τα δέχομαι όλα ότι βλέπω μόνο τη μια πλευρά αυτή δηλαδή που συμφέρει εμένα και ότι κάνω επιλογή σε αυτά που βλέπω, τα δέχομαι όλα ότι τη μια λέω έτσι και μετά τα αλλάζω και τα λέω αλλιώς, τα δέχομαι όλα και ομολογώ ότι όντως έκανα γκάφα ολκής (όχι ολικής).

Όλα τα παραπάνω τα δέχομαι και ζητώ πραγματικά συγγνώμη και το ζητώ δημόσια από όλους.

Ένα πράγμα αδελφέ όμως δεν το δέχομαι. Αυτή εδώ τη φράση σου
Silkman έγραψε:
Οποτε ασε τα περι σεβασμου και οτι αργησες και τα χιλιαδυο αβασιμα που λες
δεν τη δέχομαι διότι πολύ απλά δεν με γνωρίζεις. Δεν γνωρίζεις τον εσωτερικό μου κόσμο. Δεν γνωρίζεις πως κινούμαι στη ζωή μου. Σε τι δίνω προτεραιότητα και σε τι όχι.
Δεν τη δέχομαι διότι τα κίνητρά μου να μη γράψω τότε ήταν από Σεβασμό και μόνο. Αυτή είναι η αλήθεια και τίποτε άλλο. Δεν δέχομαι να μου προσβάλλει έτσι απλά κάποιος το γεγονός ότι από σεβασμό δεν έκανα κάτι. Έτσι είναι. Είναι τόσο απλό, όσο κουφό κι αν σου ακούγεται. Δεν μπορώ να σε πείσω αλλά αυτή είναι η αλήθεια. Από ΣΕΒΑΣΜΟ λοιπόν δεν έγραψα και σε διαβεβαιώ ότι δεν είναι αβάσιμο. Αν σου ακούγεται περίεργο είναι διακίωμά σου. Δεν μπορώ να στο αλλάξω. Ίσως αν με γνώριζες καλύτερα κι από κοντά να είχες διαφορετική άποψη για τα λεγόμενά μου.

Και ένα τελευταίο. Κιοτής δεν είμαι για να την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια. Δεν θα απαντήσω σε κάτι άλλο εκτός κι αν είναι προσβλητικό. Θα τα δεχτώ όλα κι ας μην είναι αλήθεια. Αρκεί να μην είναι προσβλητικό.

Και κλείνω με μια πρόσκληση. Αν θέλεις έλα να τα πούμε στις 21 Νοεμβρίου. Θα σου κάνω και το τραπέζι. Δεν εργάζεσαι οπότε μπορείς. Ο Ιορδάνης θα σου πει λεπτομέρειες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-haf.org
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty28/10/2010, 10:24

Δεκτη και η συγνωμη Γεωργιε, δεκτο και το δευτερο κομματι. Το κεφαλαιο κλεινει, Παμε παρακατω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
sakisthegr




Αριθμός μηνυμάτων : 21

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty28/10/2010, 14:25

Armada έγραψε:

Και κλείνω με μια πρόσκληση. Αν θέλεις έλα να τα πούμε στις 21 Νοεμβρίου. Θα σου κάνω και το τραπέζι. Δεν εργάζεσαι οπότε μπορείς. Ο Ιορδάνης θα σου πει λεπτομέρειες.

Τι θα φαμε;;;;(ο Ακυρος)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty28/10/2010, 14:28

Πιστευω να παρατηρεισες οτι προσκαλεσε μονο admins.
Τυχαίο Σάκη? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
sakisthegr




Αριθμός μηνυμάτων : 21

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty28/10/2010, 14:31

Παρακαλώ να προστεθει κανονισμος απαγορευσης προσκλησης σε admins για φαγητο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty28/10/2010, 14:32

Kατσε γιατι μπορει να θελει και να μας δηλητηριασει..... No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Stephen

Stephen


Αριθμός μηνυμάτων : 59

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty28/10/2010, 14:48

Silkman έγραψε:
Kατσε γιατι μπορει να θελει και να μας δηλητηριασει..... No

Ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty31/3/2011, 03:08

Δείτε τι έκανα στο WarmUp στη Monza στο 2:28 :cyclops:
Δεν ξέρω αλλά έτσι με βόλεψε εκείνη τη στιγμή, γιατί δεν προλάβαινα να δω αν έρχεται κανείς μέσα στα pit, και για να μην προκαλέσω κομφούζιο είπα να συντομεύσω την διαδικασία άφιξής μου εις το pitbox μου Very Happy
DQ ε? Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fugitiv3R
F1aXion Administrator
Fugitiv3R


Αριθμός μηνυμάτων : 2829
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty31/3/2011, 03:52

Κοίτα, κάτι τέτοιο ούτε που φανταζόμασταν ότι μπορεί να γίνει σε αγώνα, επομένως δεν υπάρχει κανονισμός που να προβλέπει κάποια ποινή. Γι'αυτό και δεν μπήκε στα περιστατικά προς διερεύνηση. Από την άλλη, στο WARM UP μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει το ESC. Επομένως, δεν έγινε κάτι ουσιαστικό. Σε καλύψαμε;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fugitiv3r.blogspot.com/
Silkman
F1aXion Administrator
Silkman


Αριθμός μηνυμάτων : 3252
Τόπος : Αθήνα

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty31/3/2011, 03:58

Nαι!!! Και άλλη φορά να μην κάνεις επίδειξη των οδηγικών σου ικανοτήτων στο warm up Michael Knight. Ψωνάρα!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.F1AXION.GR
Spiros Fakis

Spiros Fakis


Αριθμός μηνυμάτων : 378
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ

Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty31/3/2011, 04:30

Απατεωνες Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myf1axionteam.hostoi.com/
????????
Επισκέπτης




Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανονισμοί.....σχόλια.....   Κανονισμοί.....σχόλια..... - Σελίδα 9 Empty31/3/2011, 10:31

Πωπω! τι αγώνας και αυτός! όλα τα είχε. ξυλωμένες ρόδες, ημιεγκατάλειψη, τερματισμό, πέναλτι, οπισθοπορεία... αντε και εις ανώτερα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κανονισμοί.....σχόλια.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΟΛΙΑ
» Σκέψεις....
» Κανονισμοί Forum F1aXion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: F1aXion - Κέντρο Πληροφοριών :: Επικοινωνία F1aXion-
Μετάβαση σε: